Editörler : swat3410
«345346347348349350351352353354355356»

Dikenlikirpi
Memur
19 Kasım 2017 10:48

Kasmorak bizle kafa mı buluyorsun hayırdır kardeş bi laf söyledin gittin..şuanki halimiz killiboganli günleri hatırlattı..sende mi banyodasin yoksa

aykut_pol
Aday Memur
19 Kasım 2017 10:48

Kasmorak elma dersem yaz armut dersem yazma .....

Elma....

Dikenlikirpi
Memur
19 Kasım 2017 10:49

Yoksa ikinci bir liste mi varmis")))

19 Kasım 2017 10:51

bi turlu gelmeyen iadeye dondun kardes gel artik da

kasmorak
Şef
19 Kasım 2017 11:00

Arkadaşlar görüşmemden cevap geldi , çıkan listenin eski olduğu Yen'i bir iade listesi oluşturulduğununu söyledi sabret dedi . Artık ihraç edilmenin zor olduğu söylendi . Çare arama yoluna gidiliyormuş . Yani adım Yok ihracım korkusuna kapılma dedi .

Aynasızz
Aday Memur
19 Kasım 2017 11:02

2. İade olmak zorunda, çok büyük hakka girerler. İnançlı bir insan bu topa girmez, yani girmemeli

19 Kasım 2017 11:03

bukadar bekletmeyeydin iyiydi ama sagol emegine saglik

kasmorak, 6 yıl önce

Arkadaşlar görüşmemden cevap geldi , çıkan listenin eski olduğu Yen'i bir iade listesi oluşturulduğununu söyledi sabret dedi . Artık ihraç edilmenin zor olduğu söylendi . Çare arama yoluna gidiliyormuş . Yani adım Yok ihracım korkusuna kapılma dedi .

kasmorak
Şef
19 Kasım 2017 11:07

Özelden görüştüğüm bi meslektaşımız da aynı bilgiyi almış . Yani bizi kekliyorlar mı bal mı sürüyorlar diye düşündüm , meslektaşımın bilgisiyle tutuyor yani . Evet arkadaşlar artık yumuşama bar gibi . İnşallah bir an evvel kavuşuruz mesleğimize. Ben aldığım bilgiyi yazdım arkadaşlar . Bende 4 ekim açık beklemeye devam . Bilgi almak için uğraşıyorum naçizane size iletiyorum elimden bu gelir . Kaynakları bıktırdım artık . Bazıları ne acelen var maaşını alıyor bekle diyor . Ama konu o değil hepimiz biliyoruz . Hayırlı pazarlar arkadaşlar . Eşinize çocuğunuza annenize babanıza daha sıkı sarılma vakti . Her şey olacağına varır . Çok gizemli biri değilim aldığım bilgiyi size iletiyorum .

Dur50
Aday Memur
19 Kasım 2017 11:08

Bu herkes için geçerli değil mi( 26 nisan 4 ekim )

kasmorak, 6 yıl önce

kasmorak
Şef
19 Kasım 2017 11:14

Açık açıktır . 4 ekim i 26 Nisa'nı yok . Ama 26 Nisa'n da card muhabbeti var bilmiyorum yani orasını devrem

kaynak_06
Şef
19 Kasım 2017 11:27

kasmorak devrem bilgi için sağolasın beklentimizde bu yönde İnşaAllah, gelen bilgiler bu yönde joker abt kkorludag alper iade listesi var ve eski açıklar bu listede dediler ....

Artık şaşırt bizi EGM bu hafta kalan eski açıkları iade et masumların çilesi bitsin. sonrada aylardır hiçbir işlem yapılmadan bekleyen masum valilik açıkları ve 26 nisancı arkadaşları iade et....

Turanturkiye
Kapalı
19 Kasım 2017 11:31

Devrem bende sirnak Valilik acigiyim bizim için de aynı durum mu söz konusu bir sorarmisin bizi de 16. Aydayiz

kasmorak, 6 yıl önce

Açık açıktır . 4 ekim i 26 Nisa'nı yok . Ama 26 Nisa'n da card muhabbeti var bilmiyorum yani orasını devrem

Yllh1
Aday Memur
19 Kasım 2017 11:33

Sa arkadaşlar iade sevincini allah sizede yaşatsın ..

Arkadaşın dediği kesinlikle doğru yaptığım görüşmede birtek kişi bile mağdur edilmeyecek cımbızla cekim alacagız dedi sabır sabır

dislowall06
Aday Memur
19 Kasım 2017 11:45

Önemli olan hazırlanan iade listesinin kaç günde çıkacağı üç ay sonra mı 45-50 gün sonra mı önemli olan bu devrem hakkını helal et vesselam

kasmorak, 6 yıl önce

Yllh1
Aday Memur
19 Kasım 2017 11:49

Bizim liste bir ay önceden hazırsa ikinci listede hazırdır sadece zamanı beklenşyor artık iade olunca arayıp sora biliyorum arkadaşlar elimden geldiği kadarda uğraşacagım iade listesinde olmamanın ne demek olduğunu en iyi ben bilirim sabırrrr

polis_deniz
Aday Memur
19 Kasım 2017 12:09

Artık çok az kaldık masumların hepsi dçnecek inşallah beklemeye devam

ofıca
Şube Müdürü
19 Kasım 2017 12:12

Cımbızla çekeceğiz lafı güzel tabi bunu uygularlarsa.bunu söyleyen egm kaynakli ni devrem

Yllh1, 6 yıl önce

Sa arkadaşlar iade sevincini allah sizede yaşatsın ..

Arkadaşın dediği kesinlikle doğru yaptığım görüşmede birtek kişi bile mağdur edilmeyecek cımbızla cekim alacagız dedi sabır sabır

kaynak_06
Şef
19 Kasım 2017 12:28

26 nisan açığa alma sonrası 4 ekim açığı bir polis memuru arkadaş siyasi bir partinin üst düzey yetkilisini durumunu öğrenmek için büyük bir ilin sayın müdürüne gönderir, dediğine göre sayın müdürle bu parti yetkilisi de tanışmış, parti yetkilisi polis memurunun durumunu sorar 4 ekim açık adli idari yok durumu nedir der. sayın müdür siz bunu nereden tanıyorsunuz bu polis kırmızı listede biz ihraç edeceğiz bu personeli sizde kefil olmayın der. parti yetkilisi polisi yıllardır tanıdığını böyle bir durumun olmadığını söylese de sayın müdür alakasız bi olay anlatarak siz bunları tanımazsınız demiş.

şimdi soracaksınız o polis ne oldu diye ne iade listesinde ne ihraç listesinde ismi var yani bizim gibi bekliyor...

19 Kasım 2017 12:40

Güzel insanlar

Eğer bu iade listesi dedikleri gibi eski ise

Hatırlarsanız

İptal olan 930 kişilik 11 Nisan iadelerinde sonra listenin 4 parçaya bölündü bilgisi paylasılmıştı. 4temmuz 17 ağustos ve 16kasım iadelerinde üç parça geriye son bir parça kalıyor 26nisan öncesi kalan tüm bakanlık açıkları inşallah 4.kalan listede iade olur Allah ın izniyle

Rabbim sabrımızı şükrümüzü artırsın hayırla sonuçlandırsın insallah

kasmorak, 6 yıl önce

Eno1035
Memur
19 Kasım 2017 12:52

Kaynak o arkadaşın hiç bir kriteri yoksa ayrıca siyasi refaransı varsa onu ihraç edecek müdürden rucü yoluyla tüm tazminatını alsın.İnsanları ceZalandírıyorsan somut delil koyacan yoksa o müdür yarın bir gün kkendisi zor duruma düşebilir.Benden söylemesi.Kasmorak yönünde duyumum var sadece sabır deniliyor.Hiç bir adli idari işlem görmedim.Hiçbir kriterim yok.Belkiyoruz inşallah bizlerde döneceğiz

Toplam 39532 mesaj
«345346347348349350351352353354355356»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi