Editörler : swat3410
«156115621563156415651566156715681569157015711572»

byg-
Memur
12 Kasım 2019 18:20

arkadaslar scd kodlaması ve bır tanık ıfadesi baskabırsey yok ankara yetkısızlık vermıs. dıyarbakıra gonderecek avukat tutmayacagım sonuc ne olur

DARGINIMHAYAT
Aday Memur
12 Kasım 2019 18:37

Yine gerildik yine daraldik... rabbim hepimize yardim etsin.

Galata63
Memur
12 Kasım 2019 18:39

buyuk ihtimal beraat alirsin. bu arada sen aciktamisin ihracmisin in misin cinmisi:)
byg-, 4 yıl önce

arkadaslar scd kodlaması ve bır tanık ıfadesi baskabırsey yok ankara yetkısızlık vermıs. dıyarbakıra gonderecek avukat tutmayacagım sonuc ne olur

golge0607
Genel Müdür
12 Kasım 2019 18:41

Yarın durum daha bir netleşir yani diğer illerde tüm açıklara mi gelcek yoksa bazılarına mi..bu duruma gore net bir kritik yapılabilir yalnız her durumda biz inançlı ve güçlü olalım iade olmamamız için hiçbir sebep yok..ben bu işlemi prosedürü tamamlama olarak görüyorum.iade öncesi son adım yani

12 Kasım 2019 18:48

önceki aylarda bir duyum paylaşmıştım 2019 yılı içerisinde açıktaki personelle ilgili çalışmaların bitirileceği ve sürecin uzamayacaği şeklinde; sanırım daha uzatmayacaklar bu süreci uzadıkça çünkü EGM ye de yük inşallah 2020 de hala açıkta beklemeyiz

asdasd1111
Memur
12 Kasım 2019 18:53

yarın ola hayrola o halde.. şimdiye kadar tebligat alanlar ilk defa alanlar..ben ve benim gibi daha önce böyle bir tebligat alıp müfettişe kapalı zarfta ya da yüz yüze ifade verenlere ne olacak acaba ? çok ümitlendim kendi adıma inşallah hayırlarla sonuçlanır..

Galata63
Memur
12 Kasım 2019 18:59

aynen devre yarin ola hayrola... bu arada sizin kadro neresi. daha once ifade vermismiydiniz. durum hakkinda bilgi verirmisin sakincasi yoksa.
asdasd1111, 4 yıl önce
yarın ola hayrola o halde.. şimdiye kadar tebligat alanlar ilk defa alanlar..ben ve benim gibi daha önce böyle bir tebligat alıp müfettişe kapalı zarfta ya da yüz yüze ifade verenlere ne olacak acaba ? çok ümitlendim kendi adıma inşallah hayırlarla sonuçlanır..

Adaminn1i
Memur
12 Kasım 2019 19:03

Devrem sen ve galata 63 sayfamizin hep pozitif fenomenlerisiniz.Sizin vibi olmayı hep basaramasak ta siz devrelerime ömür boyu böyle kalmanizı temenni ederim:)

Köşemizden sessizce takibe devam ediyoruz

Rabbim tüm masumlara toplu bir iadeyle tez vakitte iade olmayı nasip etsin.Amin.

golge0607, 4 yıl önce

Yarın durum daha bir netleşir yani diğer illerde tüm açıklara mi gelcek yoksa bazılarına mi..bu duruma gore net bir kritik yapılabilir yalnız her durumda biz inançlı ve güçlü olalım iade olmamamız için hiçbir sebep yok..ben bu işlemi prosedürü tamamlama olarak görüyorum.iade öncesi son adım yani

asdasd1111
Memur
12 Kasım 2019 19:10

30 ili devrem yaklaşık 1.5-2 yıl oluyor müfettişe kapalı zarfta ifade verdim. Adli olarak mart 2019 da beraat aldım.. beklemeye devam..
Galata63, 4 yıl önce
aynen devre yarin ola hayrola... bu arada sizin kadro neresi. daha once ifade vermismiydiniz. durum hakkinda bilgi verirmisin sakincasi yoksa.

yamec
Şef
12 Kasım 2019 19:14

Muhteremler karalar bağlamayın dünyanın sonu değil, 9 Ağustos 2016 tarihinden bu yana açıktayım 12 Nisan 2018 tarinde adli kyok olarak sonlandı. İdari olarak müfettiş 3 Eylül 2019 tarihinde soruşturma hakkında belge istemiş 19 Eylül 2019 teftiş kurulu daire başkanlığı belge istemiş, halen arayan soran yok, sorsakta cevap veren yok, bugüne kadar ne kadar dilekçe yazmışsam hiçbirine cevap verilmedi. Bu dünyanın üstü varsa altıda var. Benim ne üstünden korkum var nede altından. Hesap veremeyeceğim mevzu yok Allah var Gam yok. Telaşa sıkıntıya gerek yok. İş olacağına varıyor.

Cilekes1004
Genel Müdür
12 Kasım 2019 19:27

aşkolsun kader ve benim adımı katmamssin içine üzdün:((iyi kötü ,ucundan giyindan bizde de var pozitiflik:))fenomenligi siz değerli halkımızın takdiri:))
Adaminn1i, 4 yıl önce

Devrem sen ve galata 63 sayfamizin hep pozitif fenomenlerisiniz.Sizin vibi olmayı hep basaramasak ta siz devrelerime ömür boyu böyle kalmanizı temenni ederim:)

Rabbim tüm masumlara toplu bir iadeyle tez vakitte iade olmayı nasip etsin.Amin.

Kader44-44
Memur
12 Kasım 2019 19:41

Valla doğru diyorsun kızz bizi saymamış çok ayıp etti.
Cilekes1004, 4 yıl önce
aşkolsun kader ve benim adımı katmamssin içine üzdün:((iyi kötü ,ucundan giyindan bizde de var pozitiflik:))fenomenligi siz değerli halkımızın takdiri:))
12 Kasım 2019 19:49

Ewet sayfamizin fenomeni çilekeş anlamış ve kader var. Büyük saygısızlık yapılmış sayilmayarak :)) saygılar.

Cilekes1004, 4 yıl önce

Kayıvatan
Memur
12 Kasım 2019 19:52

Yillar cok yillar 3 yil once cok az kadin vardi somdi sayfa kadinlarin liderligimi var neeee.bu arada hep gozum burda yeminle

fosil 4 ekim, 4 yıl önce

Ewet sayfamizin fenomeni çilekeş anlamış ve kader var. Büyük saygısızlık yapılmış sayilmayarak :)) saygılar.

12 Kasım 2019 19:55

Ewet bayanların olduğu yer her zman daha guzel ve nezihtir. Hepsi baş tacı

Kayıvatan
Memur
12 Kasım 2019 19:57

Eyvallahhh kardesim sagolun

fosil 4 ekim, 4 yıl önce

Ewet bayanların olduğu yer her zman daha guzel ve nezihtir. Hepsi baş tacı

Adaminn1i
Memur
12 Kasım 2019 19:57

Haklısınız valla sizlerde öylesiniz:))

Kusura bakmayın devrelerim.

O an için aklima onlar gelince onlari yazdım.

Sayfa şirinler gibi,ya da zamanla herkes birbirini tanidigindan öyle oldu ga liba.Somurtganı, uykucusu, şirin babası,bilgiçi,şakacısı,şirinesi...

Sayfayı fazla gergin görünce bende bir nebze tebessum edelim diye yazdim oylesine.

Sayfayı daha çok meşgul etmiyeyim heran bir somurtgan şirinin gazabina maruz kalabiliriz mazallah :))

Allah iademizi versin gari

Cilekes1004, 4 yıl önce

Kayıvatan
Memur
12 Kasım 2019 20:03

Yaaani kardesimmm sobbette edildi oyle seyler oldukii. Kufur edip kufur edip kacanlar oldu bende yedim kufur kadin olarak ha onemsemedim bile bazen ruh halimiz gergin olabilif gergin olanlara da anlayidli karsilamak lazim bir kardesimiz burda siz trafik polisimisiniz dedi ben polis degilim.ya. hemen trafik karid inca bemen durumu eduzeltmeye calisiyorsunuz dedi.

Adaminn1i, 4 yıl önce

Haklısınız valla sizlerde öylesiniz:))

Kusura bakmayın devrelerim.

O an için aklima onlar gelince onlari yazdım.

Sayfa şirinler gibi,ya da zamanla herkes birbirini tanidigindan öyle oldu ga liba.Somurtganı, uykucusu, şirin babası,bilgiçi,şakacısı,şirinesi...

Sayfayı fazla gergin görünce bende bir nebze tebessum edelim diye yazdim oylesine.

Sayfayı daha çok meşgul etmiyeyim heran bir somurtgan şirinin gazabina maruz kalabiliriz mazallah :))

Allah iademizi versin gari

golge0607
Genel Müdür
12 Kasım 2019 20:11

Teşekkürler devrem hepimiz için herşey guzrl ur insallah..ayrıca çilekeş , kader ve kayivatan da pozitif enerjilerimiz hepsi de ayrı bir hava katıyor sayfamıza ...inanın iade dışında hiçbir. sey aklıma gelmiyor rahat olun brnce

Adaminn1i, 4 yıl önce

Aslanbey1453
Genel Müdür
12 Kasım 2019 20:22

Oooo sayfa hareketlenmiş, 15 sayfa okudum, malesef İstanbul bi gelişme yok.. HAYIRLI haberler bekliyoruz İNŞALLAH... Merkez 3410 Personel Müdürü ne durumda acaba?
Toplam 39532 mesaj
«156115621563156415651566156715681569157015711572»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi