Editörler : swat3410
«156815691570157115721573157415751576157715781579»

mmss58
Aday Memur
13 Kasım 2019 13:15

ankara peroneli aradım benim tebliğ yokmuş iyi mi kötü mü anlamadım. adli bir sorusturma geçirmedim

Mekmeke
Genel Müdür
13 Kasım 2019 13:15

yeniay devremiz galiba iki defa gitti ama öyle biseyden bahsetmedi devre normal alıyorlar mis sanırım bişeyler değişmiş devre denemek lazım diye düşünüyorum
Zeybek0609, 4 yıl önce

Dün aramıştım personel şubeyi. bize gelen birşey yok demişlerdi. bugün ankara emniyet aradı. (ne alakaysa. gen. md te çalışıyordum bu arada.) tebligatınız var diye. içeriği hakkında birşey söylemedi. günlüymüş. asdasd devrem ordaki personelin birşey bileceğini sanmıyorum. mekmeke devrem daireye gideyim de orada tanıdık olması gerekir. onların da birşey söyleyeceklerine ihtimal vermiyorum. mucan devrem özelim açık.

Ayres04
Memur
13 Kasım 2019 13:24

26 nisan açığıyım adli idari bişey yaşamadım ve doğu ilindeyim.edres içinde aramadılar tebliğiçinde aramadılar.fakat benim görüşüm;26 nisan açıklarının çoğu 3 seneye yaklaşmasına rağmen ne adli ne idari ifade dahi vermedi hakkında işlem yapılmadı yorumlardan okuduğum kadarıyla.artık dosyalar kapatılmak isteniyor.o yüzden bence başta 26 nisan açıkları olmak üzere idari ifadesi dahi alınmayan personelin hepsine teligat gelecek diye düşünüyorum.bunca zaman bir arpa boyu yol alınamadı çünkü.eee bu dosyalar illa ki bir gün kapanacak.tabi kapanmadan önce idari savunma almak çok mantıklı.kısaca arkadaşlar evet herkes aynı durumda değilve birçok kişi iadeye odaklanmıştı ama enseyi karartmaya gerek yok.şahsi fikrim bu gelişmeler iyiye işaret.aslında bu işlemler çook daha önce yapılmalıydı ama malesef bu zamana kaldı.arttık dosyalar kapatılmak isteniyor benim anladığım.inşallah tek bir masum kalmadan şu sayfakapanır.saygılarr..

mmss58
Aday Memur
13 Kasım 2019 13:27

ankara hukuk işlerinin numarasını bilen var mı? hakkımızda adli birşey varmı burdan öğrenebilirmiyiz? cvp verirseniz sevinirim

Seyyah-06
Memur
13 Kasım 2019 13:28

Devrem, Ankara Emniyet Müdürlüğü Personel Şubenin verdiği zarflar, ikamet adresi Ankara ili olan personele elden teslim edildi. Yani kadrodan ziyade ikamet adresi baz alınıyor.
Zeybek0609, 4 yıl önce

Dün aramıştım personel şubeyi. bize gelen birşey yok demişlerdi. bugün ankara emniyet aradı. (ne alakaysa. gen. md te çalışıyordum bu arada.) tebligatınız var diye. içeriği hakkında birşey söylemedi. günlüymüş. asdasd devrem ordaki personelin birşey bileceğini sanmıyorum. mekmeke devrem daireye gideyim de orada tanıdık olması gerekir. onların da birşey söyleyeceklerine ihtimal vermiyorum. mucan devrem özelim açık.

golge0607
Genel Müdür
13 Kasım 2019 13:31

Adamlar gelen evrakını var demiyor ertesi gün ariyoor devrem hele hukuk işleri hele telefonla mümkün mü hiç ya..

mmss58, 4 yıl önce

ankara hukuk işlerinin numarasını bilen var mı? hakkımızda adli birşey varmı burdan öğrenebilirmiyiz? cvp verirseniz sevinirim

13 Kasım 2019 14:43

Arkadaslar sessiz takipçiyim 26 nisan il 73 adli idari bise yasamadim ikamet adresim ankara az once ankara personelden ardilar tebligat var diye.

Galata63
Memur
13 Kasım 2019 14:49

Arkadaslar daha once ankarada idari olaraka zarf ,mufettis yada baska bisekilde ifade veren olupta suanda tekrarda tebligat icin aranan varmi... asil soru bu.

golge0607
Genel Müdür
13 Kasım 2019 14:52

Aynen ve bunların içinde 4ekim ya da diğer tarihler var mı yani 26nisanin mi idariler kapanıyor acaba...diğer illerden hala bir haber yok bu arada

Galata63, 4 yıl önce
Arkadaslar daha once ankarada idari olaraka zarf ,mufettis yada baska bisekilde ifade veren olupta suanda tekrarda tebligat icin aranan varmi... asil soru bu.

bursa1453
Şube Müdürü
13 Kasım 2019 14:54

şu ana kadar yazılanlardan daha önce idari ifade verip de tekrar çağrılan hiç okumadım. ama varsa yazarsa ona göre yorum yapabiliriz.

Galata63, 4 yıl önce

Galata63
Memur
13 Kasım 2019 15:07

sayet böyle ise aranacak kisiler; daha once adli idari hic birseyyasamamis kisiler.. diger bi husus aranmayan kisiler ise daha once bi sekilde idari ifade vermis yada adli beraat veya takipsizlik almis kisilerlerle ve mahkemesi devam edenler.. 2 gunde ben bunu cikardim.. ozetle dosyalar kapatilacak ...
bursa1453, 4 yıl önce

şu ana kadar yazılanlardan daha önce idari ifade verip de tekrar çağrılan hiç okumadım. ama varsa yazarsa ona göre yorum yapabiliriz.

DARGINIMHAYAT
Aday Memur
13 Kasım 2019 15:13

Bana göre arananlar adlisi biten yada hic olmayanlar.. adlisi devam edipde aranan duymadim bence iade edilecek arananlar dosylar kapanmak icin ifade lazimdi aliniyor. adlisi devam edenlerinse takipsizlik yada beraat aldikdan sonra idari ifadesi alinacak..

Galata63
Memur
13 Kasım 2019 15:16

ee adlisi bitip beraat takipsizlik alip idari ifade verenler ne olacak peki
DARGINIMHAYAT, 4 yıl önce
Bana göre arananlar adlisi biten yada hic olmayanlar.. adlisi devam edipde aranan duymadim bence iade edilecek arananlar dosylar kapanmak icin ifade lazimdi aliniyor. adlisi devam edenlerinse takipsizlik yada beraat aldikdan sonra idari ifadesi alinacak..

EsclavoConAlmaLibre
Aday Memur
13 Kasım 2019 15:16

Kritik sorulardan biri de şu

İhracasevkedilecek kişi daha evvel ıdari ifade verse bile tekrardan son savunması alınması zorunlu mu? Eğer zorunluysa tüm bunlar bence dosya kapamak için yapılıyor...çünkü tebliğler hiç ifade vermeyenlere yapılıyor anladığımız kadarıyla

Cilekes1004
Genel Müdür
13 Kasım 2019 15:19

Ben zorunlu diye biliyorum ama kılıfına da uydururlar bi şekilde...
EsclavoConAlmaLibre, 4 yıl önce

Kritik sorulardan biri de şu

İhracasevkedilecek kişi daha evvel ıdari ifade verse bile tekrardan son savunması alınması zorunlu mu? Eğer zorunluysa tüm bunlar bence dosya kapamak için yapılıyor...çünkü tebliğler hiç ifade vermeyenlere yapılıyor anladığımız kadarıyla

h.u.n.t.e.r.
Aday Memur
13 Kasım 2019 15:19

Ankara personeliyim 1 mart 2017 açık Tebligatımın olmadığını sölediler Adli yok Daha öncede uzatma tebliği harici hiçbir nedenle arayıp soran olmadı..Hatta bi ara performans puanı tebliği varda Ona bile aramamıştılar..Çokta önemsemiyorum Hayırlısıı olsun.

Galata63
Memur
13 Kasım 2019 15:20

dedigin gibi olursa idari mahkemeden döner abla...
Cilekes1004, 4 yıl önce
Ben zorunlu diye biliyorum ama kılıfına da uydururlar bi şekilde...

Galata63
Memur
13 Kasım 2019 15:22

dun personeli arayipta tebligati olmadigini soyleyen kişiyi bugün aramislar buna ne demeli yaa
h.u.n.t.e.r., 4 yıl önce
Ankara personeliyim 1 mart 2017 açık Tebligatımın olmadığını sölediler Adli yok Daha öncede uzatma tebliği harici hiçbir nedenle arayıp soran olmadı..Hatta bi ara performans puanı tebliği varda Ona bile aramamıştılar..Çokta önemsemiyorum Hayırlısıı olsun.

DARGINIMHAYAT
Aday Memur
13 Kasım 2019 15:22

valla kafam karma karisik demmekki bi kurali yok benim adli var hic ilerlemeyen aradim teblig yok dedi hayirlisi demekkten baska birsey gelmiyor bekleyip gorecegiz
h.u.n.t.e.r., 4 yıl önce

Galata63
Memur
13 Kasım 2019 15:24

evet büyük ihtimal adlin devam ettigi icin seni tebligat icin aramayacaklar.. eger ararlarsa buraya sana zahmet yazsana...
valla kafam karma karisik demmekki bi kurali yok benim adli var hic ilerlemeyen aradim teblig yok dedi hayirlisi demekkten baska birsey gelmiyor bekleyip gorecegiz
Toplam 39532 mesaj
«156815691570157115721573157415751576157715781579»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi