Editörler :
«141414151416141714181419142014211422142314241425»
30 Temmuz 2019 10:21

golge0607
Şube Müdürü

Devre bildiğim kadarıyla sisteme FETÖ şüphelisi diye tahdit koydular bizim için. Ondan dolayı hiçbir pasaporta müracaat edemiyoruz. (pasaport büroda çalışıyordum)

slymani55, 2 ay önce - Alıntıya git

Çok teşekkürler devrem sağol...bekletelim o zaman hayırlısı

30 Temmuz 2019 11:33

remo06
Aday Memur
Hayırlı günler herkese bu sayfaya ilk kez yazıyorum birkaçgün önce bir rüya gördüm rüyamda açığa alındığım ilçenin personeline gidiyorum benimle ilgili haber varmı zaman zaman iadeler oluyor benim durumum nedir diye soruyorum personelci dosyadan bir evrak çıkarıyor ve evrağı bana göstererek senin iade yazın ayın 7 sinde gelmiş sen iade oldun deyince bende ELLERİMİ SEMAYA KALDIRIP ALLAHIMA ŞÜKÜR OLSUN dedikten sonra beni ve benim gibileri bu hallere koyanları sana havale ettim dedim ve bir anda gözlerimi açmışım. Şimdi de aynısını diyorum Allahım hiçbir suçu olmayıp bizleri bu hallere koyanları sana havale ediyorum. inşallah ayın 7 sinde hep birlikte iade oluruz. Rabbim yardımcımız olsun.
30 Temmuz 2019 16:26

Kader44-44
Aday Memur
Hayırlı günler herkese bu sayfaya ilk kez yazıyorum birkaçgün önce bir rüya gördüm rüyamda açığa alındığım ilçenin personeline gidiyorum benimle ilgili haber varmı zaman zaman iadeler oluyor benim durumum nedir diye soruyorum personelci dosyadan bir evrak çıkarıyor ve evrağı bana göstererek senin iade yazın ayın 7 sinde gelmiş sen iade oldun deyince bende ELLERİMİ SEMAYA KALDIRIP ALLAHIMA ŞÜKÜR OLSUN dedikten sonra beni ve benim gibileri bu hallere koyanları sana havale ettim dedim ve bir anda gözlerimi açmışım. Şimdi de aynısını diyorum Allahım hiçbir suçu olmayıp bizleri bu hallere koyanları sana havale ediyorum. inşallah ayın 7 sinde hep birlikte iade oluruz. Rabbim yardımcımız olsun.
remo06, 2 ay önce - Alıntıya git
Ayın yedisi ne demek kardeş duyummu var
30 Temmuz 2019 16:58

remo06
Aday Memur
Ayın yedisi ne demek kardeş duyummu var
Kader44-44, 2 ay önce - Alıntıya git
Duyum değil rüyada o şekilde gördüğümü anlatmak istemiştim.
30 Temmuz 2019 17:04

numberzero
Aday Memur

Arkadaşlar. Hem adli hemde idari soruşturması kapandığı halde açıkta bekleyen varmı.

30 Temmuz 2019 17:20

Sumafe
Aday Memur
Bolu'da yaşayan ve geçtiğimiz yıl meslekten ihraç edilen 26 yaşındaki bir polis intihar etti. Bu canları kim geri getirecek? Hangi gecikmiş adalet?
30 Temmuz 2019 18:21

Legolas16
Aday Memur

Arkadaşlar. Hem adli hemde idari soruşturması kapandığı halde açıkta bekleyen varmı.

numberzero, 2 ay önce - Alıntıya git
Var devrem.idari Ekim 2018 de bitti.beraatimde var. 36 aydır bekliyorum.
30 Temmuz 2019 18:26

Legolas16
Aday Memur
bu arada sessiz takipciydim. Bugün üyelik aldım.mukerrer açığa alınmışım. geçen yıl bakanlık iade etmesine rağmen, valilik iadesi olmadı. sonra 7145 e tabi olduk malesef.
31 Temmuz 2019 00:48

Aslanbey1453
Daire Başkanı

Değerli dostlar bir sorum olcak yeşil pasaporta biz müracaat edebiliyor muyuz...normalde 3/1 yim ama sanki pasaport formunda herhangi bir nedenle görevden uzaklastirilana bu belge verilmez vs yaxiyor bu konuda bilginiz var mı acaba.. teşekkürler

golge0607, 2 ay önce - Alıntıya git
İstanbul Personelden geçen ay aldım ben yeşil pasaport formunu Derece 1/4... Ama pasaport almaya gitmedim daha, bunların ne yapacağı belli olmaz diye. *****Yalnız ilk nufusa gitmiştim, oradaki memura durumu söyledim 34aydır açıktayım tahdit var mı diye, yok dedi. Randevu al gel pasaport için de engelini yok dedi. Yeşil hakkım var dedim, o zaman Personelden evrak lazım dei. Vatana gittim, çömez bayan memur kardeş "mevzuatı iyi biliyorum" dedi abi sen alamazsın dedi. İstersen Komser Müdüre sor abicim dedim, gerek yok dedi. İyi o zaman sebebini yazıyla bildirin diye Dilekçe yazıp bıraktım, ertesi gün Yanlış hatırlamıyorsam Tolga isimli bi memur, abi yanlış anlama olmuş bi zahmet gel yazın hazır dedi:)) Yazı cebimde yani bilginiz olsun arkadaşlar:)
31 Temmuz 2019 01:00

golge0607
Şube Müdürü

Aslan bey Sefim bilgi için teşekkürler İstanbul'a dondugumde aynı yolu izleyim bakım ne olcak ..bir an evvel iade etsinler bizi de bu saçma durumlardan kurtulalım hepimize güzel geceler diliyorum...

31 Temmuz 2019 01:27

Yumruk5840
Şef
remo06, 2 ay önce - Alıntıya git

Devrem bende bi rüya gördüm. Emniyete çağırdılar. Yazılı gibi bi kağıt verdiler bunu çöz ona göre iade olacaksın dediler. Bende matematik sorusyla iademi olur dedim. Çözdüm sonuç 26 ydı. Doğru bildin geçtin dediler. Bu 26 nisandan dolayı bilinç altımı yoksa başka bişeyden dolayımı 26 bilmiyorum ama rüya çok gerçekçiydi. Tez zamanda iade olmak dileğiyle

31 Temmuz 2019 07:37

Sinop fatihi5757
Şef

G u n c e l ++++++ diyelim

Yagsin iadeler yagmur gibi insaAllah

3 sene once 9 gunluk kurban bayraminin 8 gunu calisip aciga alinmistik 4 ekim 2016 da

Hey gidi gunler hey

Bitsin artik bu belirsizlik yetti gari

31 Temmuz 2019 17:55

Aliveli1111
Kapalı

Güncel

31 Temmuz 2019 23:13

KaraFelek48
Aday Memur
Temmuzun sonunda iade duyumu sona erdi. Şimdi bayramdan önce iade duyumuna geçiyoruz. Bana bu tatil imkanının sunulmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkurler iyi geceler
31 Temmuz 2019 23:14

fencihg86
Aday Memur

açığa alınmamın 3, sene-i devriyesi bitti 4. seneye girdik, sonumuz hayır olsun inşallah

31 Temmuz 2019 23:47

kaynak_06
Şef
Temmuzun sonunda iade duyumu sona erdi. Şimdi bayramdan önce iade duyumuna geçiyoruz. Bana bu tatil imkanının sunulmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkurler iyi geceler
KaraFelek48, 2 ay önce - Alıntıya git
teşkilat la alakasız bi büyüğüm ramazan bayramı öncesi bu bayram 2bayram yaparsın demişti iadeleri tutturmuştu. Geçen gün abi bizim eve 1 bayram geldi dedim bu bayramı bekle o vakit dedi. Ben şahsen beklemekten yoruldum lakin bu aralarda iadelerin olacağına inanıyorum. Selam ve dua ile, ekmeğimizin peşindeyiz...
01 Ağustos 2019 00:06

sıfıR1
Şef
KaraFelek48, 2 ay önce - Alıntıya git
Ne Temmuz'lar Me Bayramlar geçti be devrem her şey normal geliyor artık. Allah sonumuzu hayır etsin inşallah.
01 Ağustos 2019 01:09

Cilekes1004
Daire Başkanı
Beni bu bayram iade etmesinler nasipse bayramdan sonra arasınlar:)) Ben sıradaki iade hakkımı sizlere devrediyorum:))hayırlı geceleriniz olsun...selametle..
01 Ağustos 2019 02:00

Sky-Star
Aday Memur
Herkese iyi geceler. Bugün Hukuk işlerinden bişey duydum. Kesinleşmiş karar ile işlem yapıliyor dediler. Bizim aldığımız mahkeme kararları gerekçeli karar. sonuçta savcı ceza verilmeyen tüm dosyalara itiraz ediyor ve istinafa gidiyor dosya. Böylece ağır cezanın vermiş olduğu karar kesinleşmemiş oluyor. yani istinaf verilen Berat, ceza verilmesine yer yok vb. kararları bozabilir düşüncesindeler, bundan dolayı iade listelerinde yer alamiyoruz. istinaf verilen kararı oynarsa verilen karar kesinleşmiş oluyor. yok bozarsa dosya Yargıtay'a gidiyor. Ben bir kısmimizin bu nedenle bekletildigini düşünüyorum. hakimmizda verilen karar kesinleşince alınan karara göre olumlu yada olumsuz İşlemelerimize başlanacak bence.
01 Ağustos 2019 02:07

Kader44-44
Aday Memur
Herkese iyi geceler. Bugün Hukuk işlerinden bişey duydum. Kesinleşmiş karar ile işlem yapıliyor dediler. Bizim aldığımız mahkeme kararları gerekçeli karar. sonuçta savcı ceza verilmeyen tüm dosyalara itiraz ediyor ve istinafa gidiyor dosya. Böylece ağır cezanın vermiş olduğu karar kesinleşmemiş oluyor. yani istinaf verilen Berat, ceza verilmesine yer yok vb. kararları bozabilir düşüncesindeler, bundan dolayı iade listelerinde yer alamiyoruz. istinaf verilen kararı oynarsa verilen karar kesinleşmiş oluyor. yok bozarsa dosya Yargıtay'a gidiyor. Ben bir kısmimizin bu nedenle bekletildigini düşünüyorum. hakimmizda verilen karar kesinleşince alınan karara göre olumlu yada olumsuz İşlemelerimize başlanacak bence.
Sky-Star, 2 ay önce - Alıntıya git
Bencede
Toplam 29157 mesaj
«141414151416141714181419142014211422142314241425»

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?