Editörler : E.Kayı Han
25 Ağustos 2017 22:46

25 Ağustos ihraç olanlar

Adalet bakanligi bir gizli tanık yüzüne ihraç oldum malesef delil yok mahkeme sonuçlanmadi daha idare savunmami almadı nr delil buldularda 3 ayda ihraç ettiler çok merak ediyorum ben gibi olan varmi

se2424
Genel Müdür
26 Ağustos 2017 11:53

Ben ama gizli tanik degil itirafci iftiraci

Prensesinbabasi
Aday Memur
26 Ağustos 2017 12:25

Ailede bankasya ve baylok olduğu gerekçesiyle, benim hiçbir bağlantım irtibatım suçum olmamasına rağmen ihraç oldum nereye kime dert yanayım çok zor bir durum

2011de_bir_kul
Daire Başkanı
26 Ağustos 2017 12:37

msb, asker, polis ve üst düzey bürokratlarda falan aileye bakıp acımıyorlar hocam. Allah yardımcınız olsun...

Prensesinbabasi, 7 yıl önce

Ailede bankasya ve baylok olduğu gerekçesiyle, benim hiçbir bağlantım irtibatım suçum olmamasına rağmen ihraç oldum nereye kime dert yanayım çok zor bir durum

Unhappygirl
Memur
26 Ağustos 2017 13:22

Adalet bakanligi kodlama daha mahkeme sonuçlanmadi neye göre daha mahkeme sonuclanmadiki ne bulduda ihraç etti delil yok sadece beyan var beni tanımıyor bu kişi bende tanımıyorum

2011de_bir_kul, 7 yıl önce

msb, asker, polis ve üst düzey bürokratlarda falan aileye bakıp acımıyorlar hocam. Allah yardımcınız olsun...

Prensesinbabasi
Aday Memur
26 Ağustos 2017 14:01

Ailem isterse bombacı olsun banane ya her şahıs cezasını ayrı çeker, ben farklı bir bireyim bu nasıl adalet sistemi kabullenemiyorum bi türlü

2011de_bir_kul, 7 yıl önce

2011de_bir_kul
Daire Başkanı
26 Ağustos 2017 15:53

Suçun şahsiliği ilkesi var ama o adaletin olduğu ülkelerde mevcut maalesef

Ailem isterse bombacı olsun banane ya her şahıs cezasını ayrı çeker, ben farklı bir bireyim bu nasıl adalet sistemi kabullenemiyorum bi türlü

karaman40
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 17:26

Geçmiş olsun. Ileri demokrasi bu olsa gerek dayisi kirsalda olan 7 sülalesi hdp li olan amcası 2003 te dağda askerle girdiği çatışmada ölen bekçiler alındı güneydoğu illerimizde. Senin yakınlarında ki sıkıntılar çok daha vahim demekki!!!!

gkhn4435
Aday Memur
26 Ağustos 2017 18:53

Kardeş bendede iftiracı var. 1yılı doldurdum açığa alınmalı. 29 ekimde ihraç ettiler. Hiçbir kriter yok. Soruşturmanın sonuçlanmasını bekliyorm. İtirafçının burnundan fitil fitil getircem Allahın izniyle

Unhappygirl
Memur
26 Ağustos 2017 20:44

Adlı sorusturma devam mı ediyor mahkeme sonuçlandımi peki mahkeme oldumu

gkhn4435, 7 yıl önce

Kardeş bendede iftiracı var. 1yılı doldurdum açığa alınmalı. 29 ekimde ihraç ettiler. Hiçbir kriter yok. Soruşturmanın sonuçlanmasını bekliyorm. İtirafçının burnundan fitil fitil getircem Allahın izniyle

gkhn4435
Aday Memur
26 Ağustos 2017 21:42

Adli soruşturma devam ediyor. 12 ağustosta bir yıl doldu. Dosyadan takipsizlik alanlarda var. Bizim daha sonuçlanmadı.

Unhappygirl, 7 yıl önce

Adlı sorusturma devam mı ediyor mahkeme sonuçlandımi peki mahkeme oldumu

gkhn4435
Aday Memur
26 Ağustos 2017 21:51

İftiracı

gkhn4435, 7 yıl önce

Unhappygirl
Memur
26 Ağustos 2017 22:03

Sizin hakkınizda ne demişki

gkhn4435, 7 yıl önce

İftiracı

Anlamadimki
Aday Memur
26 Ağustos 2017 22:06

Lanet üzerlerine olsun

KAANPOYRZ
Aday Memur
27 Ağustos 2017 00:46

ab nin bu khk da ihraç edilenlerle ilgili- bir kısmı için- bir fişleme listesinin olduğu duyumu var. ne kadar doğru bilmiyorum.Artı asıl mevzu sadece diğer hükümleri khk da geçirmek, bunun tepki çekmemesi için de harcayacak adam lazımdı, sıradan geçtiler işte.

gkhn4435
Aday Memur
27 Ağustos 2017 02:22

Sözde benim fetöyü övücü söylem ve sosyal medya paylaşımlarım varmış. İddia sadece bu başka hiçbirşey yok

Unhappygirl, 7 yıl önce

Sizin hakkınizda ne demişki

Unhappygirl
Memur
27 Ağustos 2017 12:45

Evet benim fisleme

KAANPOYRZ, 7 yıl önce

ab nin bu khk da ihraç edilenlerle ilgili- bir kısmı için- bir fişleme listesinin olduğu duyumu var. ne kadar doğru bilmiyorum.Artı asıl mevzu sadece diğer hükümleri khk da geçirmek, bunun tepki çekmemesi için de harcayacak adam lazımdı, sıradan geçtiler işte.

Unhappygirl
Memur
27 Ağustos 2017 12:46

Allahlarindan bulsunlar allah büyük ya !!! Rabbim büyük adalet varsa eğer yerini bulur

gkhn4435, 7 yıl önce

Sözde benim fetöyü övücü söylem ve sosyal medya paylaşımlarım varmış. İddia sadece bu başka hiçbirşey yok

Ada4119
Genel Müdür
27 Ağustos 2017 23:00

Ah arkadaşım benim eşimin de hiçç bir suçu yokken benden dolayı ih rac ettiler sebebin ben olduğumu da söylediler!! !

yeniyaşam35
Kapalı
27 Ağustos 2017 23:07

Benim eşiminde hiç suçu yokken başkasına verdiğim hattan dolayı açıkta olduğumdan onu 6 ocakta ihraç ettiler.Bir çoğumuzun başında eş durumundan tayin değil eş durumundan ihraç şaka gibi

Ada4119, 7 yıl önce

Ah arkadaşım benim eşimin de hiçç bir suçu yokken benden dolayı ih rac ettiler sebebin ben olduğumu da söylediler!! !

Ada4119
Genel Müdür
27 Ağustos 2017 23:13

:(((suc kisiseldir varsa benim bir sucum ispatlanir hatali oldugum anlasilir haa o zamanda esin ihrac olması mantıklı değil ama hadi suçlu bulundum o zaman napilirsa yapılır çok acı s eyler bunlar cookkkk beni bu hale kim getirdiyse Allah onları en kısa sürede kahretsin ins

yeniyaşam35, 7 yıl önce

Benim eşiminde hiç suçu yokken başkasına verdiğim hattan dolayı açıkta olduğumdan onu 6 ocakta ihraç ettiler.Bir çoğumuzun başında eş durumundan tayin değil eş durumundan ihraç şaka gibi

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi