Editörler : Kubil ay
«202122232425262728293031»
20 Ağustos 2017 18:24

k-b-r
Kapalı

yani demek istediğim kısacası şu sd kartta ismi olan eski açıkları hiç bekletmezler direk aratarlarki 14 temmuz ihraçlarından bu listede olanlar vardı belki

20 Ağustos 2017 18:34

Yagmurcu Arif Efendi
Aday Memur

Bi seatleyon kaderdaşımız vardı, iade oldumu acaba, ses vermiyor,,,

20 Ağustos 2017 18:37

kaynak_06
Şef

peki k?b?r devrem eski açıklarda sd kart olanı 14 temmuzda ihraç etti senin dediğine göre 26 nisan sd kart olan neden ihraç olmadı, sen düşünceni söyle bende duyduğu mu yazayım:)

20 Ağustos 2017 18:53

k-b-r
Kapalı

ben kesin ihraç olmuştur demedim belki ihraç olmuştur dedim ayrıca nesen ihraç olmadıklarını söyleyim önceki khk larda açık ile ihraç arasında çok kısa zaman olanlar oldu sonra denildiki devlet bir tepkiyle ihraç etti diye daha sonra bunlar dile getirilmesin diye bak biz açığa alıyoruz araştırıyoruz daha sonra krşterleretakılanlar khk ile ihraç ediyoruz dendi 26 nisancıların kalmasının tek nedeni bu hemen ihraç etmedik algısıyapmamak için diye düşünüyorum

20 Ağustos 2017 18:55

Pol87
Şube Müdürü

ben kesin ihraç olmuştur demedim belki ihraç olmuştur dedim ayrıca nesen ihraç olmadıklarını söyleyim önceki khk larda açık ile ihraç arasında çok kısa zaman olanlar oldu sonra denildiki devlet bir tepkiyle ihraç etti diye daha sonra bunlar dile getirilmesin diye bak biz açığa alıyoruz araştırıyoruz daha sonra krşterleretakılanlar khk ile ihraç ediyoruz dendi 26 nisancıların kalmasının tek nedeni bu hemen ihraç etmedik algısıyapmamak için diye düşünüyorum

k-b-r, 4 yıl önce - Alıntıya git

Peki 26 Nisa'ndan sonra açığa alınanların 14 temmuz da ihraç olmasına ne diyosun?

20 Ağustos 2017 19:00

k-b-r
Kapalı

ayrıca bu sd kart muhabbetinden önce bir çok kişiye darbeden önce öncelikle şube çıkışlıları mercek altına almışlardı paralel devlet yapılanmasında itirafcıların vermiş olduğu yalan yanlış ifadelerle bir çok kişi hakkında çalıpma başlamıştı bu sd kartta ki eğer doğruysa tuzu biberi oldu işin

20 Ağustos 2017 19:02

k-b-r
Kapalı

görevdeyken ihraç olanları mı kast esiyorsun

20 Ağustos 2017 19:11

k-b-r
Kapalı

yani uzun lafın kısası biz ne kadar da yorum yapsakta hepsinin boş olduğunu 14 temmuz ihraçlarında gördük kripto diye tabir çıkarmışlarken biz ne desek boş ihraçlık adamın kimisini ihraç kimisini açıkta bekletip iade kimisini de hiç açığa almazlar allah haklının yanında olsun

20 Ağustos 2017 19:13

k-b-r
Kapalı

kaynak devrem hakkını helal et amacım tartışmak falan değil sen haklısın dır bilemiyorum dedim ya allah sonumuzu hayretsin inşallah

20 Ağustos 2017 19:14

kaynak_06
Şef

devrem 14 temmuz ihraç khk sı mayıs ayının khk sı, bilirsin yüz günün üstünde her gece khk bekledik, mayıs ayında yeni liste yeni açığa alma olmuş 16?22 kasım gibi mi olur dedik olmadı şükür, duyduğum da şudur; o dönem Egm ihraç görüşü bildirir bakanlık araştırma ister, nazım yüksel in dediği konu bu olsa gerek 17?25 milat konusu bu listenin yada kartın artık neyse güvenilir olup olmadığı şu an durum ne pazartesi bi görüşme olacak İnşaAllah güzel haberler alırız

20 Ağustos 2017 19:16

kaynak_06
Şef

ayrıca kbr devrem yorumuna katılıyorum bu işin matematiği yok

20 Ağustos 2017 19:33

kaynak_06
Şef

Bir de ekleme yapayım Egm ihraç görüşünü bildirdiği sd kartın içinde bulunan bir grup (gruplar renk grubu olarak tasnif edilmiş)

20 Ağustos 2017 19:39

Dartanyan007
Aday Memur

Bu iade eski listenin devamıydı yeniden iade olacaktır üzmeyin kendinizi

Otlukbeli55, 4 yıl önce - Alıntıya git

İnşallah umudumuz o zaten

20 Ağustos 2017 19:46

Pol87
Şube Müdürü

görevdeyken ihraç olanları mı kast esiyorsun

k-b-r, 4 yıl önce - Alıntıya git

Hayır devre 26 Nisandan sonra Mayıs ayının ilk haftası bulunduğum ilde açığa alınan müdürler oldu Ve 14 Temmuz da ihraç oldu bunu kasteddim

20 Ağustos 2017 19:48

garibbb2120
Aday Memur

Korludag abt10 son bir hayır yapın kalanlar yani bizler ne olacağız

20 Ağustos 2017 19:54

kaynak_06
Şef

Alperenkürşad devrem özelden cvp verilmiyor sana bilgin olsun

20 Ağustos 2017 19:58

Zırtobaz
Kapalı

Korludag abt10 son bir hayır yapın kalanlar yani bizler ne olacağız

garibbb2120, 4 yıl önce - Alıntıya git

Devrem korludağ hesabı kapattı. Vedalaştı. Ayrıldı abt10 bazen lvzıyor....

20 Ağustos 2017 21:04

Umutspor
Aday Memur

Degerli korludag kardesim...

Biliyoruz ki bircok iade olan arkadasin yaptigi gibi (hernekadar sen hesabini kapatmiş olsan da )bu sayfayi bizler gibi gunaşırı takip etmek sende de bir alişkanlik hatta vefa gereği halini aldiğı gerçeği hepimizin malumu...

Seninle bu konuda ayni duygu ve dusunceler icinde olan degerli kardesimiz abt10 un farkli bir nick alip gelmesi cok surmedi ve hatta eminiz ki o da bu yazilanlari okuyor ve seninle birlikte şuana kadar oldugu gibi bizlere olan desteginizi esirgemeyeceginizi temenni ediyoruz.Hakli sebepleriniz var.İade oldunuz, işin ve ailenizin sizden bekledigi sorumluluklariniz var amenna...Butun iyi niyeyiniz ve samimiyetinizle bize getirdiginiz bilgilere ragmen sizi taslayan hadsizler oldu ama unutmayin ki bu kisilerin sayisi geriye kalan diger arkadaslara nazaran devede kulak bile degil.Lutfen pireye kizip yorgan yakmayin

Eger yazilanlari okuyorsaniz misal bu sayfada alperen145306 nickli arkadasimizla mulaki olun varsa duyumunuz bu arkadasimiz sizin adinizi dahi vermeden bizlere bu bilgi ve duyumlari paylassin.Misal saglam bilgi derse biz bu duyum kaynaginin abt10 ya da korludag kaynakli oldugunu tahmin edelim.Boylece size de kimse sataşmamış ve biz de bilgi ve duyumsuz kalmamiş oluruz vesselam.

Not: Yardimci olamayacaksaniz da sorun değil, bugune kadar yaptiklariniza dahi minnettariz.

Sagolun, var olun...

20 Ağustos 2017 21:10

cesuryurek1348
Yasaklı

4 ekimden.bekleyenler kriter yok..bi yerde isim gecmistir guvenmemislerdir baska yerde gecer mi diye bekliyor olabiliriz yorumdur..

20 Ağustos 2017 21:14

Osmanlıyımben
Kapalı

Degerli korludag kardesim...

Biliyoruz ki bircok iade olan arkadasin yaptigi gibi (hernekadar sen hesabini kapatmiş olsan da )bu sayfayi bizler gibi gunaşırı takip etmek sende de bir alişkanlik hatta vefa gereği halini aldiğı gerçeği hepimizin malumu...

Seninle bu konuda ayni duygu ve dusunceler icinde olan degerli kardesimiz abt10 un farkli bir nick alip gelmesi cok surmedi ve hatta eminiz ki o da bu yazilanlari okuyor ve seninle birlikte şuana kadar oldugu gibi bizlere olan desteginizi esirgemeyeceginizi temenni ediyoruz.Hakli sebepleriniz var.İade oldunuz, işin ve ailenizin sizden bekledigi sorumluluklariniz var amenna...Butun iyi niyeyiniz ve samimiyetinizle bize getirdiginiz bilgilere ragmen sizi taslayan hadsizler oldu ama unutmayin ki bu kisilerin sayisi geriye kalan diger arkadaslara nazaran devede kulak bile degil.Lutfen pireye kizip yorgan yakmayin

Eger yazilanlari okuyorsaniz misal bu sayfada alperen145306 nickli arkadasimizla mulaki olun varsa duyumunuz bu arkadasimiz sizin adinizi dahi vermeden bizlere bu bilgi ve duyumlari paylassin.Misal saglam bilgi derse biz bu duyum kaynaginin abt10 ya da korludag kaynakli oldugunu tahmin edelim.Boylece size de kimse sataşmamış ve biz de bilgi ve duyumsuz kalmamiş oluruz vesselam.

Not: Yardimci olamayacaksaniz da sorun değil, bugune kadar yaptiklariniza dahi minnettariz.

Sagolun, var olun...

Umutspor, 4 yıl önce - Alıntıya git

Abt yeni nicki nedir arasbartudan sonra bir kullanici adi dahami aldi

Toplam 39533 mesaj
«202122232425262728293031»

ANKET
Koronavirüs konusunda ne kadar endişelisiniz?