Editörler : Pangaea

fen-bilgisi
Aday Memur
24 Ağustos 2017 00:31

Hocam eğer başlığa karşıt düşüncedeyseniz burada yazmamanızı rica edeceğim bu konuyu tartıştığımız diğer başlıklar var oraya yazabilirsiniz. Bu başlığın amacı farklı.

matteacherss, 7 yıl önce

Neyse detaya girmeye gerek yok.burda sadece kendinizi avutursunuz yada karşit gorüşlerle tartişirsiniz.başkada bi işe yaramaz yani...

turner12
Aday Memur
24 Ağustos 2017 00:34

Rüyalar aleminde falan değiliz hakkımız olanı istiyoruz. 2016 ek atama isteyenler evet harikalar diyarında geziyor. Siz de derdiniz olmadığı halde buraya yazıyorsunuz tartışma ve aksiyon peşindesiniz anladığım kadarıyla. Bu konuyu tartıştığımız diğer başlıklara geçin hatta tavsiye ederim bazı girileri okuyun oldukça anlamlı ufuk açıcı.

matteacherss, 7 yıl önce

İnşallah atanirsinizda ne demek istediğimi anlarsiniz.şimdi ruyalar alemindesiniz o zaman gozunuz açilir ve uyanirsiniz...

matteacherss
Yasaklı
24 Ağustos 2017 01:03

Ben karşit değilim haksa sizin hakkiniz bunda şüphe yok.demek istedigim yukaridan talimat nasil gelurse işler oyle yurur....2010 dan beri alenen ortaya çikan soru çalmalara rsgmen madurlar hakkini alabildimi siz alacaksiniz.dersane ogrt.leri kpss siz atandi kpsscilerin hakki yendi onlar hakkini alabildimi siz alacaksiniz.daha birçok şey.adamlar cikip 2016 lari alacaguz derse nasil engel olacaksiniz.hersey oldu bittiye getiriliyor.neyse dogru söylüyorsunuz bura benim yerim değil size hayalleri degil gerçekleri söyledigim için rahatsiz ediyorum.hakkinizi helal edin...

Güven00
Daire Başkanı
24 Ağustos 2017 11:15

Rahat olun gençler. 2016 artık masal. Bırakın10 bini, güvenlik soruşturmasını geçemeyenlerin yerine öğretmen atasalar şükür yani!

denizery
Aday Memur
24 Ağustos 2017 12:44

+1

24 Ağustos 2017 13:05

+1

Abdoffbora
Genel Müdür
24 Ağustos 2017 13:09

mülakat puanları 6 ay geçerli. bu durumda kasıma kadar ek alım olursa kullanılır.sonra 2017

ağırabiksk
Daire Başkanı
24 Ağustos 2017 13:17

Evet öyleymiş hocam bir de mülakat sistemi değişecekmiş o değişen sistemle ilk alımın lubatta yapılacağını söylüyorlar 2017 kpss puanı ile...hamza bey maliye izni çıkar çıkmaz atamayı yapacağız demiş 2017 ile alacak olsa mülakat var hemen atama yaparız demezdi.biri de çıkıp kesin bişey söyleyip noktayı koysa da herkes rahatlasa durumunu bilse

Abdoffbora, 7 yıl önce

mülakat puanları 6 ay geçerli. bu durumda kasıma kadar ek alım olursa kullanılır.sonra 2017

Abdoffbora
Genel Müdür
24 Ağustos 2017 13:21

biz 1 yıl bekledık.. hala da beklıyoruz kı guvenlık sorusturması bıtecek dıye... sızın subatta olursa iyi.. belkı mulakatlar falan olur da atamanın yapılması falan cok uzun suruyor.. guvenlık sorusturmasında zaten aylarca bekletıyorlar.. bence sızı 2018 eylul de baslatırlar.. ama umarım daha erken olur

ağırabiksk, 7 yıl önce

Evet öyleymiş hocam bir de mülakat sistemi değişecekmiş o değişen sistemle ilk alımın lubatta yapılacağını söylüyorlar 2017 kpss puanı ile...hamza bey maliye izni çıkar çıkmaz atamayı yapacağız demiş 2017 ile alacak olsa mülakat var hemen atama yaparız demezdi.biri de çıkıp kesin bişey söyleyip noktayı koysa da herkes rahatlasa durumunu bilse

Abdoffbora
Genel Müdür
24 Ağustos 2017 13:23

cunku bız de suabtta duyuruya cıktık.. mulakat mayısta oldu.atama temmuzda oldu .. gerısını sen düşün

mervbal
Aday Memur
24 Ağustos 2017 13:32

İyi de zaten sizler için 15 bin alım olmuştu şubattan önce.Şubat alımı 2.aliminizdi

ağırabiksk
Daire Başkanı
24 Ağustos 2017 13:44

6000 küsür kişinin atandığı halde göreve başlayamadığı söyleniyor temmız atamasında...

Abdoffbora
Genel Müdür
24 Ağustos 2017 13:47

ekım alımları planlı bır alım degıldı.. 15 temmuz olaylarından sonra cok fazla ıhrac olunca meb den zorunlu bır alım yapıldı.. aceleden yapılan bır alımdı... ana alım subattaydı. herkes en az 40.000 alım olur dıye dusundu.. hergun yuzlerce kısı acıga alınıyordu. hatta puanı ıyı olanların bıle cogu subatta daha ıyı yerler acılır dıye akım alımında tercıh bıle yapmadı.. bunu ekım alımlarında bos kalan kontenjanların yerıne yapılan ek alımda goduk.. ek atama akım alımlarından daha yuksek puanla kapattı. cunku yuksek puanların buyuk kısmı beklemıstı. baktı kı subatta da 20.000 alım var. yenıden mulakat var. ek alımı degerlendırdıler.. sonucta subatta duyuruya cıkarsanız olacak surecı yazdım ben.. ama atama takvımınız daha erken acıklanırsa subata yetısır belkı.

mervbal, 7 yıl önce

İyi de zaten sizler için 15 bin alım olmuştu şubattan önce.Şubat alımı 2.aliminizdi

Abdoffbora
Genel Müdür
24 Ağustos 2017 13:48

ne 6000 i.. cok daha fazladır.. 2-3 il dışında herkes beklıyor.. bence rahat 10.000 ın uzerındedır

ağırabiksk, 7 yıl önce

6000 küsür kişinin atandığı halde göreve başlayamadığı söyleniyor temmız atamasında...

ağırabiksk
Daire Başkanı
24 Ağustos 2017 13:51

Yok hocam öyle değil yani gerek güvenlik soruşturmasını geçemeyen gerek gidip evrak teslim etmeyenlerden kaynaklı sayı 6000miş...yani havada karada o 6000 yerine zaten 2016 kossli mayıs 2017 li ek atama yapılmak zorunda yönrtmelik öyle diyor.

Abdoffbora, 7 yıl önce

ne 6000 i.. cok daha fazladır.. 2-3 il dışında herkes beklıyor.. bence rahat 10.000 ın uzerındedır

meslekaskina92
Aday Memur
24 Ağustos 2017 14:28

10 bin ogretmen atamasi haberleri guvenlik sorusturmasi tamamlanmadan once yapilmisti zaten yani aciklama bos kalan kontenjanlar icin diye bir aciklama yapilmamisti. simdi de EK oldugu soyleniyor ben bi sey anlamadim bu isten. sizin dediginize gore 6 bin bos kalan ogretmenler yerine ek atama 10 bin de ogretmen atamasi yapilacagini soyleyebilir miyiz. boyle bir sey bence mumkun degil. bu belirsizligin giderilmesini beklerken catlamazsak iyi !

ağırabiksk
Daire Başkanı
24 Ağustos 2017 14:40

Biz söylenen on binlik. atamayı konuşmıyoruz hocam maliyeden yeni talep edilen 10 binlik ek atamayı konuşuyoruz.

meslekaskina92, 7 yıl önce

10 bin ogretmen atamasi haberleri guvenlik sorusturmasi tamamlanmadan once yapilmisti zaten yani aciklama bos kalan kontenjanlar icin diye bir aciklama yapilmamisti. simdi de EK oldugu soyleniyor ben bi sey anlamadim bu isten. sizin dediginize gore 6 bin bos kalan ogretmenler yerine ek atama 10 bin de ogretmen atamasi yapilacagini soyleyebilir miyiz. boyle bir sey bence mumkun degil. bu belirsizligin giderilmesini beklerken catlamazsak iyi !

meslekaskina92
Aday Memur
24 Ağustos 2017 14:51

ozur dilerim . ben anlayamiyorum artik sistemin nasil isledigini ki kafam allak bullak oldu hepten.

ağırabiksk
Daire Başkanı
24 Ağustos 2017 14:53

Estağfirullah hocam herkesin kafası karışık zaten...

meslekaskina92, 7 yıl önce

ozur dilerim . ben anlayamiyorum artik sistemin nasil isledigini ki kafam allak bullak oldu hepten.

gkhncnr2
Memur
24 Ağustos 2017 14:58

2016 bitti hocam artık 10bin falan ek atama istiyoruz olmaz tarihte gorulmemiş bir şey. 400_500 belki olur. 2017 den puanına dolayı umudu olmayan kişiler 2018 e hazırlanmalı ek atama soylentisiyle bir vakit kaybetmeyin.

ağırabiksk, 7 yıl önce

Estağfirullah hocam herkesin kafası karışık zaten...

Toplam 259 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi