Editörler : swat3410
«673674675676677678679680681682683684»

addcet-32
Aday Memur
16 Mart 2018 15:04

Ohal olduğu için boş devrem.
yakışıır, 6 yıl önce
Bu açıkta beklemelerin yasal hukuki bir dayanağı varmı.. yada açıkta bekleyen personel kendisi ile aynı anda açığa alındığı halde önce iade olanları emsal gösterip, şuan görevde olup soruşturması devam edenlerle ilgilide yine emsal gösterip görevindeyken soruşturmasının devam etmesini talep edebilirmi..
16 Mart 2018 15:55

Haklısın ama napim içime dert oldu işte.. martın sonu diyorlardı bakalım tutacakmı iki hafta daha beklemeye devam..

Cometoiade
Memur
16 Mart 2018 15:56

34 ten kimse varmi arkadaslar burda

Aslanbey1453
Genel Müdür
16 Mart 2018 16:17

Var.
Cometoiade, 6 yıl önce

Cometoiade
Memur
16 Mart 2018 16:21

Ozelden yazabilirmisiniz acaba
Aslanbey1453, 6 yıl önce
Var.

Beeeymen38
Kapalı
16 Mart 2018 17:15

Tüm bekleyen 4 ekimci kaderdaslarima ve tüm masumlara selam olsun hayırlı cumalar ALLAH iadenizi versin

atauni36
Memur
16 Mart 2018 18:22

Var ne oldu
Cometoiade, 6 yıl önce
16 Mart 2018 18:26

Aminnn versin inş..
Beeeymen38, 6 yıl önce

Tüm bekleyen 4 ekimci kaderdaslarima ve tüm masumlara selam olsun hayırlı cumalar ALLAH iadenizi versin

Çaba5
Aday Memur
16 Mart 2018 18:26

4ekim açık 16kasım iade olan arkadaşların idari soruşturma bittiğine dair tebliğ vs. İmzalayan oldu mu? Ya da bitti mi soruşturma nerden öğrenebiliriz ?

01ab
Kapalı
16 Mart 2018 19:09

Benim büyük bir Rabbim var...

Bulutkseec
Şube Müdürü
16 Mart 2018 20:35

Var buradayız
atauni36, 6 yıl önce
Var ne oldu
16 Mart 2018 23:41

Vatandaşların ne kadarı cemaatçidir? Cemaatçilerin ne kadarı fetöcüdür? Fetöcülerin ne kadarı darbecidir? Darbecilerin ne kadarı haindir? Hainlerin ne kadarı kandırılmıştır? Kandırılanların ne kadarı pişmandır? Pişman olmayanların arkasında hangi güç vardır? Pişman olanlar hangi partiye oy vermektedir? Olmadı böyle çözemiycez gibi... Bu kadar zor olmamalı.. Girdikleri sınavlara bakın.. En çok C işaretleyenler cemaatçidir En çok C işaretleyenler arasından en çok D işaretleyenler de darbe yapmıştır.. Yok bu seferde haini bulamadık.. Nasıl yapsak? Hepsini ifadeye alın.. Çay mı içersin kahve mi diye sorun? Çay içenleri tutuklayın.. Kahve içenleri serbest bırakın.. Abi şu şekerli çay içenler içerde devlete yük olmaya başladı.. Şeker fabrikalarını da özelleştiriyoruz buna bi çözüm bulmak lazım.. Tamam şekerli çay içenlerden kandırıldık diyenler örgütlü suç.. Kandırıldım diyenleri tutuksuz yargılayın.. Şu kahve içenlerden üçü bir arada içenleri tekrar gözaltına alın, üç kişi örgüte girer.. Türk Kahvesi içenleride göreve iade edin onlardan hain olmaz.. Eee tamam halloldu gibi sorun var mı? Hımmm o 4 ekimcileri ne yapalım? Beklesinler yarın bakarız... Benim aldığım son duyum bu yönde iade emin olun çok yakın.. Duyumun kaynağını ne duydum ne gördüm ne de biliyorum, uydurabildiğim kadar uyduruyorum.. Başka türlü hayata ayak uyduramıyorum.. Lafla PEYNİRGEMİSİ yürüten adama çok görmeyin, bi de çay olaydı iyiydi, yok yok ya neyse su içeyim ben..

sıfıR1
Şube Müdürü
16 Mart 2018 23:59

Resmen binlerce açıkta bulunanlar olarak 40 50 günde bir iadr beklemeye alıştırıldık bu nedir arkadaş ya masum olani nasil apar topar tepeleyerek toplu halde açığa aldiysan masumluğu anlaşılanida gönder gitsin görevinin başına. Yaziklar olsun canimizi burnumuza takarak itin köpeğin Çakalin peşinde koşup vatan millet sakarya dediğimiz günlere ya. Bıktık artik duysun birileri sesimizi be.

Mekansız3838
Kapalı
17 Mart 2018 00:02

VE BİR AYETİN SICAKLIĞI SARIYOR YÜREĞİMİ... " ALLAH SABREDENLE BERABERDİR " 530. GÜNE YENİ GÜNE BİSMİLLAH...

legamin
Şube Müdürü
17 Mart 2018 02:20

Gördüğüm en güzel analiz bu... aslinda biraz daha zorlasan bulacaksin... hatta sana bakip evet sebep bu diyecekler...
peynirgemisi, 6 yıl önce
Vatandaşların ne kadarı cemaatçidir? Cemaatçilerin ne kadarı fetöcüdür? Fetöcülerin ne kadarı darbecidir? Darbecilerin ne kadarı haindir? Hainlerin ne kadarı kandırılmıştır? Kandırılanların ne kadarı pişmandır? Pişman olmayanların arkasında hangi güç vardır? Pişman olanlar hangi partiye oy vermektedir? Olmadı böyle çözemiycez gibi... Bu kadar zor olmamalı.. Girdikleri sınavlara bakın.. En çok C işaretleyenler cemaatçidir En çok C işaretleyenler arasından en çok D işaretleyenler de darbe yapmıştır.. Yok bu seferde haini bulamadık.. Nasıl yapsak? Hepsini ifadeye alın.. Çay mı içersin kahve mi diye sorun? Çay içenleri tutuklayın.. Kahve içenleri serbest bırakın.. Abi şu şekerli çay içenler içerde devlete yük olmaya başladı.. Şeker fabrikalarını da özelleştiriyoruz buna bi çözüm bulmak lazım.. Tamam şekerli çay içenlerden kandırıldık diyenler örgütlü suç.. Kandırıldım diyenleri tutuksuz yargılayın.. Şu kahve içenlerden üçü bir arada içenleri tekrar gözaltına alın, üç kişi örgüte girer.. Türk Kahvesi içenleride göreve iade edin onlardan hain olmaz.. Eee tamam halloldu gibi sorun var mı? Hımmm o 4 ekimcileri ne yapalım? Beklesinler yarın bakarız... Benim aldığım son duyum bu yönde iade emin olun çok yakın.. Duyumun kaynağını ne duydum ne gördüm ne de biliyorum, uydurabildiğim kadar uyduruyorum.. Başka türlü hayata ayak uyduramıyorum.. Lafla PEYNİRGEMİSİ yürüten adama çok görmeyin, bi de çay olaydı iyiydi, yok yok ya neyse su içeyim ben..

Turanturkiye
Kapalı
17 Mart 2018 03:54

Baskan sen yaptın ya :))) dikkat et kendine reis
peynirgemisi, 6 yıl önce

Kosoval
Memur
17 Mart 2018 04:05

Peynirgemisi devrem güldürdün sağolasın.. Nisancıyım arada bakıyorum buraya.. Bu saatte duama sizleri de ekliyorum hep olduğu gibi..bnde senin gibi iadelerin yakın olduğunu düşünüyorum.. Bazen düşünemiyorum bi anda bişeyin yoksa dönersin diye bi ses duyuyorum gaipten böyle geliyo gidiyo bizimle ilgili konuşulan cümleler...birisi bi taş attı kuyuya şimdi hangi kuyu olduğunu bulmaya çalışıyorlar.. şüphe üzerine geçen 300 küsür gün sizlerin 500 küsür gün.. 40 gün hamamda dursaydım çıkarmiydi ki bu leke? Biz evde duruyoruz ondan mı geçmedi onu da bilemiyorum.. Mutlu olmaya çalışıyorum Allah'ın izniyle bitiyordur belki de.. Hem hayat hem süreç.. Allah yardımcımız olsun..

Alprtungaa
Memur
17 Mart 2018 07:13

Rabbim geciktiriyosa guzellstiriyordur geriye kalan kasimcilar olarak 488. Gün

17 Mart 2018 07:34

Sabah sabah açtım gözümü her zaman ki gibi önce memurlar net i bi kontrol edeyim dedim anasayfa da "falcon" diye bi iletişim ağı tespit edilmiş olduğunu gördüm.. Hani Türk kahvesi içenleri iade etmiştik ya göreve hehhalde onlardan fal bakanlsrda bugün gözaltı olur :)) bu arada artı verenlerde bugün iade olur eksi verenlerde muhtemelen kripto.. bugünde güne güzel başladık çok şükür.. hatta galiba ben bundan sonra güne hep güzel başlıycam.. sıkıntı mıkıntı.. dert tasa kalmadı artık be çok şükür.. iade etseler de silah verceklerini sanmıyorum artık :))

addcet-32
Aday Memur
17 Mart 2018 08:28

Selam olsun 530. Günde kaderdaslarima
Toplam 39532 mesaj
«673674675676677678679680681682683684»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi