Editörler : Kubil ay
«145914601461146214631464146514661467146814691470»
26 Eylül 2019 14:54

Sefa264
Şef
Bende 15 gün önceye kadar senin gibi düşünüyordum. Mart 2019 da adliyede sorgu yaptırdım dosya yoktu. Ancak 15 gün önce 2018 tarihli açık dosya olduğunu öğrendim. Anlayacağın dosya oluyor sisteme işlenir ise görüyorsun yoksa göremeyip dosyam yok sanıyorsun.
Yeniay12, 2 yıl önce - Alıntıya git

açıktaki herkes hakkında dosya muhakkak vardır, adliyede olmayabilir ama tem şubelerinde illaki vardır, bilgi belge dava açmaya yeterli değildir yeni ifadeler gelebilir diye savcılar tarafından bekletiliyordur. zaten açıkta olduğumuzdan idari soruşturma açıktır. khk affı dilleniyor khk affı ile tüm masumlar döner umarım sonrada açıktaki bizleri döndürebilirler diye umut ediyorum ama hakkımızda hayırlısı inşAllah...

26 Eylül 2019 17:20

Legolas16
Aday Memur

açıktaki herkes hakkında dosya muhakkak vardır, adliyede olmayabilir ama tem şubelerinde illaki vardır, bilgi belge dava açmaya yeterli değildir yeni ifadeler gelebilir diye savcılar tarafından bekletiliyordur. zaten açıkta olduğumuzdan idari soruşturma açıktır. khk affı dilleniyor khk affı ile tüm masumlar döner umarım sonrada açıktaki bizleri döndürebilirler diye umut ediyorum ama hakkımızda hayırlısı inşAllah...

Sefa264, 2 yıl önce - Alıntıya git
devrem adli biteli 5 ay. idari biteli neredeyse 1 yıl olacak ben niye bekliyorum ozaman? 38 aydır aciktayim. yani biduzen bisistem yok bence.
26 Eylül 2019 17:23

Legolas16
Aday Memur
açıkta olmak zaten idari bir eylem. idariyi kapattiysan iade et.saçma sapan işler
26 Eylül 2019 21:04

Sefa264
Şef
devrem adli biteli 5 ay. idari biteli neredeyse 1 yıl olacak ben niye bekliyorum ozaman? 38 aydır aciktayim. yani biduzen bisistem yok bence.
Legolas16, 2 yıl önce - Alıntıya git

adli bereat alalı 7 ay oldu benimde idari ise hiç çağıran olmadı, işlemlerde bir şablon yok ki her il kendi kafasına göre işlem yapıyor, idari olarakta kimse bu açıktakiler ne olacak diye korkusundan sormuyor koltuk sallanmasın beni de onlardan sanmasınlar diye banane bana dokunmamış ya yılan sıkıntı yok diyor ondan bekliyoruz bence

26 Eylül 2019 21:46

Mekmeke
Daire Başkanı
bir sabah güneş doğsun fakat ben bunu hissedemeyim göremeyim istiyorum sessiz sedasız bir kapanış olsun istiyorum hayatım da . Bu dünyadan bir beklentim yok yaşayış itibari ile ahirete hazırlık yapan yapacak bir tipte değilim . geleceğe bakamıyorum hele ki şu süreç artık canıma tak etti . Sadece sessiz bir kapanış istiyorum sadece sessiz sedasız hissiz bir kapanış . yaşama sevincimi elimden alanlar beni bizi kağıt üstünde Sadece sayıdan ibaret görenler kendi çıkarları içi beni bizi benim gibileri karanlık kör kuyulara hapseden leri daha fazla görmemek için bunlarda ınsan ya bunlarla Aynı havayı teneffüs etmekten nefret ediyorum diye hergün hergün aynı şeyleri yaşamaktan sa bir an önce ilahi adalete sığınıp orada hakkima girenleri sabırsızlıkla beklemek için sessiz sedasız acısız bir son istiyorum .bir sabah uyanıp uyanamamak istiyorum .
26 Eylül 2019 22:32

Aslanbey1453
Genel Müdür
Geçmiş olsun İstanbul... Ne SALLANDI beee:((( Allah beterinden saklasın...
27 Eylül 2019 01:42

derbeder2323
Şef
daha da sallanıyor istanbul bize bunları yaşatanların vicdanında da sarsıntı olmuyor mu düşünmüyorlar mı yoksa yine gozler kör kulaklar sağır mı
27 Eylül 2019 07:57

yamec
Şef

Eğer şeytandan gelen kötü bir düşünce seni dürtecek olursa, hemen Allah'a sığın. Çünkü O, hakkıyla işitendir, hakkıyla bilendir.

Fussilet, 41/36

Cumamız Mübarek, Dualarımız kabul olsun İnşaAllah.

27 Eylül 2019 11:04

Ankara4506
Aday Memur
hayirli cumalar
27 Eylül 2019 14:23

efepolisim
Aday Memur

ALLAH'ım,

Yıkılmış, Yorulmuş, Derdiyle Yalnız Kalmış Gönüllere Sen Yardım Eyle. Senden Başka Kimsemiz yok. Bir Çıkış Kapısı Bekleyenlere En Hayırlı Kapıları Aç...

Hayırlı Cumalar

27 Eylül 2019 14:24

kaynak_06
Şef
hayirli cumalar
Ankara4506, 2 yıl önce - Alıntıya git
Hayırlı cumalar, açıktaki personelin dosyaları personel daire de tasnif ediliyordu karar bağlamak için senin bi bilgin oldu mu başkaca devrem
27 Eylül 2019 15:20

Worrk
Memur

Ani bir çıkışla gündeme getiren gizemli bir el

Yine ani bir refleksle topa bastı.

Ben bu iğrenç konunun mevcut düzen

tarafından yönetiliyor olduğu algımı yitirdim.

Katiyen işin içinde başka işler var.

Şu anda Meclis?te olsaydı ağzını açmayacak

eski vekiller normal sen ben ağzıyla konuşuyor

Ve daha bu işin borsasını yalanlayabilen yok

27 Eylül 2019 15:55

Umudun rengi mavi
Şef

Ani bir çıkışla gündeme getiren gizemli bir el

Yine ani bir refleksle topa bastı.

Ben bu iğrenç konunun mevcut düzen

tarafından yönetiliyor olduğu algımı yitirdim.

Katiyen işin içinde başka işler var.

Şu anda Meclis?te olsaydı ağzını açmayacak

eski vekiller normal sen ben ağzıyla konuşuyor

Ve daha bu işin borsasını yalanlayabilen yok

Worrk, 2 yıl önce - Alıntıya git

Atı alan üsküdarı çoktan geçti de geçerken aldıkları ahları unutan çok. Vicdan lazım vicdan. Bizimki rahat onlar düşünsün.

27 Eylül 2019 18:26

Ankara4506
Aday Memur
Hayırlı cumalar, açıktaki personelin dosyaları personel daire de tasnif ediliyordu karar bağlamak için senin bi bilgin oldu mu başkaca devrem
kaynak_06, 2 yıl önce - Alıntıya git
yok devrem bazi illerde baslama yazilari gelmesine ragmen baslatmayan iller varmis benim boyle bi bilgim var neye gore neden baslatmiyorlar bilmiyorum toplu bi karar mi alacaklar bilmiyorum
27 Eylül 2019 18:45

Mırro
Memur

Ne Personelmiş tasnif işlemi 39ay oldu bir bitmedi neye göre karar vericekler cok merak ediyorum müfetmi karar vericek yoksa kim

27 Eylül 2019 18:47

derbeder13
Aday Memur

Ne Personelmiş tasnif işlemi 39ay oldu bir bitmedi neye göre karar vericekler cok merak ediyorum müfetmi karar vericek yoksa kim

Mırro, 2 yıl önce - Alıntıya git
Dur bakam devrem biraz daha tasniflesinler bakalım ne cıkcak
27 Eylül 2019 19:11

Sefa264
Şef
yok devrem bazi illerde baslama yazilari gelmesine ragmen baslatmayan iller varmis benim boyle bi bilgim var neye gore neden baslatmiyorlar bilmiyorum toplu bi karar mi alacaklar bilmiyorum

bildiğin il var mı acaba personelden araştıralım

27 Eylül 2019 19:36

Ankara4506
Aday Memur

bildiğin il var mı acaba personelden araştıralım

Sefa264, 2 yıl önce - Alıntıya git
devrem ozele yazsana ben yazamadim sana
27 Eylül 2019 19:50

ekip06
Memur
bu konuyu bende duydum Devrem dosyaların geldiği ama burdaki sözde yöneticileri acaba iade edersem koltuğuma birşey olurmu sorumluluk almak istemiyorum diye iade etmediğini
27 Eylül 2019 20:14

Mekmeke
Daire Başkanı
tahminim bu khk affı ve yargı paketi gündem de iken kimse bireysel risk alamaz . Ha biz hakkımız olan iade yi istiyoruz kimse risk alsın demiyoruz zaten kyok beraat Vs Vs kararları varken suçsuzuz diyoruz da duyan yok . Herkes bi üst makamdan emir bekliyor haliyle bizi de bekletiyorlar
Toplam 39532 mesaj
«145914601461146214631464146514661467146814691470»

ANKET
Memur Sen'in 2022 yılı için yüzde 21, 2023 yılı için yüzde 17'lik maaş zammı talebi sizce karşılanabilir mi?