Editörler : Cüneyt Barışoglu
16 Ağustos 2017 19:51   

İçişleri personel genel müdürlüğü ziyaret edilse?

Arkadaşlar, hepiniz gidişata şahitsiniz. Her gün memurlarnete haber yapması için ısrar ediyoruz, sitede en çok konuşulan konu oluyoruz ama yine de İçişleri ile ilgili haber yapmıyorlar.

Yine her gün İçişleri'ni telefonla arayıp sonuçları soruyoruz hep aynı cevapları veriyorlar:"siteyi takip edin".

Ben memurlarnetten umudumu kestim. Telefonla da sonuç alamıyoruz. Diyorum ki acaba Ankara'da yaşayan kardeşlerimizden bazıları yarın veya sonraki gün, müsait oldukları bir saatte gidip bakanlığa bu mevzuyu sorsa nasıl olur? Ben Ankara'da yaşamadığım için gidip soramıyorum ama burayı takip eden arkadaşlardan bazıları gidip net bir cevap almaya çalışsa çok iyi olacak.

Biz önceki yıllarda Ankarada buluşup kadrp mücadelesi vermiştik ve kendi çapımızda etkili de olduk. Resmi kurumlar bu tip şeylere alışıklar. Üstelik bu defa kadro falan da istemiypruz. Bize sadece sonuçların ne durumda olduğunu ve açıklama tarihini söyleseler yeterli. İnanın oradaki memurlar telefondakilerden daha bilgili oluyor. Yüz yüze olunca daha fazla bilgi veriyorlar telefona göre.

16 Ağustos 2017 20:15

Adımadımkpss
Aday Memur

++

16 Ağustos 2017 20:20

akca066
Memur

mantıklı ankarada yaşasam kesinlikle giderdim

16 Ağustos 2017 21:40

luca blight
Kapalı

ankaralılar pasif insanlardır arkadaşlar. ben zaten iç anadolunun bir şehrinin başkent seçmesini atatürkün hatalarından biri olarak görürüm. başkent ne pahasına olursa olsun izmir olmalıydı, içerdeki dışardaki tüm düşmanlara inat izmir olmalıydı. güvenlik konusu halledilebilirdi. izmir olmadı adana da başkent yapılabilirdi. adananın insanı iç anadolu insanı gibi tırsık pasif değildir, atatürkü de severler.

16 Ağustos 2017 21:41

Yasmine1
Aday Memur

Facebookta İçişleri Bakanlığı sayfası var orda yer bildirimi yapmış çalışanlar onlara mi yazsak diye düşündüm

16 Ağustos 2017 21:51

mehmetfirat34
Müsteşar Yardımcısı

Facebookta İçişleri Bakanlığı sayfası var orda yer bildirimi yapmış çalışanlar onlara mi yazsak diye düşündüm

Yasmine1, 4 ay önce - Alıntıya git

Aslında etkili etkenlerden biri direkt gidip oraya sormak. Bu alımın sonucunu bekleyen en az 5 bin insan var. Sonuçları çok çabuk açıklatabiliriz. Sadece çoğunluğu toplayıp iyi bir baskı yapmamız gerekiyor.

İnsanlar bir sonuc alamayacklarını düşündükleri için geri duruyorlar. Halbuki, kurumlar yalnızca baskıdan anlıyor. Binlerce kişi ÖSYM yi sıkıştırıp Sonuç Aciklama Tarihi bile aldı.

16 Ağustos 2017 21:57

B.B.K.
Şef

ankaralılar pasif insanlardır arkadaşlar. ben zaten iç anadolunun bir şehrinin başkent seçmesini atatürkün hatalarından biri olarak görürüm. başkent ne pahasına olursa olsun izmir olmalıydı, içerdeki dışardaki tüm düşmanlara inat izmir olmalıydı. güvenlik konusu halledilebilirdi. izmir olmadı adana da başkent yapılabilirdi. adananın insanı iç anadolu insanı gibi tırsık pasif değildir, atatürkü de severler.

luca blight, 4 ay önce - Alıntıya git

Kardeş sen ne kullanıyorsun? URANYUMU sek mi içtin ?

16 Ağustos 2017 22:06

Yasmine1
Aday Memur

Aslında etkili etkenlerden biri direkt gidip oraya sormak. Bu alımın sonucunu bekleyen en az 5 bin insan var. Sonuçları çok çabuk açıklatabiliriz. Sadece çoğunluğu toplayıp iyi bir baskı yapmamız gerekiyor.

İnsanlar bir sonuc alamayacklarını düşündükleri için geri duruyorlar. Halbuki, kurumlar yalnızca baskıdan anlıyor. Binlerce kişi ÖSYM yi sıkıştırıp Sonuç Aciklama Tarihi bile aldı.

mehmetfirat34, 4 ay önce - Alıntıya git

Işte sıkıntı kimsenin oraya gitmeyecek olması hocam sanmıyorum gideceğim diyen birinin çıkacağını. Memurlar.net de ısrarla duymuyor sesimizi twitter da 3 5 kişi anca katılıyor ama isyan eden çok

17 Ağustos 2017 00:52

mehmetfirat34
Müsteşar Yardımcısı

Yine de başlığı güncel tutalım. Belki Ankarada oturan bir arkadaş gidip sorar şu meseleyi

17 Ağustos 2017 11:31

mehmetfirat34
Müsteşar Yardımcısı

Ankara ahalisine bugünkü hatırlatmamız! :)

17 Ağustos 2017 11:57

tufy828282
Aday Memur

Yaa sen ne buyuk serefsizsin aq atanamamis cakma muhendis ajdar :)

17 Ağustos 2017 13:40

bshm61
Aday Memur

Luca için herkes şikayet et butonuna basabilir mi artık bu çoçuğun küçücük beyniyle yaptığı yorumlardan gına geldi

Toplam 11 mesaj

ANKET
Milli piyango bileti hakkında ne düşünüyorsunuz?