Editörler :
«190819091910191119121913191419151916191719181919»
22 Mayıs 2020 15:20

Sfsnn
Aday Memur
Geçen sene atamaya tabi olmuyoruz bu sene atamaya tabi ediyorlar e bu seferde başka ile tayin sanki bize yaşatılanlar yetmiyormuş gibi üstüne ne yaptıkları belli değil e yaptınız bari bi muhatap bulalım yazık günah hayatımız kukla gibi oynatıp duruyorlar.
22 Mayıs 2020 15:46

Aslanbey1453
Daire Başkanı
Geçen sene atamaya tabi olmuyoruz bu sene atamaya tabi ediyorlar e bu seferde başka ile tayin sanki bize yaşatılanlar yetmiyormuş gibi üstüne ne yaptıkları belli değil e yaptınız bari bi muhatap bulalım yazık günah hayatımız kukla gibi oynatıp duruyorlar.
Sfsnn, 1 hafta önce - Alıntıya git
Ben 2017den beri tayin dönemlerinde her sene Şırnak ve ilçelerinde sanal olarak geziyorum ama İstanbuldayım:))
22 Mayıs 2020 16:06

kadr10
Aday Memur
Kavga etmeye değmez valla :) ben sadece kimseye hakkımı helal etmiyorum. Bir şey sorduğunda sanki canını istemiş gibi cevap verilmemesine ya da saçma sapan cevap verilmesine kızıyorum. Kime soracağız gidip manava mı soralım. Eş durumu için dilekce verdim. Kimse dönmedi aramadı sormadı şimdide tayinimi eşimin olduğu değilde başka bi şehire çıkarmışlar. Ne yapacam diye sorduğumda kimse bi cevap vermiyor. Zaten açıltasın gidemezsin hadi yarın aradılar başla dediler ne yapacağız? O zaman sorduğumuzda yine cevap vermezler
Sfsnn, 1 hafta önce - Alıntıya git

aynen öle diyorum ki napcaz tayinin çıkmaz dediniz çıktı ilişik kesmezsin diyorsunuz iki gün sonra çat diye keserseniz nolcak cevap yok form doldurmican o zaman sen gerek yok diyo iki gün sonra e sen neden doldurmadın demicenin de garantisi yok kime ne dicez nasıl yol izlicez bilmiyoz sadece bekliyoz

22 Mayıs 2020 21:16

Sfsnn
Aday Memur
Ben 2017den beri tayin dönemlerinde her sene Şırnak ve ilçelerinde sanal olarak geziyorum ama İstanbuldayım:))
Aslanbey1453, 1 hafta önce - Alıntıya git
Bizde öle olacağız galiba :))
22 Mayıs 2020 21:19

Sfsnn
Aday Memur

aynen öle diyorum ki napcaz tayinin çıkmaz dediniz çıktı ilişik kesmezsin diyorsunuz iki gün sonra çat diye keserseniz nolcak cevap yok form doldurmican o zaman sen gerek yok diyo iki gün sonra e sen neden doldurmadın demicenin de garantisi yok kime ne dicez nasıl yol izlicez bilmiyoz sadece bekliyoz

kadr10, 1 hafta önce - Alıntıya git
Valla artık kimseye bişi sormayacağım hiç bişi bilmemek saçma sapan şeyler bilmekten saçma sapan cevap almaktan daha iyi geliyor bana bıraktım artık o yüzden
22 Mayıs 2020 21:45

haluk481
Aday Memur

O mahkeme öyle bir mahkeme ki, hâkimi Allah?tır. ✔ O mahkeme öyle bir mahkeme ki, şahidi Allah?tır. ✔ O mahkeme öyle bir mahkeme ki, delileri çok sağlamdır. ✔ O mahkeme öyle bir mahkeme ki, terazisi çok hassastır. ✔ O mahkeme öyle bir mahkeme ki, verilen hükümler mutlak manada adalete dayanmaktadır ve hiç kimseye en ufak bir haksızlık yapılmayacaktır.Hz ALLAH

23 Mayıs 2020 00:33

Kader44-44
Memur

Kader Abla iade haberinizi okudum adınıza çok mutlu oldum, Allah bir daha böyle birşey yaşatmasın, bizlere de tez zamanda dönmeyi nasip etsin, kalın sağlıcakla...

masummagdur, 2 hafta önce - Alıntıya git
Allah razı olsun kardeşim darısı size inşallah.
23 Mayıs 2020 00:34

Kader44-44
Memur

Bende bugün balkon yıkadım dedim belki bişeyler olur yine olmadı...haberim olmadan ummadık bir anda gelecek iade herhalde...hayırlı ramazanlar...

Justice20, 2 hafta önce - Alıntıya git
Sıkıntı var yine yazamadım.gelecek sizede o haber inşallah.sizde burda yazacaksınız bizde okuyacağız.
23 Mayıs 2020 01:43

cooper lunk
Aday Memur

İNŞALLAH kader abla bize de nasip olur iade bir an önce İNŞALLAH

23 Mayıs 2020 03:25

Justice20
Şube Müdürü
Sıkıntı var yine yazamadım.gelecek sizede o haber inşallah.sizde burda yazacaksınız bizde okuyacağız.
Kader44-44, 1 hafta önce - Alıntıya git

İnşallah be kader44 hayırlı ramazanlar...şimdiden bayramınız nübarek olsun...

23 Mayıs 2020 13:14

Biryusufmasalı
Aday Memur
İnsan Suresi, 24. ayet: Öyleyse, Rabbinin hükmüne sabır göster. Onlardan günahkar veya nankör olana itaat etme.
23 Mayıs 2020 15:13

asdasd1111
Aday Memur

Merhaba hayırlı bayramlar cümleten.. konu dışı ama bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim..kimliği cebinde bir polis memuru giriş çıkışın yasak olduğu illere özel aracıyla girip çıkıyor biliyorum sıkıntı olmuyor ama otobüsle seyahat etse sıkıntı olur mu acaba yoksa yine kimliği gösterir geçer mi ?

23 Mayıs 2020 15:36

Mekmeke
Daire Başkanı

Merhaba hayırlı bayramlar cümleten.. konu dışı ama bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim..kimliği cebinde bir polis memuru giriş çıkışın yasak olduğu illere özel aracıyla girip çıkıyor biliyorum sıkıntı olmuyor ama otobüsle seyahat etse sıkıntı olur mu acaba yoksa yine kimliği gösterir geçer mi ?

asdasd1111, 1 hafta önce - Alıntıya git
kimliği cebinde olan bir polis memuruna sormak lazım :( maalesef biz bu acıyı her gün her saat her dakika yaşıyoruz :( yine bir bayram geldi ama içimiz buruk agzi mizda tat tuz yok ailemiz hüzünlü biz hüzünlü . inşallah bir sonraki bayram hepimiz görev başında olmak ümidi . hayırlı bayramlar hepinize.
23 Mayıs 2020 18:35

sıfıR1
Şef
Şimdiden tüm masum suçsuz devrelerimin Bayramı mübarek olsun. Bu bayramda gülmedi yüzümüz inş. Kurban bayramına kadar güler.
23 Mayıs 2020 19:18

Zeybek0609
Memur
Buruk geçen 4. Ramazan Bayramı. Benim gibi kalbi buruk olan tüm masum kaderdaşlarımın bayramını kutlarım. İnşallah kurban bayramına görevimize dönmüş olarak gireriz.
23 Mayıs 2020 19:40

sessiztakippp
Şef

Devlet bize nasılsa maaş veriyorum diye mağdur gözüyle bakmiyor bu kesin böyle oluncada bekletebildigi kadar bekletiyor sanirim baska ne olabilirdi bittik tükendik onu giren bilen yok iste

23 Mayıs 2020 21:06

Adcet
Genel Müdür
Gönlümüz kırık ve umutsuz bir şekilde tüm masum ve mağdur kardeşlerimin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.
23 Mayıs 2020 21:37

Mekmeke
Daire Başkanı
elbet bir gün mesleğimizle buluşacağız bu böyle yarım kalmayacak . içimiz de kanayan bu yara elbet bir son bulacak . kimimiz karakolda kimimiz asayiste ekipte gözünü açacak . şarkı uyarlama kısmına da geldi isek :))))
23 Mayıs 2020 23:39

Cilekes1004
Genel Müdür
Kıymetli meslektaşlarım, geriye dönüp baktığımızda bayramlarda bir yanımız hep buruk olmuş.. Bu bayram hüzünlü geçirdiğimiz son bayram olsun, bayramın sonu iade olsun inşallah... Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öpemiyoruz malum :)) hepinizi muhabbetle selamlıyorum... İyi bayramlar...
23 Mayıs 2020 23:57

polisoffiseryakup
Aday Memur
cümleten ramazan bayraminiz mubarek olsun kaderdaslar. rabbim kalbimizdekileri hakkimizda hayirli eyleyerek nasip etsin inşallah
Toplam 38533 mesaj
«190819091910191119121913191419151916191719181919»