Editörler : Kubil ay
«146314641465146614671468146914701471147214731474»
02 Ekim 2019 18:04

eskicevikci
Şube Müdürü

Arkadaşlar gecen hafta 42 ilinden iade olmuş ayrıntılı bilgim yok biz bılmesekte bir iki bir iki iadeler oluyor

gktrk12, 2 yıl önce - Alıntıya git

Hadi ya ben de ilçedeyim hiç duymadım bir sorayım bakalım sağa sola

02 Ekim 2019 18:11

Umudun rengi mavi
Şef

Hadi bu kez kim kaldıysa iade olsun. Benim totem e 16 mesaj kaldi. Inşallah bu kez totem tutar.

02 Ekim 2019 19:30

Adaminn1i
Memur

Bahsedildigi gibi arada 2- 3 kisi de olsa iadeler oluyorsa bu hiç iade olmamasindan iyidir.En azından bize bir turlu gelmek bilmeyen iade sırası gecte olsa gelebilir boylelikle

Meselenin diger yonuyse daha oncede burda dile getirildigi uzere, bu iade olanlarin neden buraya "iade oldum,ilim şurası" şeklinde 4 kelimelik bir açiklama yapmayışlarıdır.Kimsenin gunahini almak istemeyiz elbet ama buraya da birsey yazılmayınca insan " acaba " diyemeden edemiyor.

Her ne kadar iade olup bu perişan durumdan kurtulan arkadaslara sevinsek te bir degil, bin kisi de iade de olsa icinde biz yoksak bize bakan yonuyle bir anlam ifade etmiyor ne yazık ki.

Her iade sonrası bu da mi gol degil? demekten hepimiz cok yorulduk.

Bu sefer " Golll" demek kalan bizlerede nasip olsun insallah.

Not: YARIN 3 EKIM

4 ekimci olarak bilinsek te 3 ekimciler olarak yarın açıktakı 1095. Gunumuz 36. ayimiz doluyor 37. ay'a giriyoruz

Yani 3 koca yıl, 3 koca sene.

Kimilerimizse hatta 38/39. aylarında

.......

Maruz kaldığımız tum bu sıkıntılı ve uzun surece ragmen hala mevcut durumumuzla ilgili;

Hicbir muhattabimiz yok

Hicbir aciklama yapan yok.

Tabi, ne de olsa ateş dustugu yeri yakiyor.

02 Ekim 2019 19:44

Aslanbey1453
Genel Müdür
İstanbul da 4 Ekimciler olarak bi yıl dönümü yapalım toplanalım bi yerler de hasbihal ederiz ne dersiniz :)
fıstık27, 2 yıl önce - Alıntıya git
Sefaköy bölgesindeyim gün içi işe başladım:)
03 Ekim 2019 01:23

AFİS
Aday Memur
uykular haram oldu.
03 Ekim 2019 02:22

sıfıR1
Şube Müdürü
uykular haram oldu.
AFİS, 2 yıl önce - Alıntıya git
Gençliğimiz talan oldu.
03 Ekim 2019 08:07

varex
Aday Memur

yaşasın 3 ekimde açığa alınan 4 ekimcilerin dayanışması...

her ne kadar maratonun yarısında kırmızı kart görerek saha kenarında olsamda desteklerim sizin

bir adamı açığa al 3 sene arama sorma..göreve iade etme..adamı evinde oturt..

sonrada meydanlara çık bunlar şüpheli bunların illa bir şeyi olmalı diye mantık yürüt.

arkadaşlar er geç adalet tecelli edecek..mücadeleye devam..

asıl fetöcüler bu hengameyi bu karışıklığı çıkartanlardır.

03 Ekim 2019 09:27

Kader44-44
Memur
Mutlu yıllar 4.yılımız iade olsun
03 Ekim 2019 10:17

Aliihsanduro
Şube Müdürü
Degerli arkadaslar acıkta 38ayımıza girdik. Adli biteli 6 ay oldu. İdari olarak ifade vereli 2 sene oldu.kendi ilimiz personeliyle görüştüğümüzde dosyaların Ankara personele yollandıgı ve işlemlerin oradan yürüyecegi şeklinde bilgi veriliyor. Bu konuda bir fikri olan var mı. Rabbim herkesin yardımcısı olsun.
derbeder13, 2 yıl önce - Alıntıya git
Ankara personel ihraç olmuş sonra komisyon ile iade etmişleri bile işine başlatmada direniyor iş oraya kaldıysa
03 Ekim 2019 11:08

Sinop fatihi5757
Kapalı

Kirikkale de olup is arayan varsa ozelden yazsin dostlar

03 Ekim 2019 11:27

yorgunbekleyis34
Memur
selamün aleyküm devrelerim 7 Ocak İstanbul açığıyım en son 1.5 sene önce zarfla ifade matbu ifade verdim. iki ayda bir adliyeye gider durumu sorarım. 2.5 sene sonra yani geçen ay telefonumu aldım dosya hala açık savcı katibi emniyetten ifadeni istedik demişti buna da en az 3 ay oldu arayan soran yok. İfadeyi hangi birim alıyor daha önce bu durumdan ifade veren oldu mu? Ben kendim gitsem Vatan'a işi hızlandırmak için yapabilir miyim? Bilen varsa söylesin bi zahmet
03 Ekim 2019 11:38

34zeynoo
Yasaklı
selamün aleyküm devrelerim 7 Ocak İstanbul açığıyım en son 1.5 sene önce zarfla ifade matbu ifade verdim. iki ayda bir adliyeye gider durumu sorarım. 2.5 sene sonra yani geçen ay telefonumu aldım dosya hala açık savcı katibi emniyetten ifadeni istedik demişti buna da en az 3 ay oldu arayan soran yok. İfadeyi hangi birim alıyor daha önce bu durumdan ifade veren oldu mu? Ben kendim gitsem Vatan'a işi hızlandırmak için yapabilir miyim? Bilen varsa söylesin bi zahmet
yorgunbekleyis34, 2 yıl önce - Alıntıya git

34 deki usul Dijitalinizin bilirkişi raporu gelmeden dosya kapanmıyor kuvvetle muhtemel bu bekleniyor ,,emin olun denildiği gibi ifadeniz gerekseydi aynı gün sizi bulurlardı

03 Ekim 2019 11:47

Mekmeke
Daire Başkanı

34 deki usul Dijitalinizin bilirkişi raporu gelmeden dosya kapanmıyor kuvvetle muhtemel bu bekleniyor ,,emin olun denildiği gibi ifadeniz gerekseydi aynı gün sizi bulurlardı

34zeynoo, 2 yıl önce - Alıntıya git
bekli haklısınız ama savcılık tarafından emniyete üst üste tenkit yazıları da geliyor Hani hala neden gondermediniz diye . ama bu tenkit yazıları ifade için değildi bilgi araştırma Vs Vs en azından benim dosya için böyle idi .
03 Ekim 2019 12:06

34zeynoo
Yasaklı
bekli haklısınız ama savcılık tarafından emniyete üst üste tenkit yazıları da geliyor Hani hala neden gondermediniz diye . ama bu tenkit yazıları ifade için değildi bilgi araştırma Vs Vs en azından benim dosya için böyle idi .
Mekmeke, 2 yıl önce - Alıntıya git

Kişiye özel extrem istekler için haklısınız ,,, idaredeki havuzdan istenilen şeylerde aksama olabilir ki onu da siz hızlandıramazsınız bunlar size kapalı istenir yollanır lakin 34deki genel olarak kapanmasındaki en büyük engel bkişi raporu malesef ve bu işler kendi içinde bir mantıkla yürüyor nihayete erdiğindede başlamanız geliyor aranıyorsunuz,,epeyidir peyderpey ilerliyor liste vs şehir efsanesi

03 Ekim 2019 12:09

Mekmeke
Daire Başkanı

Kişiye özel extrem istekler için haklısınız ,,, idaredeki havuzdan istenilen şeylerde aksama olabilir ki onu da siz hızlandıramazsınız bunlar size kapalı istenir yollanır lakin 34deki genel olarak kapanmasındaki en büyük engel bkişi raporu malesef ve bu işler kendi içinde bir mantıkla yürüyor nihayete erdiğindede başlamanız geliyor aranıyorsunuz,,epeyidir peyderpey ilerliyor liste vs şehir efsanesi

34zeynoo, 2 yıl önce - Alıntıya git
dediğim gibi o kısmı bilmiyorum tenkit yazısı yazılıyor ama ifade için yazılır mı yazılmaz mi sonuçta talimat evragiı bu teslim alan zimmet alan mukayit ya da polis memuru her kimse kim bilir şu an nerde gidip sormakta bence fayda var
03 Ekim 2019 12:55

fosil 4 ekim
Şef

Koordinasyon olmuş. Açığa alınmamızın yıldönümünde iade olsak ne güzel olurdu. Saygılar.

03 Ekim 2019 17:00

Umudun rengi mavi
Şef

Bize göre boşa geçen koskoca 3 yıl onlara göre lafügüzaf :(((

03 Ekim 2019 19:56

Yumruk5840
Şef

Uzun zamandır iş arıyordum sonunda buldum. Yarın başlıcam inşallah dualarınızı esirgemeyin

04 Ekim 2019 00:06

Aslanbey1453
Genel Müdür
Geriye kalan 4EKİMciler diye diye geldik ne sayfalar açıldı yeni yeni derken 3yıl da geriye kaldı 4EKİM2016 dan beri... BANA BAK ANKARA UYUMA ÇUVAL AĞZI AÇ DERLER ADAMA... NE YAPACAKSANIZ YAPIN ULAN.... KOLTUK KÖLELERİ...!!! YEMİN OLSUN TÜRKİYEM YİNE BAHAR GELECEK... YA BİR AKŞAM YA BİR SABAH O HABER ELBET GELECEK:/// GEL EMANETLERİNİ AL DİYE:///
04 Ekim 2019 00:20

Selamsızz
Şef
yeni yılımızda çok beklemeden döneriz inşallah :)
Toplam 39533 mesaj
«146314641465146614671468146914701471147214731474»

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?