Editörler :
«167816791680168116821683168416851686168716881689»
08 Aralık 2019 23:16

yamec
Memur

Açıktasın pbs sistemin kapalı, emniyete dahi zar zor içeri alıyorlar. Mal bildirimi ne diye yapacaksın mercedes (amg, 4 matic), audi (a6-7-8, Q7), BMW (520, 740 vs), volvo (S60-90 XC90), jaguar vb araçlar ile göreve başlaya gitmezsen kimse bir şey sormaz.

09 Aralık 2019 09:14

Kagawa
Aday Memur
Günaydın devreler, Yüce RABB'im bizleri taşıyamayacağımız yüklerle imtihan etmesin, tez zamanda duası kabul olmuş, en kısa zamanda mesleğimize iade edilme sevinci yaşatsın inşallah, güzel haberleri aldımız hafta olsun herkese...
09 Aralık 2019 10:30

Mekmeke
Şube Müdürü
bugün bir kez daha yıkıldım tutanak öğrenmek için peşimizden gezen polis arkadaşlardan biri markette karsilasinca yönünü çevirdi görmezden geldi ben inadina gözüne gözüne baktım . çünkü masum olan mağdur olan suçsuz olan biz iken neden başımız eğik olsun ki . Rabbim senin nazarında masum olduğumu biliyorum çünkü ne vatana ne millete zarar verecek birşey yapmadım . inşallah kullarin nazarında da bir an önce masum olduğumuz anlaşılır . en kısa sürede iade olmayı Senden yardım bekleyen herkese nasip et .
09 Aralık 2019 10:51

Kayıvatan
Memur
bugün bir kez daha yıkıldım tutanak öğrenmek için peşimizden gezen polis arkadaşlardan biri markette karsilasinca yönünü çevirdi görmezden geldi ben inadina gözüne gözüne baktım . çünkü masum olan mağdur olan suçsuz olan biz iken neden başımız eğik olsun ki . Rabbim senin nazarında masum olduğumu biliyorum çünkü ne vatana ne millete zarar verecek birşey yapmadım . inşallah kullarin nazarında da bir an önce masum olduğumuz anlaşılır . en kısa sürede iade olmayı Senden yardım bekleyen herkese nasip et .
Mekmeke, 2 ay önce - Alıntıya git

Hiç bakmayın iade oluncada onlar ya biliyorduk dostummm diyorlar dost olmak kolay gibi.iade olunca bakarlar yüzüne

09 Aralık 2019 10:53

fosil 4 ekim
Memur

Aslanı kediye boğdurdular...

09 Aralık 2019 11:04

Kayıvatan
Memur

Aslanı kediye boğdurdular...

fosil 4 ekim, 2 ay önce - Alıntıya git

Gün gelir aslan kediye bakar ve der ki bunun duasina muhtaç kaldim

09 Aralık 2019 11:54

Bulutkseec
Şef
Arkadaşlar il 34 takipsizlik kararını vatana mi vereceğim yoksa ilçe emniyete de versek olur mu
09 Aralık 2019 12:06

DARGINIMHAYAT
Aday Memur

Neşet Ertaş çok güzel özetlemiş: Sanırsın ki sevenim çok, arkadaşım çok, dostum çok... Sonra kötü bir şey olur dönüp bir bakarsın ki... Arkanda gölgenden başka kimse yok...!

09 Aralık 2019 13:09

Umutyolcusu 2537

Karar ne zaman cikacak merak ediyorum .25 inde zarf ulaşmış bakalım

09 Aralık 2019 14:58

7ocak2017
Daire Başkanı

Kurudu kaldı sayfa

09 Aralık 2019 15:01

Acz45
Aday Memur

Hukuk, sırtını dönmüşse adalete,

Adalet niye alet olmasın rezalete?

Bahattin KARAKOÇ

09 Aralık 2019 16:46

Bulutkseec
Şef
26 Nisan açıklarından ihraç olan biri komisyon dan ret almış Sivas idari mahkemesinden de ret almış Ankara idari mahkeme şu göreve iade kararı vermiş
09 Aralık 2019 17:56

Yıldızzz.
Memur
26 Nisan açıklarından ihraç olan biri komisyon dan ret almış Sivas idari mahkemesinden de ret almış Ankara idari mahkeme şu göreve iade kararı vermiş
Bulutkseec, 2 ay önce - Alıntıya git
İade kararı değil açıkta 10 yılını doldurmuş askerlikten muaf olmak için açtığı davayı kazanmış.!!
09 Aralık 2019 18:17

araftaaaa
Aday Memur

cuma günü iade olan arkadaş gerçekten iade oldu mu acaba 1 kişi iade de mantıklı gelmedi kafamda deli sorular var başlama yaptı mı ki ?

09 Aralık 2019 18:22

masummagdur
Şef
İade kararı değil açıkta 10 yılını doldurmuş askerlikten muaf olmak için açtığı davayı kazanmış.!!
Yıldızzz., 2 ay önce - Alıntıya git
Habere veya detayına nerden bakıyorsunuz acaba?
09 Aralık 2019 18:34

Yıldızzz.
Memur
Habere veya detayına nerden bakıyorsunuz acaba?
masummagdur, 2 ay önce - Alıntıya git
26 nişancılar sayfasına yazmış arkadaş emsal karar olarak gösterebilirsiniz demiş
09 Aralık 2019 18:45

Kayıvatan
Memur
Arkadaşlar il 34 takipsizlik kararını vatana mi vereceğim yoksa ilçe emniyete de versek olur mu
Bulutkseec, 2 ay önce - Alıntıya git

Hukuk islerineee veriniz

09 Aralık 2019 18:50

Acz45
Aday Memur

cuma günü iade olan arkadaş gerçekten iade oldu mu acaba 1 kişi iade de mantıklı gelmedi kafamda deli sorular var başlama yaptı mı ki ?

araftaaaa, 2 ay önce - Alıntıya git

Cuma günü Türkiye genelinde tek iade Manisa'da oldu. Arkadaş kendisinden başka iade yok dedi. Adlî idari işlem görmeyen haklarında takipsizlik ve beraat kararı verilen bir çok meslektaşımız göreve iade olmak için bekliyor. Ben adlî işlem gördüm sonunda beraat ettim bekliyorum adlî idari işlem görmeyen veya takipsizlik kararı alanlar niye bekletiliyor bilemiyorum. İadelerde neye göre karar veriliyor Allah ve iade olan kişiden başkası bunun cevabını bilmiyor. Ortada çok haksızlık var bu kesin. Allah bizlere sabır versin . Allah burada iade bekleyenlerin yâr ve yardımcısı olsun inşaallah.

09 Aralık 2019 18:53

araftaaaa
Aday Memur

Cuma günü Türkiye genelinde tek iade Manisa'da oldu. Arkadaş kendisinden başka iade yok dedi. Adlî idari işlem görmeyen haklarında takipsizlik ve beraat kararı verilen bir çok meslektaşımız göreve iade olmak için bekliyor. Ben adlî işlem gördüm sonunda beraat ettim bekliyorum adlî idari işlem görmeyen veya takipsizlik kararı alanlar niye bekletiliyor bilemiyorum. İadelerde neye göre karar veriliyor Allah ve iade olan kişiden başkası bunun cevabını bilmiyor. Ortada çok haksızlık var bu kesin. Allah bizlere sabır versin . Allah burada iade bekleyenlerin yâr ve yardımcısı olsun inşaallah.

Acz45, 2 ay önce - Alıntıya git

valla bilmiyorum nasıl oluyor bu iş arkadaşın sağlam bir arkası var galiba bilmiyorum kafamız iyice karıştı

09 Aralık 2019 19:25

Acz45
Aday Memur
Aynı ilde misiniz devre?haydi pazartesi de seni arasinlar İnşallah..Tüm kalbimle diliyorum bunu..Bi de ocakcilardan mısınız bencileyin:))
Cilekes1004, 2 ay önce - Alıntıya git

Hayırlı akşamlar Cilekeş1004 pazartesi günü beni bugün arayan soran olmadı. Sen tanıdıklarım arasında en önce iade olması gereken kişilerin başında geliyorsun adlî idari işlem görmemişsin.Bu iadenin bir kuralı olacaksa işlem görmeyen takipsizlik kararı alanlar ve beraat kararı alanlar olması lazım diye düşünüyorum. Ama başka şekilde iade olan varsa onları da Allah'a havale ediyorum ediyorum.

Toplam 35189 mesaj
«167816791680168116821683168416851686168716881689»

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?