Editörler : Kubil ay
«192021222324252627282930»
20 Ağustos 2017 16:32

karabela 55
Kapalı

Bi KHK daha kaldırabilir mi kalbimiz hiç bilmiyorum ama işler sanki ters gidiyor korkmaya bile başladım diyebilirim Allah yukarda aabini versin çünkü artık güç muç kalmadı

Dartanyan007, 4 yıl önce - Alıntıya git

Relaks ol kardeşim herşey olacağına varır.. Sağlığına dikkat et hayat devam ediyor

20 Ağustos 2017 16:46

Yas40
Aday Memur

Arkadaşlarım devrelerim eğer bizide kripto olarak görselerdi 14 temmuzda ihraç olurduk hiç bir kriter bulamadıklarına kripto deyip ihraç ettiler bizler iade sıramızı bekliyoruz. Bazıları ohal bitene kadar açıkta bekleyecek sözleri dolanıyordu bi ara galiba onlar bizleriz .Belki ifadelerde isimleri geçermi diyede bekletiyor olabilirler istedikleri kadar bekletsinler içim rahat .

20 Ağustos 2017 16:55

HÜSNÜ ÇOBANN
Daire Başkanı

Bizlerde gulucez kardesim calisiyormusun hala esim gecen keske is bulsam kafam dagilirdi dedi ama cok kucuk yerdeyiz is imkani sorun birazbide en fazla 2 aya doneriz dedik yil olmaya kaldi bir ay rabbim kolayliklar versin insallah kardesim.

Osmanlıyımben, 4 yıl önce - Alıntıya git

Aynen abla amelelige devam bir aksilik olmazsa :) inş iade oluruzda aksilik bu olur :) evet küçük yerlerde iş konusu zor .. Memlekete gidip oralarda da takilinabilir .. Hayırlısı olsun hakkımızda..

20 Ağustos 2017 16:56

Dartanyan007
Aday Memur

Relaks ol kardeşim herşey olacağına varır.. Sağlığına dikkat et hayat devam ediyor

karabela 55, 4 yıl önce - Alıntıya git

Kardeşim valla saçıma düşen beyazın haddi hesabı yok bi devlet nasıl bu kadar aciz olabilir hadi elini kolunu kaptirdin sen bizlere bu azabı niye reva görüyorsun en fazla 3 ay içinde hallet eğer suç varsa gönder yoksa 3 4 ay içinde iade et artık sabır valla kalmadı artık evde de huzur kalmadı Allah sonumuzu hayr etsin ona sığınmış ne olacak nasıl olacak kalsam ne olur gitsem ne olur artık yorulduk düşünmekten yarabbim sen gör halimizi

20 Ağustos 2017 17:04

hasan bera
Şef

4 ekim acigiyim.feto ile alakasi olmayipta acikta olan veya ihrac olan yoktur.belki siz nedenini bilmiyorsunuz ama illaki bir neden var.ya sohbet ya itirafta isim gecme olayi ya banka ya sd kart ya ortak vifi ya da benim gibi baskasina hat verme olayi vb.gibi sebepler.

Bu arada kaynagimdan aldigim bilgilere gore iadeler devam edecek yine boyle 700 kusurlu sayilarla.o yuzden moral bozmayalim sabir ile beklemeye devam ederek bu aciktaki sureyi guzel degerlendirelim.26 nisan onceki aciklardan cok az sayida ihraclar olacak

20 Ağustos 2017 17:23

kaynak_06
Şef

Nisan ayında gündeme gelen liste çoğu eski açığı mükerrer yeni açık yaptı

20 Ağustos 2017 17:29

k-b-r
Kapalı

Khk da eski açıklardan az sayıda ihraç olacak demiş bir arkadaş zati 26 nisan öncesi toplasan açık sayısı 1500-2000 arası önemli olan o ihraç listesinde olamamak şansımız yüzde 50 ye 50 Allah hakkımızda hayırlısını versin benim anlamadığım tek şey kazayla ihraç olursak peki neden 14 Temmuz'da ihraç etmediniz de şimdi ediyorsunuz

20 Ağustos 2017 17:34

tiger66
Aday Memur

Khk da eski açıklardan az sayıda ihraç olacak demiş bir arkadaş zati 26 nisan öncesi toplasan açık sayısı 1500-2000 arası önemli olan o ihraç listesinde olamamak şansımız yüzde 50 ye 50 Allah hakkımızda hayırlısını versin benim anlamadığım tek şey kazayla ihraç olursak peki neden 14 Temmuz'da ihraç etmediniz de şimdi ediyorsunuz

k-b-r, 4 yıl önce - Alıntıya git

Kardeş sen masumsan neden kaza ile ihraç olasin.

Allah mazlumun yanindadir.Biz Allaha siginalim o her seye kadirdir.

20 Ağustos 2017 17:37

kaynak_06
Şef

2016 açıklarında bazılarının kaderi 26 nisancı arkadaşlarla beraber belli kalan eski açıklar ise zaten iade sadece sırasını bekliyor ama süreçte öğrendiğimiz ihraç ve iade işinin bir matematiği yok

20 Ağustos 2017 17:40

serkan733420
Genel Müdür

2016 açıklarında bazılarının kaderi 26 nisancı arkadaşlarla beraber belli kalan eski açıklar ise zaten iade sadece sırasını bekliyor ama süreçte öğrendiğimiz ihraç ve iade işinin bir matematiği yok

kaynak_06, 4 yıl önce - Alıntıya git

2016 aciklatinin bazilari lkaderleri 26 nisancilarla belli demissiniz 26 nisancilatin kaderi neymis yoksa benmi yanlis akidum kalan eski aciklar iadeyi bekliyor demissiniz 2016 dan kalankar eski acik.olmuyormu rica etsem biraz daha acarmisiniz

20 Ağustos 2017 17:47

serkan733420
Genel Müdür

Burada kimsenin kaderi belki degil ne 26 nisancinin ne senin ne 4 ekimcilerin ihrac veya iade olacagi belli degil ha tum masumlarin iade olmadisini isteriz

20 Ağustos 2017 17:47

k-b-r
Kapalı

Eski açıklar 26 nisan açıkları ile birlikte kaderleri belliderken çıkacak khk da 26 nasan ağırlıklı olup eski açıklardan ihraçlar olacak demek mi yoksa bu sd kart muhabbetinde eski açıkların isimleri var diye bir muhabbet geçtiği için mi

20 Ağustos 2017 17:53

serkan733420
Genel Müdür

Eski açıklar 26 nisan açıkları ile birlikte kaderleri belliderken çıkacak khk da 26 nasan ağırlıklı olup eski açıklardan ihraçlar olacak demek mi yoksa bu sd kart muhabbetinde eski açıkların isimleri var diye bir muhabbet geçtiği için mi

k-b-r, 4 yıl önce - Alıntıya git

Usdat sd kartta kimin isminin gecip gecmedigi belli degil arkadasa bakarsan 26 nisani komple ihrac etmis eski aciklar ile burada kimsenin garantisi yok her an her sey olabilir artik yok 2016 acik yok 4 ekim acik yok 26 nisan acik diye bir sey kalmadi artik ha sizi bekleme sureniz fazla oldu insallah en zun acik kimsr ilk o iade o olsun isteriz ama artik her kes bir oldu arkadas aciklik getirse anlatiz ama yais okuyip yanlis anlamadiysam arkadas sacmalamis

20 Ağustos 2017 17:54

kaynak_06
Şef

Serkan devrem 26 nisancı arkadaşların listesinde bir kısmın adına sdkart denilen listeden alındığı bilgisi var, bu listenin içinde eskiden açığa alınmış personel olduğu söyleniyor biz kalan 2016 açıklarından bu listede var, bu arkadaşlar (belkide ben) bu listeye verilecek karar için bekliyoruz 14 temmuzda ihraç olmayan açıklar var çünkü ihraç da 26 nisan yoktu

20 Ağustos 2017 17:57

Otlukbeli55
Memur

Bu iade eski listenin devamıydı yeniden iade olacaktır üzmeyin kendinizi

20 Ağustos 2017 18:01

serkan733420
Genel Müdür

Serkan devrem 26 nisancı arkadaşların listesinde bir kısmın adına sdkart denilen listeden alındığı bilgisi var, bu listenin içinde eskiden açığa alınmış personel olduğu söyleniyor biz kalan 2016 açıklarından bu listede var, bu arkadaşlar (belkide ben) bu listeye verilecek karar için bekliyoruz 14 temmuzda ihraç olmayan açıklar var çünkü ihraç da 26 nisan yoktu

Usdat bu lanet olasi sd kartta kimin.jsmi var kimin yok belli degil yazdiklarinin bir kismina katiliyorum suan icin hic kimsenin garantisi yok belli 2016 aciklari komle iade olacak belki 26 nisancilar komple.iade olacak ve geriye kalan 4 ekimviler komple iade olacak eski yeni diye bir ayrim.kalmadi artik ihrac olanlara bakiyoruz arkadaslar hic bir seyim yok diyor o yuzden her sey olmasi mumkun saglucakla kalmak ve tum masumlarin iade olmasi dilegiyle

20 Ağustos 2017 18:01

kaynak_06
Şef

yanlış anlaşılma olmuş, benden kaynaklıysa kusura bakmayın, ben kimse için ihraç demedim.

20 Ağustos 2017 18:05

kaynak_06
Şef

Ayrıca listede olmayan eski açıklarında iade sırası beklendiğini forumu takip edenler bilir abt ve korludağın verdiği 3000 sayıyı hatırlayalım havuz konusu

20 Ağustos 2017 18:16

k-b-r
Kapalı

ya kaynak devrem kusura bakma ama ben katılmıyorum neden diyeceksin anlatayım bu sd ne zaman bulundu 26 nisandan önce demi ben 6 ocak açığıyım

hani dedin ya bu sd kartta eski açıklardan da ismi olanlar vardı diye şimdi sana bir soru soruyorum kendimiçin konuşuyorum beni 6 ocakta bir şüphe yada şüpheler üzerine açığa aldılar sd kart bulundu liste de de ismim var diyelim peki beni neden 14 temmuzda ihraç etmediler zati sd karta kadar benim hakkımda şüpheler vardı e bu sd kartta da ismim çıktı e direk ihraçlığım neden 14 temmuzda ihraç olmadım 14 temmuzakadar çoktan araştırıldım ben sd kartın bulunmasına kadar e birse sd kart çıktı diyelem duble şüpheli oldum direk ihraç olmam lazım ama ihraç olmadım bekliyorum sence böyle duble şüphe olan birini bektirlermi 1 ay daha fazla maaş verirler mi ayrıca bu 26 nisanda açığa alma listesinde hali hazırda açıkta olupta açık listesinde ismi olan vardı yani adam açıkta beklerken 26 nisanda tekrardan açığa alınmış aklımda deli sorular

yanlış anlama kardeşim senlik bir durum yok kafayı yedim yiyecem az kaldı

20 Ağustos 2017 18:20

k-b-r
Kapalı

ayrıca ihraç zamanı diye bir şey yok biz eski açıkların araştırılmaları 26 nisancılardan önce başladı 26 nisanda açığa alınanlar araştırmaya başlanırken bizimkiler belki bitmitmek üzereydi

Toplam 39533 mesaj
«192021222324252627282930»

ANKET
Koronavirüs konusunda ne kadar endişelisiniz?