Editörler :
«144614471448144914501451145214531454145514561457»
06 Eylül 2019 15:30

Osmnnsultni
Aday Memur
Aynen kral zeus diye birisi yazmış kesin, emin bi şekilde konuşmuş. Bende bi bilgi kırıntısı olur diye paylaşmak istemiştim. Bakalım inşallah hayırlısı olur.
hsynshl34, 2 ay önce - Alıntıya git
onun haricinde 2 kişi daha paylaşım yapmış Ankara kulisi hükümete yakın birisi gibi ama ismi cismi yok 2.si gazeteci ama hava civadan başka bişey değil bugüne kadar dediği çıkmadı deyyusun takipçi kasıyor galiba
06 Eylül 2019 15:37

Sinop fatihi5757
Şef

Iki ayri takipsizlik kararini dilekceyle ilin hukuk islerine ve EGM personel daire bsk na ve sorusturma sb md ne yollamistim

Ilin hukuk islerinden il emniyet muduru islak imzali cevap gelmis aynen su sekilde

ICISLERI BAKANLIGI EMNIYET GENEL MUDURLUGU TARAFINDAN IADE ISLEMLERINIZ YAPILMAKTADIR MUDURLUGUMUZCE HERHANGI BIR ISLEM YAPILAMAMAKTADIR

Ya sabır ya Allah

Rabbim tum masumlarin bekleyisini hayirla sonuclandirsin inşaAllah

Sinop fatihi5757, 2 ay önce - Alıntıya git

Benim sahsi kanaatim

Ohal sonrasi 3 sene daha ihrac edebilmek icin kanun cikardiklari icin 1 senesi gecti 2 sene daha ellerinde acikta polis birakip karlov suikasti gibi hain saldirilara karsi elimizde su kadar supheli durumda bekleyen kisi var diye kendilerini saglama alma dusuncesi olarak degerlendiriyorum ben durumu

Lakin iade olanlar nasil ve ne sekilde iade oluyor o net degil

06 Eylül 2019 16:01

Yıldızzz.
Memur

Benim sahsi kanaatim

Ohal sonrasi 3 sene daha ihrac edebilmek icin kanun cikardiklari icin 1 senesi gecti 2 sene daha ellerinde acikta polis birakip karlov suikasti gibi hain saldirilara karsi elimizde su kadar supheli durumda bekleyen kisi var diye kendilerini saglama alma dusuncesi olarak degerlendiriyorum ben durumu

Lakin iade olanlar nasil ve ne sekilde iade oluyor o net degil

Devre yanlış anlama da nasıl ki olumsuz duyumları buraya yazmayın kendinize saklayın diyoruz, bu tür düşünceleri de yazmasak iyi olur. Hem iade olan arkadaşların hakkına giriyorsunuz hem de burada iade olmayı bekleyen bizlerin içini karartıyorsunuz.
06 Eylül 2019 16:35

Sinop fatihi5757
Şef
Devre yanlış anlama da nasıl ki olumsuz duyumları buraya yazmayın kendinize saklayın diyoruz, bu tür düşünceleri de yazmasak iyi olur. Hem iade olan arkadaşların hakkına giriyorsunuz hem de burada iade olmayı bekleyen bizlerin içini karartıyorsunuz.
Yıldızzz., 2 ay önce - Alıntıya git

Vallahi devrem 36 aydir iade bekliyoruz ve 2 ayri takipsizlik karari var ve masumuz elhamdülillah

Kimsenin hakkina girdigimiz yok masum olan herkes donsun biran once meslegine yolu bahti acik olsun. Ya bize yapilan haksizlik nolcak?

06 Eylül 2019 16:54

Yıldızzz.
Memur

Vallahi devrem 36 aydir iade bekliyoruz ve 2 ayri takipsizlik karari var ve masumuz elhamdülillah

Kimsenin hakkina girdigimiz yok masum olan herkes donsun biran once meslegine yolu bahti acik olsun. Ya bize yapilan haksizlik nolcak?

Devre ben nacizane fikrimi sundum senin fikrinede saygı duyarım. Rabbim yar ve yardımcımı olsun.
06 Eylül 2019 23:37

toranaga58
Aday Memur
yine hafta sonu yine sessizlik.
07 Eylül 2019 10:13

Sinop fatihi5757
Şef

Sayfa yukarida guncel kal bakim

07 Eylül 2019 15:03

Alperen7
Memur
kabuslar hayatımız oldu, hayatımız rüya oldu... inna lillahi ve inna ileyhi raciun... sayfa yukarı güncel yeter gari...
07 Eylül 2019 17:56

Artos6534
Memur
arkadaşlar merhaba iyisiniz inşallah 26 nisanciyim hakkımızdaki idari soruşturmanın devam Edip etmediğini nereden öğrenebilirim özellikle İstanbul'da ki arkadaşlar nasıl bir yol izlediniz yardımcı olacak varsa yazarsa sevinirim bide 29 ay sonra telefonları yeni aldım
07 Eylül 2019 18:05

sistemseyhan
Aday Memur

İdari soruşturmayı hukuk şubeden öğrenebilirsin

07 Eylül 2019 19:34

Aslanbey1453
Daire Başkanı
arkadaşlar merhaba iyisiniz inşallah 26 nisanciyim hakkımızdaki idari soruşturmanın devam Edip etmediğini nereden öğrenebilirim özellikle İstanbul'da ki arkadaşlar nasıl bir yol izlediniz yardımcı olacak varsa yazarsa sevinirim bide 29 ay sonra telefonları yeni aldım
Artos6534, 2 ay önce - Alıntıya git
Biz 4EKİM İstanbul telefonları daha almadık, sen mi takip ettin yoksa onlar mı aradı gel al diye devre???
07 Eylül 2019 21:06

sessiztakippp
Memur

Devrem bende 4 Ekim 34 deyim adli idari soruşturmavar dijitalleri çalıştığım yerin asayişi almıştı ben onları aradım durdum sonra mukayyiti asayişin aradı abi dijitallerin geldi ama savcının onayı gerek dedi sonra gittim katibe minnet rica polis arkadasa rica minnet savcının onayını aldırttım sonra teslim aldım telefonların bundan 6 ay önce aldım istanbulda bu arada hiç iade olan duymadım ben iade olan oldumu benim çalıştığım ilçede tek açıkta ben kaldım

07 Eylül 2019 21:15

sessiztakippp
Memur

Eskiden korludaglar vardı gelir arada umut veriridi oda gitti

07 Eylül 2019 23:41

METRİBUZİN
Aday Memur

Devrem bende 4 Ekim 34 deyim adli idari soruşturmavar dijitalleri çalıştığım yerin asayişi almıştı ben onları aradım durdum sonra mukayyiti asayişin aradı abi dijitallerin geldi ama savcının onayı gerek dedi sonra gittim katibe minnet rica polis arkadasa rica minnet savcının onayını aldırttım sonra teslim aldım telefonların bundan 6 ay önce aldım istanbulda bu arada hiç iade olan duymadım ben iade olan oldumu benim çalıştığım ilçede tek açıkta ben kaldım

sessiztakippp, 2 ay önce - Alıntıya git
Koskoca ilçede tek açıkta sen varsan kıymetini bil, demekki boş adam değilsin yüzlerce memurdan bi farkın var...olaya pozitif yaklaş devremmm
07 Eylül 2019 23:49

Artos6534
Memur
Biz 4EKİM İstanbul telefonları daha almadık, sen mi takip ettin yoksa onlar mı aradı gel al diye devre???
Aslanbey1453, 2 ay önce - Alıntıya git
merhaba Yok devrem eve getirdiler ama haziran ayında 3-4 kere siber suçlara gittim onlar telefon incelemen bitti dedi artık savcının onayına göre alırsın yani bence biraz peşinden koşun inanın kimsenin umurunda değiliz
08 Eylül 2019 01:59

AFİS
Aday Memur
uykusuz kaç yüzüncü gecemiz. allahım sen hayirlisini ne ise bize onu nasip et.
08 Eylül 2019 02:18

Tuna2121
Aday Memur

Hukuk ne için ne var çok iyi öğrettiler bize

08 Eylül 2019 02:24

Tuna2121
Aday Memur

Beklemekten başka çare yok

08 Eylül 2019 02:28

AFİS
Aday Memur

Beklemekten başka çare yok

Tuna2121, 2 ay önce - Alıntıya git
çaresizce beklemek çok kötü .
08 Eylül 2019 13:22

Bulutkseec
Şef
onun haricinde 2 kişi daha paylaşım yapmış Ankara kulisi hükümete yakın birisi gibi ama ismi cismi yok 2.si gazeteci ama hava civadan başka bişey değil bugüne kadar dediği çıkmadı deyyusun takipçi kasıyor galiba
Osmnnsultni, 2 ay önce - Alıntıya git
Böyle şeylere itibar etmem ama Twitter'da söyledikleri çıkan bir kaç kişi var uzun zamandır takip ettiğim Ekim Kasım gibi takipsizlik ve Berat alanlar ile ilgili düzenlemeden bahsetmisler Gerçi benim dosya açık ama böyle bir gelişme güzel olur
Toplam 30060 mesaj
«144614471448144914501451145214531454145514561457»

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?