Editörler : Adversary
23 Ağustos 2017 15:17   

2018 Kpss isem akademi ankara

Herkese Merhabalar ,

Dersaneler hakkında oldukça fazla yorum okudum burada,fakat yine de aklıma takılan ve sormak istediğim bir kaç sorum var.

Aslında ben biraz Pegem ve İsem arasında kaldım.Pegem'in yorumları oldukça iyi tek dezavantajı şuan benim için miktarının biraz yüksek olması

İsem akademi ise fiyat olarak çok daha uygun,Her katta geniş çalışma salonları var.Yine pegem gibi tüm binaya sahipler.Fakat yeni açılan bir yer ve o zaman görüşmeye gittiğimde hoca kadrosu hakkında bilgi alamamıştım.Formda bi kaç arkadaşın orayı düşündüğünü okudum ama daha detaylı yorumlara rastlamadım malesef :)

Uzun lafın kısası İsem akademi hakkında detaylı bilgisi olan var mı ? Hoca kadrosu bilgisini edinen var mı ? ya da pegem ile kıyaslanabilir mi ?

31 Ekim 2017 11:57

aylinuner
Aday Memur

Merhabalar, kardeşim için kpss dershanesi arayışı içerisindeydim. Çok fazla isim duydum yargı pegem isem diye hepsi ile tek tek görüşmeye gittik. Kardeşimin içine İsem akademi sindi bizimle ilgi ve alakaları çok hoştu dershenede gezme fırsatımız oldu bi kaç hoca ile tanıştık. Kararı isemden yana kıldık ama ailevi bir sıkıntıdan dolayı gidemedi. Evveliyat serisini aldık. Youtube dan videolarını takip ediyor şimdilik umarım seneye gönderebiliriz.

13 Kasım 2017 21:24

Chucky19
Aday Memur

Merhaba, cevabınız için çok teşekkür ederim.Bende son karar olarak Pegem'e yazıldım.Hocaları

iyi fakat yine oturup youtube'dan video izliyorum.Hatta böyle daha yararlı olduğunu düşünmeye başladım .Durumunuz için üzüldüm umarım güzel sonuçlar alır bu yıl ve tekrar uğraşmak zorunda kalmazsınız

Toplam 2 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?