Editörler : swat3410
«159315941595159615971598159916001601160216031604»

Yeniay12
Daire Başkanı
15 Kasım 2019 17:55

7145 sayılı bazı kanun ve kanun hükmünde kararnamelerde değişiklik yapılmasına dair kanun ile 375 sayılı kanun hükmünde kararnameye eklenen geçici 35 maddesinin B fıkrasında terör örgütüne veya Milli Güvenlik Kurulu nca devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunan karar verilen Yapı oluşum ve gruplara üyeliği mensubiyeti veya yahut bunlarla irtibatı olduğu değerlendirilen Emniyet Genel Müdürlüğü personeli İçişleri Bakanlığının onayı ile kamu görevinden çıkarılan hükmü yer almaktadır şahsınızla ilgili bu hususta bakanlık makamınca yapılacak değerlendirme ve sonucunda verilecek karara esas olmak üzere bahse konu 35 maddenin fıkrası uyarınca yazılı savunmanızı alınmasına gerek duyulmuştur.

Ay-nes
Aday Memur
15 Kasım 2019 18:00

4 Ekim Adana. Beni akşam üzeri hukuk büro aradı. Tebliğ var pazartesi gidip alacm

Bilgisizbilgili
Aday Memur
15 Kasım 2019 18:03

Tebliğleri bundan farklı gelen oldumu arkadaşlar?
Yeniay12, 4 yıl önce
7145 sayılı bazı kanun ve kanun hükmünde kararnamelerde değişiklik yapılmasına dair kanun ile 375 sayılı kanun hükmünde kararnameye eklenen geçici 35 maddesinin B fıkrasında terör örgütüne veya Milli Güvenlik Kurulu nca devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunan karar verilen Yapı oluşum ve gruplara üyeliği mensubiyeti veya yahut bunlarla irtibatı olduğu değerlendirilen Emniyet Genel Müdürlüğü personeli İçişleri Bakanlığının onayı ile kamu görevinden çıkarılan hükmü yer almaktadır şahsınızla ilgili bu hususta bakanlık makamınca yapılacak değerlendirme ve sonucunda verilecek karara esas olmak üzere bahse konu 35 maddenin fıkrası uyarınca yazılı savunmanızı alınmasına gerek duyulmuştur.

Mırro
Memur
15 Kasım 2019 18:03

16 ilinden aranan var mi arkadaşlar ??

redc
Aday Memur
15 Kasım 2019 18:04

Eğer iyi dusuneceksek bunlar Uzatma kararı veremedikleri için mi böyle savunma yoluna başvurdular.Peki savunma gitmeyenlere ne olacak onlara uzatma gitmesi gerekmezmiydi yada açıktaki savunma gitmeyenleri uzatma evrakı tebliğ etmeleri şart değil mi? Kim cevaplayabilir bunları.Olumlu düşünecek birsey yok gibi mi ?
15 Kasım 2019 18:04

saol devrem zahmet verdik sana... Allah yardımcımız olsun inşallah..
Yeniay12, 4 yıl önce

bursa1453
Şube Müdürü
15 Kasım 2019 18:13

Ben de o konuyu merak ediyorum. Tebliğ gitmeyenleri uzatacaklar mı inşallah öyle olmaz artık karara bağlansın.

redc, 4 yıl önce
Eğer iyi dusuneceksek bunlar Uzatma kararı veremedikleri için mi böyle savunma yoluna başvurdular.Peki savunma gitmeyenlere ne olacak onlara uzatma gitmesi gerekmezmiydi yada açıktaki savunma gitmeyenleri uzatma evrakı tebliğ etmeleri şart değil mi? Kim cevaplayabilir bunları.Olumlu düşünecek birsey yok gibi mi ?
15 Kasım 2019 18:15

uzatmalar yapilirken süresiz yapmışlardı o yüzden bir daha uzatma vermelerine gerek görmemiş büyüklerimiz :)
redc, 4 yıl önce

redc
Aday Memur
15 Kasım 2019 18:16

anlamadığım aradan koca 3 yıl geçtiği halde eğer ihraç edeceklerse niye şimdi ederler ve savunma alanların sayısı da bir hayli fazla Çok garip değil mi? yok mu sağlam duyumu olan.Gorunen olumsuz gözüküyor inşallah öyle değildir ama.
15 Kasım 2019 18:17

devre uzatmak için birşeyi kılıfa koyar uzatirlardi...bu şekilde bı uzatma olmaz...şuanda düşünmemiz gereken ve doğru soru şu herkese bu kalıpta mi tebliğ geldi?gelenler ile gelmeyenler arasındaki fark ne onu anlamamiz gerekiyor?
redc, 4 yıl önce
15 Kasım 2019 18:17

Adlisi olupta tebliğ gelmeyenler var mı

Ayahal
Memur
15 Kasım 2019 18:18

Bende umutlanamıyorum. Evet son savunma die bişey çıktı ama bu kanun çıktıktan sonra biçok kişi mesleğe iade oldu. Onlar nie savunma alınmadan iade oldu biz nie son savunmaya tabi tutulıyoruz
redc, 4 yıl önce
anlamadığım aradan koca 3 yıl geçtiği halde eğer ihraç edeceklerse niye şimdi ederler ve savunma alanların sayısı da bir hayli fazla Çok garip değil mi? yok mu sağlam duyumu olan.Gorunen olumsuz gözüküyor inşallah öyle değildir ama.

Worrk
Memur
15 Kasım 2019 18:19

Kıymetli arkadaşlar tam metin aşağıdadır.

Zarftan anladığımız bu işin artık bitmekten

başka çaresi kalmadığını kesinlikle gösteriyor

Zarf almayanlar telaşlanmasın

Herkese birşekilde ulaşacaklar

Allahım ham maddesini bilmezmi masum

kulunun

İnne meiye Rabbi, seyehdin!

(Ben rabbimle beraberim , o bana çare gönderir

7145 sayılı bazı kanun be kanun hükmünde

kararnamelerde değişiklik yapılmasına dair

kanunla 375 sayılı kanun hükmünde

kararnameye eklenen geçici 35. Madde nin (B)

Fıkrasında ?? Terör örgütlerine veya milli

güvenlik kurulunca devletin milli güvenliğine

karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı oluşum veya gruplara üyeliği mensubiyeti

iltisakı veya bu gruplarla irtibatlı olduğu

değerlendirilen EGM personeli içişleri

bakanının onayı ile kamu görevinden çıkarılır?? hükmü yeralmaktadır.

Şahsınızda ilgili bu hususta bakanlık

makamınca yapılacak değerlendirme

sonucunda verilecek karara esas olmak üzere bahse konu geçici 35. Maddenin Fıkrası

uyarınca yazılı savunmanızın alınmasına gerekduyulmuştur.

Bu kapsamda aşağıda yer alan soruları cevaplandırın........

redc
Aday Memur
15 Kasım 2019 18:20

iade işi zor da dua edelim ihraç etmesinler.İade edecek adama neden savua versinler ki.
Ayahal, 4 yıl önce
Bende umutlanamıyorum. Evet son savunma die bişey çıktı ama bu kanun çıktıktan sonra biçok kişi mesleğe iade oldu. Onlar nie savunma alınmadan iade oldu biz nie son savunmaya tabi tutulıyoruz

bursa1453
Şube Müdürü
15 Kasım 2019 18:22

Gelen de var gelmeyen de

masummagdur, 4 yıl önce

numberzero
Kapalı
15 Kasım 2019 18:23

Benim gördüğüm kadarıyla tebliğ gelmeyenlerin idari soruşturmaları kapalı olanlardı. Tebliğ alanların idari ya açık yada durumundan haberi yok. . Tabi bu benim gözlemim

Derinjurnal, 4 yıl önce
devre uzatmak için birşeyi kılıfa koyar uzatirlardi...bu şekilde bı uzatma olmaz...şuanda düşünmemiz gereken ve doğru soru şu herkese bu kalıpta mi tebliğ geldi?gelenler ile gelmeyenler arasındaki fark ne onu anlamamiz gerekiyor?
15 Kasım 2019 18:24

hala aynı seyleri yazıp duruyoruz geriliyorum arkadaş...yapmayın böyle...var arkadaşım var...her türlü özelliği olana gitmiş bu... çıldıracam ya...hala anlamiyorsunuz birşeyi...
masummagdur, 4 yıl önce

Ayahal
Memur
15 Kasım 2019 18:24

Adlisi olduğu halde ifade zarfı gelen var mı gerçekten yok sanıyordum
bursa1453, 4 yıl önce

Gelen de var gelmeyen de

15 Kasım 2019 18:27

bizim şuanda yapmamız gereken şey bu tebliğ tüm personele mi gidecek?yok gitmeyecekse gitmeyenlerle aradaki fark ne onu anlamamiz gerekiyor...

bursa1453
Şube Müdürü
15 Kasım 2019 18:27

yeniay devre yazmıştı Ankarada varmış bir de buraya yazan biri olmuştu.

Ayahal, 4 yıl önce
Adlisi olduğu halde ifade zarfı gelen var mı gerçekten yok sanıyordum
Toplam 39532 mesaj
«159315941595159615971598159916001601160216031604»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi