Editörler :
«144914501451145214531454145514561457145814591460»
11 Eylül 2019 13:43

Bumin KaAYan
Aday Memur

Arkadaşlar ne adli ne de idari soruşturma olduğu yönünde bilgi alabildim. Ön soruşturma büroda dosyam olmadığını öğrendim. Avukat desteği alıyorum. O da hiçbir şeye ulaşamadı. Emniyet müdürlüğü karar bakanlığın diyor bizde birşey yok. Ne adli ne idari soruşturma açılmamış. Hakkımızda hayırlısı. Neyi beklediğimi ben de bilmiyorum.

11 Eylül 2019 14:18

Sinop fatihi5757
Şef

+ İçini ferah tut. Bunca sıkıntının ve derdin bir anlamı olmalı. Belki de kalbinin olgunlaşması için bunlar birer nimettir. Belki de dilin duâya alışıyordur. Belki de sen, sen oluyorsundur. Unutma ki; Allah'ın en sevdikleri de hep sıkıntı içerisindeydiler. Kim bilir, belki sen de Allah'ın en sevdiklerindensin.

++ Sen dua edersin; ama kabul olmuyor sanırsın!

Ekmek almak için bir fırına gidersin

Beklerken fırıncı ile bir sohbet başlar

Ve fırıncının hoşuna gidersin, hoşsohbetsin ya

Fırıncı başkalarına istediğini verip acele ile gönderir

Bu arada sen istediğini alamadığın için sıkılmaya başlarsın

Ama bilmezsin ki

Fırıncı daha yeni pişmiş en güzel ekmeği verecek

11 Eylül 2019 15:57

Cilekes1004
Daire Başkanı
bugün egm kaynaklı iade olacağım konusunda bi haber aldım..durduk yerde öyle Zönk diye:))tanımam etmem haber eden kişiyi ama ilde tek açık olunca:))Ben gideyim de saçıma başıma bakım yapayım:))bi kaç aya,Ya da bi kac yıla dönerim elleham:))
11 Eylül 2019 16:40

Memur1453Ck
Şef
bugün egm kaynaklı iade olacağım konusunda bi haber aldım..durduk yerde öyle Zönk diye:))tanımam etmem haber eden kişiyi ama ilde tek açık olunca:))Ben gideyim de saçıma başıma bakım yapayım:))bi kaç aya,Ya da bi kac yıla dönerim elleham:))
Cilekes1004, 2 ay önce - Alıntıya git
Liste mi varmış devre. Hiç tanımadığın kişi gelip durduk yere iade mi olacan dedi. Kusura bakma tam anlayamadım İade sözünü duyunca heyecanlanıyorum her ne kadar nasip olmasada
11 Eylül 2019 16:41

Adaminn1i
Memur

Şimdiden hayırlı olsun iadeniz.

Ne mutlu size.

İçiniz bir nebze olsun rahatlamıştir en azından.

Asıl biz geride kalanlar daha kac hafta, ay, yıl bekletileceğiz sorusunu kendimize soruyoruz.

Tr geneli iade durumu ile ilgili de acaba başkaca bilgi, detay alabildiniz mi ?

11 Eylül 2019 17:00

KEYNES38
Aday Memur
Ablacım sizin için şimdiden hayırlı uğurlu olsun inş... peki bunu söyleyen kişi size tarih verdi mi ve liste falan mı varmış yoksa sadece tek siz mi iade olacakmışsınız detay verirseniz sevinirim
11 Eylül 2019 17:41

Yeniay12
Şube Müdürü
İnşallah devrem. o güzel haberi bekliyoruz senden selef-i çekilmeyi unutma :))
11 Eylül 2019 19:02

Cilekes1004
Daire Başkanı
İnşallah devrem. o güzel haberi bekliyoruz senden selef-i çekilmeyi unutma :))
Yeniay12, 2 ay önce - Alıntıya git
yav devre öyle bişey olsun keske de,selfinin gözüne vururum:))bi değil 10 değil 100 tane çekerim:))
11 Eylül 2019 19:03

Cilekes1004
Daire Başkanı
Liste mi varmış devre. Hiç tanımadığın kişi gelip durduk yere iade mi olacan dedi. Kusura bakma tam anlayamadım İade sözünü duyunca heyecanlanıyorum her ne kadar nasip olmasada
Memur1453Ck, 2 ay önce - Alıntıya git
yok devre ne kusuru İnan yolda bi anda karşılaştık bi kere göreve gitmisligimiz var,detay sordum bi tane bisey söylemedi..acelesi de varmış zaten:((
11 Eylül 2019 19:07

Cilekes1004
Daire Başkanı

Şimdiden hayırlı olsun iadeniz.

Ne mutlu size.

İçiniz bir nebze olsun rahatlamıştir en azından.

Asıl biz geride kalanlar daha kac hafta, ay, yıl bekletileceğiz sorusunu kendimize soruyoruz.

Tr geneli iade durumu ile ilgili de acaba başkaca bilgi, detay alabildiniz mi ?

Adaminn1i, 2 ay önce - Alıntıya git
sevinmedim desem yalan olur devre de,Öyle çok balon haber duydum ki,elime soğuk demir ile kimliği almadan inanmam..hiçbir detay vermedi be devre:((
11 Eylül 2019 19:09

Cilekes1004
Daire Başkanı
Ablacım sizin için şimdiden hayırlı uğurlu olsun inş... peki bunu söyleyen kişi size tarih verdi mi ve liste falan mı varmış yoksa sadece tek siz mi iade olacakmışsınız detay verirseniz sevinirim
KEYNES38, 2 ay önce - Alıntıya git
sağolasın kardeşim de telefon gelmeden,tebligati imzalamadan inanmam..adamın çok acelesi vardı abi bi dur demeye kalmadan bindi araca:((
11 Eylül 2019 19:10

Cilekes1004
Daire Başkanı
KEYNES38, 2 ay önce - Alıntıya git
sağolasın kardeşim de telefon gelmeden,tebligati imzalamadan inanmam..adamın çok acelesi vardı abi bi dur demeye kalmadan bindi araca:((
11 Eylül 2019 19:11

Adaminn1i
Memur
sevinmedim desem yalan olur devre de,Öyle çok balon haber duydum ki,elime soğuk demir ile kimliği almadan inanmam..hiçbir detay vermedi be devre:((

Eyvallah devrem.İnşallah doğrudur da sen bari olsun kurtul bu durumdan ne diyelim.Belki birgun bizlerin de yuzune guler o felek

11 Eylül 2019 20:13

gokhantkz
Aday Memur

ANKARA KHK PLATFORMU 5-6 EKİMDE ANKARADA YILMAZ GÜNEY SANAT MERKEZİNDE PANEL DÜZENLEYECEK. HALUK LEVENT KONSER VERECEĞİNİ BEYAN ETMİŞ. KHK LI VEYA KHK LI OLMAYIP DESTEK VERECEK ARKADAŞLAR DAVET EDİLMİŞ BİLGİNİZE

11 Eylül 2019 20:51

Kader44-44
Aday Memur
Bizim için de birileri bir şey dese keşke.demek gidiyorsun kız çilekeş
11 Eylül 2019 20:59

efepolisim
Aday Memur

Yakındır iade rüzgarı belki eylül belki ekim :))

11 Eylül 2019 22:19

Kader44-44
Aday Memur

Yakındır iade rüzgarı belki eylül belki ekim :))

efepolisim, 2 ay önce - Alıntıya git
Bu güzeldi
11 Eylül 2019 22:35

Adcet
Genel Müdür
Bugün de biri bana hepiniz iade olacaksınız dedi. Bende ne zaman dedim. Bir gün..... dedi. Onu ben de biliyorum da ne zaman?
12 Eylül 2019 00:23

Tuna2121
Aday Memur

Basmudurun konutunda bekleyen bekçi dayı da dosya ni gördüm boş iade olacaksın demişti iki yıl önce :))) hala beklemedeyim

12 Eylül 2019 00:57

AFİS
Aday Memur
hayirlisi dostlar
Toplam 33015 mesaj
«144914501451145214531454145514561457145814591460»

ANKET
Okullardaki ara tatil uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?