Editörler : Kubil ay
«789101112131415161718»
18 Ağustos 2017 18:16

Şenol3131
Aday Memur

Merhabalar arkadaşlar 4 Ekim Hatay herhangi bir şey yok beklemeye devam

18 Ağustos 2017 18:17

sencer90
Kapalı

Öncelikle sayfamız hayırlı olsun devrelerim bende 4 ekim Şırnak açık beklemeye devam ayrıca bir kişi daha vardı yeşil.... ismi o da Şırnak'tan açık

18 Ağustos 2017 18:23

Ha.pol79
Memur

4 Ekim antep adli idari birşey yok. Ama açık ilim yüzde yüz Siirt orada kız 4 ay münafık bakıcı işi bıraktığında mecburiyetten kreşe gitmişti. Şimdi o kadına 11 aydır sövüyorum. Bu yüzden yerim değişti tayinim çıktı açığa alındım alakam olmayan insanlar yüzünden. Bu durumu açığa alınınca 4 ekimde heryere yazdım postayla gönderdim. Hesap ekstrelerini ekledim. Genel Müdürlük 10 oniki günde cevap gönderdi Ekim ayında. Varmı böyle olan. Bu ne bahtsızlık bakıcı işi bıraktı kimsem yok kimseyi bulamadım diye bir kreşe 4 ay gitti diye adım FETÖCÜ teröriste çıktı. Nezaman düzelecek bu yanlış.

18 Ağustos 2017 18:27

Rüyamısın
Memur

Rabbim eşlerimizi ve onlar gibi acıkta bekleyen ve ihraç olan tum herkese hayırlı kapılar açsın inş hayırlı haberler almamızı nasip etsin inş bizde beklemedeyiz aydından kaç kişi iade oldu bilginiz varmı

alibay0936, 4 yıl önce - Alıntıya git

Aminnnn insallah evet dün personel sube ile gorustum 4 kisi iade olmus çine ve germencikten merkezden iade yok

18 Ağustos 2017 18:29

4ekimi
Aday Memur

Insallah devrem ama beklemek cok yordu beni. Aciga alindigim zaman babalik izninde idim her cocuk nasibi ile gelir bizimki de boyle geldi nasipsizlik pesimizi biraksin artik kimseye bi kotulugumuz olmamis olmaz da ben inaniyorum bu sayfada yazan insanlarin hepsi masum olduklari icin burdalar zaten bisey bulsalar kimsenin goz yasina bakmazlar ama bekletmenin anlami ne bu kadar uzun arastirma olur mu sulalemi arastirirlar bu zamana kadar uzulmemek umutsuzluga kapilmamak elde olmuyo bazen zaten bu sayfada olmasa dert anlatacak kimse yok esekten dusmusun halini esekten dusen anlar en iyi

umut2935, 4 yıl önce - Alıntıya git

Bittiğim gün allah yardimcimiz olsun

18 Ağustos 2017 18:32

peynirgemisi
Memur

Bugünkü iade olanlar..

Erzurum 17

Antalya 13

Mardin 1

Tekirdağ 2

Hakkari 14

Manisa 3

Bilecik 3

Adana 35

Şanlıurfa 25

Elazığ 112

İzmir 58

Hatay 7

Kahramanmaraş 3

Gaziantep 70

Iğdır 5

Şırnak 6

İzmir 58

Aydın 4

Ordu 10

Erzincan 2

İstanbul ?

Ankara ?

Bursa ?

Bunlar dışında bildiğiniz varsa ya da düzeltme yazın ekleyeyim özeldende yazabilirsiniz..

18 Ağustos 2017 18:32

anlamıyorumki
Aday Memur

Antep 70

dislowall06, 4 yıl önce - Alıntıya git

Gerçekten antep den 70 kişi mi iade oldu ben olmadığıma göre durum iyi görünmüyor. 70 sayısı kesin mi

18 Ağustos 2017 18:33

Beymeeen38
Yasaklı

Şimdi iadelerle ilgili birşey varmı khk çıkacak ihraç çok olurmu bilgisi olan yazsın

18 Ağustos 2017 18:33

kocyigitler
Memur

beyler hepimiz bu iadede çok umutluyduk ama olmadı maalesef...enseyi karartıp umutsuzluğa kapılmanın bir alemi yok,daha öncede iadeler oldu ve iade olamadık,ihraçlar oldu ve ihraçta olmadık...devam eden bir süreç var ve önümüze bakalım artık...ihtimalleri değerlendirecek olursak bizi ne bekliyor;

1-ramazan ayı ve bayramının 40 günlük esnemesi veya sd kartın incelenmesi konusunda kaybedilen süreyi saymazsak 45-50 gün iade arasına göre 4 ekim yıldönümümüz yada 10 gün bayram izni eklendiğinde ohalin biteceği yada uzatılacağı tarih olan 15 ekim gibi iade olacaktır en kötü.

2-dün geceden bu yana bazı arkadaşlar iade esnasında duyum almaya devam etmişler ve derler ki bundan sonra iki üç güne bir iade olacak...biz buna her hafta diyelim hadi ve bir ihtimal ohal uzatılmayacaksa 3 haftada eski açıklar, ekimin 15ine kadarda 26 nisandan dönecek olan belki de 4 5 bin kişiyi eritme amacında olabilirler...(öte yandan bu duyumu yazan nickleri şahsım adına ilk defa gördüm ve ortadan kaybolan tatilbitti ve uçbeyi olabilirler...trol olayıda elbette devam edecek)

3-geçen iadede elimize bi liste geçmişti ve 700 küsür kişi eksikti liste bu iade muhtemelen o iadenin kalan kısmı...havuz işi doğruysa ve 3000 kişilik iadeden sonra tepki geldi diye artık açıklamasız ve az sayıda sessizce iade kararı alındıysa yukarıda ki ihtimaller olası olacaktır fakat;...

4-şayet 26 nisan açıkları sd kart ile ilgiliyse ve o dönem 10500 kişi gibi bir açığa alma var denirken 9300 civarı bi açığa alma olduğunu öğrendiğimizde geri kalan kısmın mükerrer açık olduğu dillendirilmişti...yani muhtemelen sayı olarakta 1200 civarı kaldıysak hesap yapanlara göre,bizlerde artık 26 nisancı olabiliriz ve onlar ile ilgili verilecek karara göre sonumuz belli olur, nazım yükselin dediğine göre sd kartta kriter 17 25 olacaksa 2 veya 3 bin ihracı geçmeyeceğini öngörüyor şayet kriter baz alınmazsa bu tarih içinde bizde dahil olmak üzere 6 7 bin ihraç olabilir çünkü kart delil sayılmış olunur. kalan sayının ise çevresel faktörden açığa alındığı söyleniyor eğer araştırmaları temizse onlar iade değilse ihraç ama bizi o kısım ilgilendirmiyor çünkü zaten açıktaydık o sebeplerle ve 26 nisanda tekrar alındıysak şayet bu sefer ki sd karttır. ha bu kart nedir ne değildir orası ayrı bir tartışma konusu zaten

sözün özü kimse moral bozmasın. bu iadeler gösteriyor ki bi araştırma var ve devletimiz inşallah suçluyu suçsuzu ayırıyor. unutulmuş değiliz. abtninde dediği gibi 700. kişi ile 701. kişi arasında fark yok. sıra bize gelmedi diyelim şimdilik

18 Ağustos 2017 18:36

1453hakan1453
Aday Memur

Cümleten selamaleyküm ağalar...

Mardinden 4 ekimci merkezden son ihraçlar olmadan 14 kişiydi.

Mardinden kalanlar tabiki herkesin üyeliği varsa özelime yazsalar, diğer illerdeki arkadaşlarda bu şekil yaparsa toplam bir sayı çıkarabiliriz.

Tez zamanda iadelerimiz olsun hayırlısıyla inşaallah...

18 Ağustos 2017 18:38

1453hakan1453
Aday Memur

Benimde adli idari soruşturmam yok.

18 Ağustos 2017 18:40

kocyigitler
Memur

beyler hepimiz bu iadede çok umutluyduk ama olmadı maalesef...enseyi karartıp umutsuzluğa kapılmanın bir alemi yok,daha öncede iadeler oldu ve iade olamadık,ihraçlar oldu ve ihraçta olmadık...devam eden bir süreç var ve önümüze bakalım artık...ihtimalleri değerlendirecek olursak bizi ne bekliyor;

1-ramazan ayı ve bayramının 40 günlük esnemesi veya sd kartın incelenmesi konusunda kaybedilen süreyi saymazsak 45-50 gün iade arasına göre 4 ekim yıldönümümüz yada 10 gün bayram izni eklendiğinde ohalin biteceği yada uzatılacağı tarih olan 15 ekim gibi iade olacaktır en kötü.

2-dün geceden bu yana bazı arkadaşlar iade esnasında duyum almaya devam etmişler ve derler ki bundan sonra iki üç güne bir iade olacak...biz buna her hafta diyelim hadi ve bir ihtimal ohal uzatılmayacaksa 3 haftada eski açıklar, ekimin 15ine kadarda 26 nisandan dönecek olan belki de 4 5 bin kişiyi eritme amacında olabilirler...(öte yandan bu duyumu yazan nickleri şahsım adına ilk defa gördüm ve ortadan kaybolan tatilbitti ve uçbeyi olabilirler...trol olayıda elbette devam edecek)

3-geçen iadede elimize bi liste geçmişti ve 700 küsür kişi eksikti liste bu iade muhtemelen o iadenin kalan kısmı...havuz işi doğruysa ve 3000 kişilik iadeden sonra tepki geldi diye artık açıklamasız ve az sayıda sessizce iade kararı alındıysa yukarıda ki ihtimaller olası olacaktır fakat;...

4-şayet 26 nisan açıkları sd kart ile ilgiliyse ve o dönem 10500 kişi gibi bir açığa alma var denirken 9300 civarı bi açığa alma olduğunu öğrendiğimizde geri kalan kısmın mükerrer açık olduğu dillendirilmişti...yani muhtemelen sayı olarakta 1200 civarı kaldıysak hesap yapanlara göre,bizlerde artık 26 nisancı olabiliriz ve onlar ile ilgili verilecek karara göre sonumuz belli olur, nazım yükselin dediğine göre sd kartta kriter 17 25 olacaksa 2 veya 3 bin ihracı geçmeyeceğini öngörüyor şayet kriter baz alınmazsa bu tarih içinde bizde dahil olmak üzere 6 7 bin ihraç olabilir çünkü kart delil sayılmış olunur. kalan sayının ise çevresel faktörden açığa alındığı söyleniyor eğer araştırmaları temizse onlar iade değilse ihraç ama bizi o kısım ilgilendirmiyor çünkü zaten açıktaydık o sebeplerle ve 26 nisanda tekrar alındıysak şayet bu sefer ki sd karttır. ha bu kart nedir ne değildir orası ayrı bir tartışma konusu zaten

sözün özü kimse moral bozmasın. bu iadeler gösteriyor ki bi araştırma var ve devletimiz inşallah suçluyu suçsuzu ayırıyor. unutulmuş değiliz. abtninde dediği gibi 700. kişi ile 701. kişi arasında fark yok. sıra bize gelmedi diyelim şimdilik

18 Ağustos 2017 18:44

alperen145306
Kapalı

kocyigitler, 4 yıl önce - Alıntıya git

Devrem 10 numara tespitte bulunmuşsun lakin 26 nisanda iadeler en az 4 ekim kadar olur benim sahsi yorumum cunku 12den 5 bine yakin oldu 1000 daha olacak desek insallah ekim kasim ocak 6 bin olur yari yariya 26 nisanda bizim gibi olur,zaten gazeteciler ilk basta dedi 3/4 bin iade var diye 26 nisan icin

18 Ağustos 2017 18:54

yeşil17
Aday Memur

4 Ekim Şırnak beklemeye devam.

18 Ağustos 2017 19:05

flexi35
Şef

Öncelikle sayfamız hayırlı olsun devrelerim bende 4 ekim Şırnak açık beklemeye devam ayrıca bir kişi daha vardı yeşil.... ismi o da Şırnak'tan açık

sencer90, 4 yıl önce - Alıntıya git

+1 Şırnak takipteyiz devrem

18 Ağustos 2017 19:08

sıfıR1
Şube Müdürü

Cümleten selamaleyküm ağalar...

Mardinden 4 ekimci merkezden son ihraçlar olmadan 14 kişiydi.

Mardinden kalanlar tabiki herkesin üyeliği varsa özelime yazsalar, diğer illerdeki arkadaşlarda bu şekil yaparsa toplam bir sayı çıkarabiliriz.

Tez zamanda iadelerimiz olsun hayırlısıyla inşaallah...

1453hakan1453, 4 yıl önce - Alıntıya git

Devrem Mardin en son su izin için imzalatmaya gonderdigi tebligde acik sayisi 333 yazıyordu ha kaci 4ekim 6ocak 26nisancidir kaci il ilcedendir bilmem

18 Ağustos 2017 19:09

kocyigitler
Memur

Devrem 10 numara tespitte bulunmuşsun lakin 26 nisanda iadeler en az 4 ekim kadar olur benim sahsi yorumum cunku 12den 5 bine yakin oldu 1000 daha olacak desek insallah ekim kasim ocak 6 bin olur yari yariya 26 nisanda bizim gibi olur,zaten gazeteciler ilk basta dedi 3/4 bin iade var diye 26 nisan icin

alperen145306, 4 yıl önce - Alıntıya git

aynen öyle devrem zaten her açık listesi yüzde 50 civarı iade oluyo ben ilk günden beri 26 nisanında diğer listelerden bi farkı olmadığını ve emniyetin elinde bulunan 50bine yakın bi listenin bulunduğunu bu listenin peyder pey açığa alınacağını iddia ediyordum...bu liste neyin nesi derseniz ilçede şubede gereksiz görülen kişiler başta olmak üzere sayı çoğaltma amaçlı bazı donelerinde üstüne eklendiği şeyler mesela daha önce şubede çalışmış olmak, akademiden belli tarihlerde mezun olanlar pomemin belli mezunları gibi kulağımıza gelen bazı şeylerin eklenmesi ile o listedeyiz. emniyette işler hep listeler üstünden yürür. o listede olmayan bir çok fetöcü var ki zaten çalışırken adli işleme konu oluyorlar görüyoruz. o listede olup masum olanda var ki iadeler oluyor

18 Ağustos 2017 19:18

iadeister03
Memur

Yan sayfada diamondstar isimli arkadas bir yerden duyum aldigini, iki uc gunde bir iade olacagini, iade sayisinin yuksek olacagini belirtir.

Bir kosede dursun...

Umutspor, 4 yıl önce - Alıntıya git

Yan sayfa hangisi masum polis sayf. Mı bayağı sayfa oldu

İnşaallah olur ama ben zannetmiyorum olsa şimdi olurdu neden iki üç gün sonra olsun ki

18 Ağustos 2017 19:23

dislowall06
Aday Memur

Gerçekten antep den 70 kişi mi iade oldu ben olmadığıma göre durum iyi görünmüyor. 70 sayısı kesin mi

anlamıyorumki, 4 yıl önce - Alıntıya git

Gerçek hatta 80 diyen var

18 Ağustos 2017 19:32

iadeister03
Memur

Bugünkü iade olanlar..

Erzurum 17

Antalya 13

Mardin 1

Tekirdağ 2

Hakkari 14

Manisa 3

Bilecik 3

Adana 35

Şanlıurfa 25

Elazığ 112

İzmir 58

Hatay 7

Kahramanmaraş 3

Gaziantep 70

Iğdır 5

Şırnak 6

İzmir 58

Aydın 4

Ordu 10

Erzincan 2

İstanbul ?

Ankara ?

Bursa ?

Bunlar dışında bildiğiniz varsa ya da düzeltme yazın ekleyeyim özeldende yazabilirsiniz..

peynirgemisi, 4 yıl önce - Alıntıya git

Şu afyonu bilen var mı ki ... Kaç iade var

Toplam 39533 mesaj
«789101112131415161718»

ANKET
17 Mayıs ila 1 Haziran arasında, hafta sonlarında, sokağa çıkma kısıtlamasına devam edilmesini;