Editörler : Pangaea
23 Ağustos 2017 15:51

Alan değişikliği kimleri kapsıyor

MERHABA,meb in 2017 ağustos ayı açıklamasında alan değişikliği söz konusuydu,bugün her yerde gündemde gördüm.bu alan değişikliği kimleri kapsıyor.atanamamış öğretmenlerde alan değişikliği yapabiliyormu.Aslında,ben lise mat öğretmeniyim atanamadım,alan değişikliği ile ilk öğretim mat.geçebilir miyim.lütfen bilenler bilgi verirse çok sevinirim,

dundarbeyguneribey
Daire Başkanı
24 Ağustos 2017 01:04

inşallah öyle olur ama sanmam.

matteacherss
Yasaklı
24 Ağustos 2017 01:05

Alan değişikliği atamasi olanlarla ilgili.onunda şartlari var.meb kendi bunyesinde yapiyor.

Mauss
Aday Memur
24 Ağustos 2017 10:25

İnşallah olur,hayırlısı artık

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
24 Ağustos 2017 11:49

Hic ilk mat mezunlari yerine koydunuz mu kendinizi. Ne gunlere kaldik

castro37
Aday Memur
24 Ağustos 2017 12:42

benim bildiğim atanmış öğretmenler alan değişikliği yapabiliyor

memoserif
Şef
24 Ağustos 2017 13:13

Alan değişikliği atanmış kadrolu öğretmenler arasında yapılıyor. En son 2012'de alan değişikliği yapıldı. Ondan sonra hiç yapılmadı. İlköğretim matematiğe geçmek istiyorsanız LYS'e girip kazanıp bir yılda bitirebilirsiniz. Çok lise matematik mezunu arkadaşım öyle yaptı.

dundarbeyguneribey
Daire Başkanı
24 Ağustos 2017 19:54

sen lise mat. yerine kendini koy ikisi de matematikçi biri peynir ekmek gibi atanıyor diğeri boşta geziyor adalet mi bu?

SorunCevaplayıN, 7 yıl önce

Hic ilk mat mezunlari yerine koydunuz mu kendinizi. Ne gunlere kaldik

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
24 Ağustos 2017 20:47

Bu ayrimi simdi degil ygs lys sonucunda tercih yaparken dusunecektin. 2 si de matematik ogretmeni degil farklı statuler

dundarbeyguneribey, 7 yıl önce

sen lise mat. yerine kendini koy ikisi de matematikçi biri peynir ekmek gibi atanıyor diğeri boşta geziyor adalet mi bu?

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi