Editörler : Kubil ay
«146014611462146314641465146614671468146914701471»
27 Eylül 2019 20:34

cagatayxx
Aday Memur
Bu illerden biri istanbul olabilir mi? Son 1 yılda bir elin parmağını geçmeyecek şekilde iade oldu. Ayrıca yaklaşık 2000 açıktaki polisin yaklaşık 1/4 ü istanbul da diye düşünüyorum.
27 Eylül 2019 20:40

Volf61
Şef

Arkadaşlar iyi akşamlar ne biliyorsanız burdanda paylasin lütfen a

27 Eylül 2019 20:55

numberzero
Kapalı

Kimse bir bilgi vermiyor . Personel şb. Bana en son söylenen 1 kasıma kadar iade ve uzatma işlemlerinin yapılacağı. Bu konuda illerin yetkisi olmadığı tamamen genel müdürlükte işlemlerin bittiği söylendi. Adli ve idari kapalı neyi bekliyorum dedim. Bizlik birşey yok ankara karar veriyor dedi. Süreler belli değil dedi.

27 Eylül 2019 23:11

Kader44-44
Memur

Kimse bir bilgi vermiyor . Personel şb. Bana en son söylenen 1 kasıma kadar iade ve uzatma işlemlerinin yapılacağı. Bu konuda illerin yetkisi olmadığı tamamen genel müdürlükte işlemlerin bittiği söylendi. Adli ve idari kapalı neyi bekliyorum dedim. Bizlik birşey yok ankara karar veriyor dedi. Süreler belli değil dedi.

numberzero, 2 yıl önce - Alıntıya git
Bencede tam olarak bu.iade listesi olsa kimse bekletemez iade edilmiş birini.bekleyeceğiz her zaman olduğu gibi.zaten kasıma kadar mutlaka iade olur inşallah sayı çok olur içinde bizde oluruz çok ihtiyacımız var.
27 Eylül 2019 23:13

Sefa264
Şef
devrem ozele yazsana ben yazamadim sana
Ankara4506, 2 yıl önce - Alıntıya git

ben yazdım sana benim mesajlar açık aslında yazabilirsin

27 Eylül 2019 23:40

ekip06
Memur
devrem ozele yazsana ben yazamadim sana
Ankara4506, 2 yıl önce - Alıntıya git
Devrem özeline bir soru yazdım bakarsan sevinirim
28 Eylül 2019 00:22

Tusubasa10
Aday Memur

Desenize hak ve adaleti uygulamak yerine aman koltuğum elimden gitmesin derdindeler...

28 Eylül 2019 00:24

Tusubasa10
Aday Memur

Ama pek sanmıyorum iade listeleri bakanlık onaylı geliyor

28 Eylül 2019 00:50

toranaga58
Memur
beyler tweterda kral zeus var. yalan yanlış bilmem ama 3 haftadir takip ediyorum dedikleri hep çıkıyor. ilk khk ve af konusu eylül sonu gundem olacak dedi oldu. parti meseleleri vb hepsi oldu. bizim durumu sordum iade dedi. 25 ekim olarak af cikacak diyor. valla umut fakirin ekmeği misali bekliyoruz 25 ekimde nooolacak bakalım. bu arada kulis kuşu ve acik istihbarat da aynı şeyleri söylüyor. sadece foruma bakınca insan bunaliyo. bu twetler heyecan katiyo biraz.
28 Eylül 2019 10:58

Aslanbey1453
Genel Müdür

Desenize hak ve adaleti uygulamak yerine aman koltuğum elimden gitmesin derdindeler...

Tusubasa10, 2 yıl önce - Alıntıya git
Oflu hocanın deyişiyle, bizim İDARECİLERdeki g*t korkusu Allah korkusunu geçince bu durumlar normal oluyor:((( Kitaba kanuna göre değil Saraya göre kararlar alınıyor, her alanda:/// Aman patronu kızdırmayalım, yoksa KOLTUK GİDER HESABI:)
28 Eylül 2019 20:48

EsclavoConAlmaLibre
Aday Memur
28 Eylül 2019 20:49

EsclavoConAlmaLibre
Aday Memur

Röportajın en alt başlığına bakıp herkes kkendi yorumunu yapabilir...

28 Eylül 2019 21:06

golge0607
Genel Müdür

Değerli devrelerim açıkçası iki gündür malum depremin ardından İstanbul'da can derdine korkusuna düştük en azından ben ...ne iade ne açık ne birsey aklıma geliyor...Allah bu milleti daha kotusunden afetten korusun hiçbir hazirligimizin olmadığı ortada..hani mutfakta bir yemek durur durur artık yemek istemezsin bu iade olayı da artık o kıvama geldi yani inanın gelsen de bir gelmesen de diyor ya valla o derece mesafedeyim artık buna yani heyecanini yitirmiş durumda bu iade işi...bu korkuyu bu duvar seslerini bu çığlıkları Allah bir daha duyurmasin korusun herkesi..diyorlar ya müzik değişicince dans değişir şu an farklı bir frekanstayim...zaten iade de geldi yarın birgün herkes girevde inşallah ..haydi guzel geceler heepimize

28 Eylül 2019 22:11

Yeniay12
Daire Başkanı

Değerli devrelerim açıkçası iki gündür malum depremin ardından İstanbul'da can derdine korkusuna düştük en azından ben ...ne iade ne açık ne birsey aklıma geliyor...Allah bu milleti daha kotusunden afetten korusun hiçbir hazirligimizin olmadığı ortada..hani mutfakta bir yemek durur durur artık yemek istemezsin bu iade olayı da artık o kıvama geldi yani inanın gelsen de bir gelmesen de diyor ya valla o derece mesafedeyim artık buna yani heyecanini yitirmiş durumda bu iade işi...bu korkuyu bu duvar seslerini bu çığlıkları Allah bir daha duyurmasin korusun herkesi..diyorlar ya müzik değişicince dans değişir şu an farklı bir frekanstayim...zaten iade de geldi yarın birgün herkes girevde inşallah ..haydi guzel geceler heepimize

golge0607, 2 yıl önce - Alıntıya git
Geçmiş olsun Allah cc bir daha yaşatmasın. İade sözü duyum mu? Senin yorumun mu?
28 Eylül 2019 22:20

golge0607
Genel Müdür
Geçmiş olsun Allah cc bir daha yaşatmasın. İade sözü duyum mu? Senin yorumun mu?
Yeniay12, 2 yıl önce - Alıntıya git

Yo devrem duyum ya da bilgi değil deprem sarsıntıları ile iyice acilan 6.hissim:) sadece genel gündem beklentisi twtr larda vs konuşulan KHK affli genel af vs

28 Eylül 2019 22:59

golge0607
Genel Müdür

Bir zamanlar gece 12 1 2 bazen 3 te RG temiz yatin denirdi bakardık öyle RG cikacak diye ..valla iki gündür günde kaç defa Kandilli ye bakiyom kacta nerde ne kadae derinlikte :) keşke bu durumda da Kandilli temiz yatin deme imkanı olsaydı ..hayatımdan çıkaracağım kelimeler resmi gazete açık ihrac iade komisyon duyum temenni balon trol şimdi de deprem sallandı gitti geldi deprem uzmanı Kandilli bilmem kaç nokta şiddeti .....bunların hepsi naşnaş

29 Eylül 2019 18:52

golge0607
Genel Müdür

....

29 Eylül 2019 20:55

Sefa264
Şef
beyler tweterda kral zeus var. yalan yanlış bilmem ama 3 haftadir takip ediyorum dedikleri hep çıkıyor. ilk khk ve af konusu eylül sonu gundem olacak dedi oldu. parti meseleleri vb hepsi oldu. bizim durumu sordum iade dedi. 25 ekim olarak af cikacak diyor. valla umut fakirin ekmeği misali bekliyoruz 25 ekimde nooolacak bakalım. bu arada kulis kuşu ve acik istihbarat da aynı şeyleri söylüyor. sadece foruma bakınca insan bunaliyo. bu twetler heyecan katiyo biraz.
toranaga58, 2 yıl önce - Alıntıya git

kral zeusu bizim arkadaş 3-4 aydır takip etmekte ve daha önce de eyt hiç gündemde değilken yazmış olacak eyt diye şu an gündemde, khk affını kimse konuşmazken olacak diye yazdı bir kaç gün sonra herkes konuştu 25 ekim yakın nasip artık umarım tüm masumları kapsayan bir khk affı olur, tabi açıktakileri de unutmazlar inşAllah...

29 Eylül 2019 20:56

Legolas16
Aday Memur
kimse yazmaz oldu.sona yaklaştık duyumların havada uçuşması lazım ama tık yok.nolacak halimiz?
29 Eylül 2019 20:59

Mekmeke
Daire Başkanı
kimse yazmaz oldu.sona yaklaştık duyumların havada uçuşması lazım ama tık yok.nolacak halimiz?
Legolas16, 2 yıl önce - Alıntıya git
olursa ekime devre :)
Toplam 39532 mesaj
«146014611462146314641465146614671468146914701471»

ANKET
Osman Kavala hakkında açıklamalarda bulunan 10 büyükelçi sınır dışı edilmeli mi?