Editörler : swat3410
«150215031504150515061507150815091510151115121513»

Zeybek0609
Şef
23 Ekim 2019 13:19

İlk defa bir duyuma gerçekten inanmak istiyorum. İnşallah doğrudur. Tüm masumlar iade olur.
Yeniay12, 4 yıl önce
Arkadaşlar 1 kasıma kadar uzatma ve iadeler hazırlanıyormuş. Bir ihtimal 1 hafta uzayabilirmiş bizzat kendim görüştüm. Allah karar organlarımıza güç kudret versin hayırlı kararlar almalarını nasip etsin. Amin.

golge0607
Genel Müdür
23 Ekim 2019 14:25

Peki canlar insallah önümüzdeki günlerde iade olduğumuzda bu memurlar nete girme alışkanlığından nasıl kurtulcaz sayfamızı kapattigimizda :) neyse yeni bir sayfa acariz

23 Ekim 2019 14:28

Hanimin doguma bir ay var

Evladimiz iade haberiyle gelir rizkiyla bereketiyle gelir inşaAllah

Dualarinizi eksik etmeyin dostlar

Mekmeke
Genel Müdür
23 Ekim 2019 14:32

adlisi açık olanlar var devrem benim gibi bizleri bırakıp gidecek misiniz iade olunca :((( Bugün aradım tekrardan hala açık benim dosya ...
golge0607, 4 yıl önce

Peki canlar insallah önümüzdeki günlerde iade olduğumuzda bu memurlar nete girme alışkanlığından nasıl kurtulcaz sayfamızı kapattigimizda :) neyse yeni bir sayfa acariz

23 Ekim 2019 14:34

Aynen ya adlı açık nolacak böyle, çamur at izi kalsın hesabı... Bizim hakkımızı Allah sorsun, hayırlısıyla iadeyi bizlere nasıp etsin...
Mekmeke, 4 yıl önce
adlisi açık olanlar var devrem benim gibi bizleri bırakıp gidecek misiniz iade olunca :((( Bugün aradım tekrardan hala açık benim dosya ...

FREDY66
Şube Müdürü
23 Ekim 2019 14:43

ya devrem bırak ya gitsinler artık bıktım vallahi bıktım bunlardan 1 kasım dan önce gitsinler hatta 1 gün bile bunlara tahammülüm kalmadı: -) şaka bi yana da siz gidinki adlisi olanlara umut olun hayırlısıyla
Mekmeke, 4 yıl önce

golge0607
Genel Müdür
23 Ekim 2019 14:44

::)) inşallah hep beraber iade olup gidelim

FREDY66, 4 yıl önce
ya devrem bırak ya gitsinler artık bıktım vallahi bıktım bunlardan 1 kasım dan önce gitsinler hatta 1 gün bile bunlara tahammülüm kalmadı: -) şaka bi yana da siz gidinki adlisi olanlara umut olun hayırlısıyla

golge0607
Genel Müdür
23 Ekim 2019 14:45

İnşallah guzel bir şekilde kapanır devrem takipsizlik berat inşallah hep beraber sevinelim

Mekmeke, 4 yıl önce

Mekmeke
Genel Müdür
23 Ekim 2019 14:45

Keşke devrem en azından adlı kapanınca iade oluyor idare sonra ki aşama diye sevinir millet . Keşke iade olsalar devre de yine arada selam verip gene gorevlerine gitsinler ...
FREDY66, 4 yıl önce

Sefa264
Şef
23 Ekim 2019 14:57

ankarada olan arkadaşlar akıl vermek gibi olmasın da egm ye gidip sorabilirlerse bu hafta içi bilgi alabilirlerse malum bu hafta dananın kopacağını beklemekteyiz çok iyi olurdu bir iki ayrı ayrı bilgi alabilmek...

Yeniay12, 4 yıl önce
Ben iki tane takipsizlik aldım. dilekçe ile yolladım. sisteme giriş olup olmadığını araştırmak için emniyetin her yerini gezdim. malum işler çok yoğun. Bir de bana aynı dosyadan mükerrer soruşturma açılıp kapandı. yine ay şey olmasın diye kendi çabam ile koşuşturdum. personel daire ve hukuk işleri açık ve kapalı olan adli idari dosyalar sitemden otomatik görünüyor dedi. benim kararlar ellerine ulaşmış. sisteme işlenmiş. bende sordum idarim açık ise uzatılır mı dedim. yok adli dosyaya bakılacak dedi. Tanıdığım biri değil planlı bir görüşme değil kendi dosyamı takip ederken sordum.

34zeynoo
Yasaklı
23 Ekim 2019 15:03

Size biraz ütopik gelecek belki ama kurum adliden önce kendi tahkikatına bakıyor bu yüzden de adli biter idariyi bağlamaz sadece etkileyebilir ,,,bunun en büyük örneği adlisiz ihraçlar,,,bu adlisi bitmeyenler içinde aynı yani adli kısım bitmez lakin idari kısımda dönüşe onay çıkabilir özellikle ihbarlarda extra bir veri yoksa ,,,,dayısı olan demeyin olmayandan da 34 de çok örnek biliyorum büyük kısmı dijital sonuç bekleyen bir kısmı da exeriyetle üçüncü kişi ihbar bilginiz olsun adlim var işim uzun demeyin

FREDY66, 4 yıl önce

Yeniay12
Daire Başkanı
23 Ekim 2019 15:16

Alıntı yaptığın yerde yazdım devrem. Duyum değil bilgi. 1 kasımda göreceğiz doğru olup olmadığını. idarisi olanlar uzatma oşmayacak adlisi olanlar içeriğe göre uzatılacak. il hukuk işleri ve personel daire anlık olarak adli idari dosyaları görebiliyor. Başkada soracak birşey kalmadı. inşallah 1 kasım hayırlı olur hepimiz için.
Sefa264, 4 yıl önce

ankarada olan arkadaşlar akıl vermek gibi olmasın da egm ye gidip sorabilirlerse bu hafta içi bilgi alabilirlerse malum bu hafta dananın kopacağını beklemekteyiz çok iyi olurdu bir iki ayrı ayrı bilgi alabilmek...

23 Ekim 2019 15:45

Arkadaş il 34 az önce savcı katibiyle telefonda görüştüm savcı 2018 olan dosyaları bitirdi şimdi senin dosya savcının önünde dedi dosyada tek sen değilsin hatta dosyanda olan bir kişi işlem görmüş dedi benim için sanırım adli yönden bi gelişme olacak umarım bu kadar bekletip ters bi hareket yapmazlar ne diyim

FREDY66
Şube Müdürü
23 Ekim 2019 15:49

bu işin standarti hiç olmadı olmuyor olmayacakta kör döğüşü birlerinin işine yarıyo çünkü. ama şu ara adli olumlu bittiyse idarinin kapatılacağı net gibi 3 yıl açıkmı olur yaw
34zeynoo, 4 yıl önce

Size biraz ütopik gelecek belki ama kurum adliden önce kendi tahkikatına bakıyor bu yüzden de adli biter idariyi bağlamaz sadece etkileyebilir ,,,bunun en büyük örneği adlisiz ihraçlar,,,bu adlisi bitmeyenler içinde aynı yani adli kısım bitmez lakin idari kısımda dönüşe onay çıkabilir özellikle ihbarlarda extra bir veri yoksa ,,,,dayısı olan demeyin olmayandan da 34 de çok örnek biliyorum büyük kısmı dijital sonuç bekleyen bir kısmı da exeriyetle üçüncü kişi ihbar bilginiz olsun adlim var işim uzun demeyin

FREDY66
Şube Müdürü
23 Ekim 2019 15:52

savcı bişey bulamadığından dijital bekliyo bulsa sonucu beklemeden iddianameyi gönderiyo sonra maheme bekliyo bazen beklemeden ceza veriyo bazende beraat ...bence güzel gelişme dosyan kapanack inşallah
sessiztakippp, 4 yıl önce

Arkadaş il 34 az önce savcı katibiyle telefonda görüştüm savcı 2018 olan dosyaları bitirdi şimdi senin dosya savcının önünde dedi dosyada tek sen değilsin hatta dosyanda olan bir kişi işlem görmüş dedi benim için sanırım adli yönden bi gelişme olacak umarım bu kadar bekletip ters bi hareket yapmazlar ne diyim

FREDY66
Şube Müdürü
23 Ekim 2019 15:53

neden bu yoruma dijital ağırlıklı cvp verdim anlayamadım kafalr gidik sabır

Ensar1525
Memur
23 Ekim 2019 16:06

Allah rahmet eylesin.. Çok üzücü bir durum.. Bizlerden örgüt üyesi falan olmaz.. Bizlerden ancak ve ancak VATAN SEVDALISI OLUR..
derbeder0184, 4 yıl önce

Er Zekeriya Altonuk tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Doğubayazıt'ta önceki gün, İran sınırındaki Şehit Piyade Er Haşim Türkoğlu Karakolu ile Kozlu Üs Bölgesi arasında devriye görevi yapan askerleri taşıyan zırhlı araca, PKK'lı teröristler tarafından roketatarla saldırı düzenlendi. 2017 yılında KHK ile ihraç edilmiş 16 ay ceza evinde kalmıs eski bir polis. Daha sonra vatani görevi için askere gide. Ve şehitlik mertebesine ulaşır. Sizce bu meslektasımız hain olsaydı Rabbim Dünyadaki en yüksek mertebe olan şehitliği nasip eder miydi. Ruhun şad olsun Nur içinde yat Zekeriya Altonuk...

Padişahhhh
Daire Başkanı
23 Ekim 2019 16:09

2017ler 2018 den sonramı bitecekti

derbeder2323
Şube Müdürü
23 Ekim 2019 16:17

savcının ismi ne acaba 2017 li dosya var dijital sonucları beklenen

Sefa264
Şef
23 Ekim 2019 17:10

Allahtan hayırlısı abicim o halde, bundan sağlam bilgi olamaz bakalım kimlerin yüzü gülecek kimler başka bir bahara kalacak, umarım adlisi devam edenlerden de sonucu iyi biteceklere de ağırlık verirler de başlayan arkadaşlar çok çok çok olur...

Yeniay12, 4 yıl önce
Alıntı yaptığın yerde yazdım devrem. Duyum değil bilgi. 1 kasımda göreceğiz doğru olup olmadığını. idarisi olanlar uzatma oşmayacak adlisi olanlar içeriğe göre uzatılacak. il hukuk işleri ve personel daire anlık olarak adli idari dosyaları görebiliyor. Başkada soracak birşey kalmadı. inşallah 1 kasım hayırlı olur hepimiz için.
Toplam 39532 mesaj
«150215031504150515061507150815091510151115121513»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi