Editörler :
«191419151916191719181919192019211922192319241925»
27 Mayıs 2020 18:41

Birdeliduss
Aday Memur

Şimdiye kadar yazılmıştır işlemlerin bitince sonuç sana bildirilir dedi.raporu il yazıp daireye gonderiyirmus

27 Mayıs 2020 21:18

Herseye-ragmen
Aday Memur

Dün farklı ilde feto masasına bakan bi istihbaratçı ile görüştüm. Takipsizlik aldım dedim 1.5 yıl önce adam dediği takipsizlik veya beraat almanız hiç önemli değil. Istihbarat raporu önemli ona gore iade veya ihraç olursunuz

Birdeliduss, 2 ay önce - Alıntıya git

bu istihbarat raporunda neler var devrem neyi araştırıyorlar.Yargı kararı önemli değil derken ? yargı karar verirken araştırma soruşturma işini de zaten istihbarat kom daire vs yapmıyor mu zaten.şimdi benim yakın çevrem de bu olaydan ötürü aramız bayağı bozuldu dost bildiklerimiz düşman çıktı gidip beni onlara sorsalar bunu hemen asın derler. :D :D başka neyimizi araştırıyorlar acaba.

27 Mayıs 2020 21:27

Mekmeke
Daire Başkanı

bu istihbarat raporunda neler var devrem neyi araştırıyorlar.Yargı kararı önemli değil derken ? yargı karar verirken araştırma soruşturma işini de zaten istihbarat kom daire vs yapmıyor mu zaten.şimdi benim yakın çevrem de bu olaydan ötürü aramız bayağı bozuldu dost bildiklerimiz düşman çıktı gidip beni onlara sorsalar bunu hemen asın derler. :D :D başka neyimizi araştırıyorlar acaba.

Herseye-ragmen, 2 ay önce - Alıntıya git
zaten bu devir birine fetocu degil desen adam fetocu çıkarsa benim başım yanar , ama fetecu değil se bile fetecu deyince iftira sayılmıyor diye dusunurlerse ne olacak peki
27 Mayıs 2020 21:44

fencihg86
Memur

Ben adliyeden soruşturma evraklarının birer suretini almıştım takipsizlik aldıktan sonra, orada evrağın birinde araştırma raporu vardı araştırma raporunda iki polisin imzası vardı herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmamıştır diye yazıyordu şimdi bu rapor istihbarat raporumu yoksa başka birşeymi adliyeye istihbarat raporuda veriliyordur herhalde diye düşünüyorum

27 Mayıs 2020 21:52

Herseye-ragmen
Aday Memur

Zaten birkaç kez savcılığa gittim takipsizlik almadan önce .Sürekli dosyanız istihbaratta gelmesini bekliyoruz dosyanız komda cevap yazılmasını bekliyoruz .Telefon araştırma raporonuz temde gelmesini bekliyoruz vs. dendi.hepsi geldi ve temiz çıktı sonuç olarak takipsizlik aldım.Başka birşey varsa bilmem ama zaten gerekli tüm araştırmalar yapıldı kanımca.

27 Mayıs 2020 21:54

suskun gölge
Aday Memur
Değerli abilerim ablalarım her ne surette olursa olsun masum arkadaşlar görevlerine dönecektir. Ben hiçbir memur arkadaşımızın vicdanını geri plana alıp rapor tutacağına inanmıyorum keşke herşey meslektaşımızın tutacağı rapora bağlı olsa emin olun açıkta hiçbir memur kalmaz. Bariz bir durum söz konusu değilse bu vebale kimse girmez rahat olun en kısa zamanda iade olmak dileğiyle
27 Mayıs 2020 22:09

Biryusufmasalı
Aday Memur

Ben adliyeden soruşturma evraklarının birer suretini almıştım takipsizlik aldıktan sonra, orada evrağın birinde araştırma raporu vardı araştırma raporunda iki polisin imzası vardı herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmamıştır diye yazıyordu şimdi bu rapor istihbarat raporumu yoksa başka birşeymi adliyeye istihbarat raporuda veriliyordur herhalde diye düşünüyorum

fencihg86, 2 ay önce - Alıntıya git
bölge karakol ekibinin rapordur
27 Mayıs 2020 22:22

Bulutkseec
Şef

Aynı rapor bende de var kaçakçılık şube tarafından hazırlanmış öyle yazıyor feto soruşturmalarını kaçakçılık şube hazırlıyor yani o dediğin istihbarat raporunun ta kendisi
27 Mayıs 2020 22:27

fencihg86
Memur
bölge karakol ekibinin rapordur
Biryusufmasalı, 2 ay önce - Alıntıya git

Karakol ekibi bu olaylara bakmaz sanırım

27 Mayıs 2020 22:39

Biryusufmasalı
Aday Memur

Karakol ekibi bu olaylara bakmaz sanırım

ilçede isen karakoldaki suç araştırma büro ekibi merkezde isen asayiş şubenin suç araştırma ekibinin raporudur
27 Mayıs 2020 22:43

Aslanbey1453
Daire Başkanı
Aynı rapor bende de var kaçakçılık şube tarafından hazırlanmış öyle yazıyor feto soruşturmalarını kaçakçılık şube hazırlıyor yani o dediğin istihbarat raporunun ta kendisi
Bulutkseec, 2 ay önce - Alıntıya git
Bu rapora nerden, nasıl ulaşabiliriz? Dava yada takipsizlik durumu olunca mı veriliyor acaba?
27 Mayıs 2020 22:48

Biryusufmasalı
Aday Memur
Bu rapora nerden, nasıl ulaşabiliriz? Dava yada takipsizlik durumu olunca mı veriliyor acaba?
Aslanbey1453, 2 ay önce - Alıntıya git
takipsizlik kararının çıkması lazım sonra dilekçe ile başsavcılığa basvurman o uygun görürse dosyanın fotokopisini verirler
27 Mayıs 2020 22:48

0680er
Aday Memur
zaten bu devir birine fetocu degil desen adam fetocu çıkarsa benim başım yanar , ama fetecu değil se bile fetecu deyince iftira sayılmıyor diye dusunurlerse ne olacak peki
Mekmeke, 2 ay önce - Alıntıya git

Mrb arkadaşlarr Tem istihbarat Mit raporlarinda sicil imza olur çevre araştırması ise karakol yapar sicil isim soyisim polis memuru yazar

27 Mayıs 2020 22:54

0680er
Aday Memur

Karakol dediğim ilce yapar küçük ilce ise asayişi terörü yoksa varsa ikiside yapar istikbarat raporu önemli müfettiş raporu da istihbaratta hepsi orda toplanir komun araştırması teknik olarak oda oraya gelir ,istihbarat Egm nin bilgi havuzu son raporlayicisi

27 Mayıs 2020 22:56

Birdeliduss
Aday Memur

Istihbarat raporunda ne olduğunu bilmiyorum ama kom hazırlanıyor istihbarat raporunu. Savcılığın veya mahkemenin koma gönderdiği yazı ve gelen rapor kodlamayla alakalı bence. Çünkü bana adlı soruşturma açıldığında o süreçte savcıya gitmiştim kodla alakalı kom şubeye yazı yazdım cevap gelsin ona gore karar vereceğim demişti

27 Mayıs 2020 22:58

Birdeliduss
Aday Memur

Ayrıca benin tahminim istihbarat raporunu karakol ekibi falan yazmaz. Istihnaratin saha ve araştırma ekipleri yapar

27 Mayıs 2020 23:02

Biryusufmasalı
Aday Memur

Ayrıca benin tahminim istihbarat raporunu karakol ekibi falan yazmaz. Istihnaratin saha ve araştırma ekipleri yapar

Birdeliduss, 2 ay önce - Alıntıya git
istihbarat raporu demiyorum arkadaş araştırma raporu diyo
27 Mayıs 2020 23:03

0680er
Aday Memur

Kom teknik olarak bakar program telefon tablet bilgisayar inceleme hts karsilastirma ,telefon icmali ,kodlama ,ama bilgiler istihbarattadır havuz olarak düşün kom savcı ile ortak çalışır ondan ister gerekli bilgileri ,istihbarat elemani tabi farklıdır arkadşım dosyasinda gördüğü son memlekete çevre araştırması yapilandandir savci istemiştir

27 Mayıs 2020 23:04

Birdeliduss
Aday Memur

Araştırma raporu ne istihbarat raporu ne bu ayrımı yapabilen var mı aynı şey değil sanırım ikisi

27 Mayıs 2020 23:05

fencihg86
Memur

Mrb arkadaşlarr Tem istihbarat Mit raporlarinda sicil imza olur çevre araştırması ise karakol yapar sicil isim soyisim polis memuru yazar

0680er, 2 ay önce - Alıntıya git

Benim araştırma raporunda sicil ve imza var sadece

Toplam 39533 mesaj
«191419151916191719181919192019211922192319241925»

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;