Editörler :
«190719081909191019111912191319141915191619171918»
21 Mayıs 2020 12:07

Kartal7507
Aday Memur

Çok mutlu oldum o gün telefonunu acmadan dedim enişte döndü.gozyaslariba şahit oldum bana güzel bir ani oldu.cilekes az kaldı insallahhh seninde canim.kader şimdi temizlik zamanı 4 yıldır aramayanlari telinin hafızasından da gönder kalbinden gonderdigin gibi öyle güzel oluyorki.reelde olmayan dostlarım oldu burdan benim.Cok değerliler her ilde nerdeyse kapı oldu.Eskilere selam olsun abt korludag kimler kimler bayramdan sonra inşallah temenni her gün iade haberi alalım.Allaha emanet olun tüm masumların dönüp kapatilsin busayfa.Bu arada kader sen bensin nedenmi eşim beklerken ben burada satır geçmedim okumadan,hep burdaydim sen gibi....gunesin her masumun yüzüne doğması dileklerimle...

Osmanlıyımbennn, 2 ay önce - Alıntıya git

İşin gücün rast gitsin iyi yürekli ablam.Allah senden razı olsun.

21 Mayıs 2020 17:52

West678
Aday Memur

Bende devre değildim burada 21 ay bekledim polis eşi:))

Osmanlıyımbennn, 2 ay önce - Alıntıya git
Bende ayni sen gibi kader gibi:) 43 aydır okumadıgim satır kalmadi.Sonumuz da sizin gibi olsada güzel bir haberde biz verebilsek
21 Mayıs 2020 18:03

masummagdur
Şef
Hepinize iyi akşamlar
Kader44-44, 2 ay önce - Alıntıya git

Kader Abla iade haberinizi okudum adınıza çok mutlu oldum, Allah bir daha böyle birşey yaşatmasın, bizlere de tez zamanda dönmeyi nasip etsin, kalın sağlıcakla...

21 Mayıs 2020 23:43

Justice20
Şube Müdürü
Hiç üzmeyin kendinizi ben çok üzdüm kendimi.hiç ummadık bir anda gelir güzel haberler.ben mutsuz ve umutsuz balkon yıkarken öğrendim.
Kader44-44, 2 ay önce - Alıntıya git

Bende bugün balkon yıkadım dedim belki bişeyler olur yine olmadı...haberim olmadan ummadık bir anda gelecek iade herhalde...hayırlı ramazanlar...

21 Mayıs 2020 23:52

Mekansız3838
Aday Memur
Arkadaslar kb yin konu disi ama acikta iken ev kredisi ceken oldumu sıkıntı cikiyormu ziraat bankasi maas bankam basvuru yaptimda acikta oldugumu soylemedim basvuru yaparken sıkıntı olmadi hatta ayni gun expertiz eve bakti bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim
22 Mayıs 2020 00:12

Cilekes1004
Genel Müdür

Bende bugün balkon yıkadım dedim belki bişeyler olur yine olmadı...haberim olmadan ummadık bir anda gelecek iade herhalde...hayırlı ramazanlar...

Justice20, 2 ay önce - Alıntıya git
Ooooo ben jer gün iki balkon yıkıyorum şimdiye kadar milyon kere dönmem lazımdı :)) yapmadığımız bi balkon yıkama totemi kalmıştı onu da yapalım justice:()hayırlı akşamlar gençler... Mekansız3838 hiçbir bilgim yok devre..
22 Mayıs 2020 00:14

Mekansız3838
Aday Memur
Ooooo ben jer gün iki balkon yıkıyorum şimdiye kadar milyon kere dönmem lazımdı :)) yapmadığımız bi balkon yıkama totemi kalmıştı onu da yapalım justice:()hayırlı akşamlar gençler... Mekansız3838 hiçbir bilgim yok devre..
Cilekes1004, 2 ay önce - Alıntıya git
tesekkurler abla
22 Mayıs 2020 00:22

Osmanlıyımbennn
Kapalı

Justice20, 2 ay önce - Alıntıya git

Insallahhh

22 Mayıs 2020 01:07

kuzgun19031903
Şube Müdürü
jokerden sevgiler saygılar unutulmadık inşaallah ama ben sizi unutmadım dualarımda siz varsınız Allah cc tüm masumları şerefli onurlu bir şekilde mesleğine döndürsün Rabbim yar ve yardımcınız olsun.. bazen bakıyorum yaptıgım yorumlara 310 sayfalarda inşallah sizde iade olup ne yazışmışız dersiniz
22 Mayıs 2020 01:28

Bulutkseec
Şef
jokerden sevgiler saygılar unutulmadık inşaallah ama ben sizi unutmadım dualarımda siz varsınız Allah cc tüm masumları şerefli onurlu bir şekilde mesleğine döndürsün Rabbim yar ve yardımcınız olsun.. bazen bakıyorum yaptıgım yorumlara 310 sayfalarda inşallah sizde iade olup ne yazışmışız dersiniz
kuzgun19031903, 2 ay önce - Alıntıya git
310 sayfasına baktımda 534 kişi iade olmuş sayı az görülmüş nerden nereye
22 Mayıs 2020 08:57

Aslanbey1453
Daire Başkanı
310 sayfasına baktımda 534 kişi iade olmuş sayı az görülmüş nerden nereye
Bulutkseec, 2 ay önce - Alıntıya git
Turşu desek turşu değil, acaba heykelimizi falan mı dikecek Egm:))) 44ay oldu Uyuma Egm bedava maaş alıyoz, paslandık bi atışa falan gidelim beee...
22 Mayıs 2020 09:02

Mekmeke
Daire Başkanı
Turşu desek turşu değil, acaba heykelimizi falan mı dikecek Egm:))) 44ay oldu Uyuma Egm bedava maaş alıyoz, paslandık bi atışa falan gidelim beee...
Aslanbey1453, 2 ay önce - Alıntıya git
malum biz ohal sonrası olunca sizler kadar olmadı inşallah da olmaz . dün bir arkadaşa dedim 18 aydır ses yok dedim öyle bekliyoruz dedim adam bana bsg yalan söyleme dalga geçecek başka birini bul dedi kapattı telefonu :)) ve bu adam da polis . çoğu polis bile olayın farkında değil . bayramdan önceki son cuma bugün yüzler güler inşallah bayrama iki bayram sevinci ile girmek nasip olsun Yarabbim.
22 Mayıs 2020 09:17

Kagawa
Aday Memur
Günaydın Dostlar cumanız mübarek olsun 46 ay bitti dilek olay, bir şarkının sözleri aklıma geldi 'ömrümün baharı kış oldu gitti' ne yazikki bizi anlatıyor, teşkilattaki polis arkadaşlar bile inanamiyor bu kadar süre beklediğimizi ve bekleyenlerin olduğunu bilmiyorlar, rabbim sabır sağlık versin, şu mübarek günler yüzü suyu hürmetine en kısa zamanda görevlerimize dönmeyi nasip etsin inşallah.Selam ve Dua ile.
22 Mayıs 2020 13:05

kadr10
Aday Memur

Arkadaşlar konu dışı ama aynı durumda olan varsa bilgi verirse sevinirim açıktayken şarka tayin çıktı son atamada ilişik kesilmeyecek deniyor ama atamanın olduğu il istihdam formunu doldurun diye msj atmıs tlfnla görüşmemde dilekçe ile mazeretini bildir bize faks yolla diyor bu şekilde birşey başına gelen var mı yada nasıl bir yol izlicez

22 Mayıs 2020 13:17

Mekmeke
Daire Başkanı

Arkadaşlar konu dışı ama aynı durumda olan varsa bilgi verirse sevinirim açıktayken şarka tayin çıktı son atamada ilişik kesilmeyecek deniyor ama atamanın olduğu il istihdam formunu doldurun diye msj atmıs tlfnla görüşmemde dilekçe ile mazeretini bildir bize faks yolla diyor bu şekilde birşey başına gelen var mı yada nasıl bir yol izlicez

kadr10, 2 ay önce - Alıntıya git
formu doldurup gondereceksin. adamlarla kavga mi edeceksin devre :) yok göndermem diye . iade durumu olursa diye normal atama prosedürü işleyecek .
22 Mayıs 2020 13:34

bozkurtlu20
Aday Memur
Bir Tek "ALLAH'TAN" Isteriz! Sebaat Eder Boyun bükeriz.... Tevekkül Eder Merhamet bekleriz.! Tam Umudum Bitti Dersin Ve Ötelerden Bir Ses Duyarsin! "KALK" Gün Senindir ...Gün Sabredenlerindir... inşallah sabrettiğimiz günlerin karşılığını alacağımız zaman gelecek
22 Mayıs 2020 14:02

Sfsnn
Aday Memur

Benim de tayinim çıktı ama ilden kimse aramadı ben de kendi ilime sordum ister dilekce yaz gönder ister gönderme zorunlu bişi değil dediler ben de uğraşmadım zaten isteğimize göre mi yollayacaklar
22 Mayıs 2020 14:08

kadr10
Aday Memur
formu doldurup gondereceksin. adamlarla kavga mi edeceksin devre :) yok göndermem diye . iade durumu olursa diye normal atama prosedürü işleyecek .
Mekmeke, 2 ay önce - Alıntıya git

yok kavga etmeyizde :) sıkıntı ortada doldurulacak bir form yok kendi birimim dolduramazsın form yok yazı gelmedi ilden pbsden de dolduramazsın diyor yeni yer faks çek diyor ortada kaldık anlıcan :) en son elimizle bi dilekçe doldurup göndercez gibi :)

22 Mayıs 2020 15:10

Sfsnn
Aday Memur

yok kavga etmeyizde :) sıkıntı ortada doldurulacak bir form yok kendi birimim dolduramazsın form yok yazı gelmedi ilden pbsden de dolduramazsın diyor yeni yer faks çek diyor ortada kaldık anlıcan :) en son elimizle bi dilekçe doldurup göndercez gibi :)

Kavga etmeye değmez valla :) ben sadece kimseye hakkımı helal etmiyorum. Bir şey sorduğunda sanki canını istemiş gibi cevap verilmemesine ya da saçma sapan cevap verilmesine kızıyorum. Kime soracağız gidip manava mı soralım. Eş durumu için dilekce verdim. Kimse dönmedi aramadı sormadı şimdide tayinimi eşimin olduğu değilde başka bi şehire çıkarmışlar. Ne yapacam diye sorduğumda kimse bi cevap vermiyor. Zaten açıltasın gidemezsin hadi yarın aradılar başla dediler ne yapacağız? O zaman sorduğumuzda yine cevap vermezler
22 Mayıs 2020 15:16

Sfsnn
Aday Memur
Bir buçuk yıldır eşimin olduğu şehire tayin için dilekçe dolduruyorum. Çıkmıyor. 2019 atamasında atamam hiç bi yere yapılmadı. Ankaraya kadar aradım tayinin olmaz döndüğün zaman gidersin eşinin yanına dedi ben de eyvallah dedim. Bu atama zamanında dilekceyle tercijihleri yaparken yine eşimin görev yaptığı yeri 1. Sıraya yazdım. Ayriyeyten eşimin görev belgelerini falan da verdim dilekcede yazdık . Tayin açıklanıyor hem tayinim olmuş hem de eşimin olduğu doğu iline değil başka bi ile. Peraonel şubeye soruyorum bişi nilmiyor. Ankaraya bir haftadır ulaşılmıyor zaten kime gideceğiz ne yapacağız
Toplam 39533 mesaj
«190719081909191019111912191319141915191619171918»

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;