Editörler : crops35
25 Ağustos 2017 23:46

Biri de baksın ya atandınız tamamda bide başkasına yardım edin ya

Önlisans mezunuyum seneye ölmezsem sınava giricem ekpss ye hangi kaynaktan hazırlanmalıyım ilk atamada atanmak için kaç puan almam lazım normal kpss kitabı yeterli olur mu başlık açmıştım aslındada

Hylcn
Kapalı
25 Ağustos 2017 23:51

Filozof yayıncılık - Murat Yayınları ve Çıkmış Sorular

Cagana53
Aday Memur
25 Ağustos 2017 23:59

Bana kalırsa murat yayınları çok hafif kalıyor ha matematik temelin veyahut herhangi bir dersten hiç temelin yoksa iyi bit başlangıç kaynağı olur ancak benim size önerim şudur kpss ye çalışma hakkında konulara kpss kitaplarından çalışıp testleri ygs kitaplarından çözerseniz çok rahat istediğiniz puanı alırsınız.Bir örnek vermem gerekirse ben sınava yakın zamanlarda sarmal yayınlarının türkçe test kitabını çözmüştüm üni. sınavında da bana çok katkısı olmuştu 28 D 1 Y 1B Tu netlerim.Ayrıca Bol Bol deneme çözüp zamanı kontrol altına almanız önemli olur .

echooooo
Aday Memur
26 Ağustos 2017 00:49

34 gündür kustuk.bırak kardeşim:) sonra söyleri,z

Ceylinfatih23
Aday Memur
26 Ağustos 2017 10:02

Çok teşekkür ederim peki ilk atamada yerleşmek için kaç puan almam lazım

Cagana53, 7 yıl önce

Bana kalırsa murat yayınları çok hafif kalıyor ha matematik temelin veyahut herhangi bir dersten hiç temelin yoksa iyi bit başlangıç kaynağı olur ancak benim size önerim şudur kpss ye çalışma hakkında konulara kpss kitaplarından çalışıp testleri ygs kitaplarından çözerseniz çok rahat istediğiniz puanı alırsınız.Bir örnek vermem gerekirse ben sınava yakın zamanlarda sarmal yayınlarının türkçe test kitabını çözmüştüm üni. sınavında da bana çok katkısı olmuştu 28 D 1 Y 1B Tu netlerim.Ayrıca Bol Bol deneme çözüp zamanı kontrol altına almanız önemli olur .

Cagana53
Aday Memur
26 Ağustos 2017 17:21

benim alanım ortaöğretim olduğundan kaç puanın yeterli olacağını bilemem.

Ozsev5860
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 18:11

Ona ancak okuyacagin bolumle ilgili kendin karar verebilirsin. Ornegin tibbinsekreterlik okursan 83 civari bir puanla.atanmislar.ilk atamada tekniker olarak yada saglik memuru olarak. Diger bolumlerin onlisans bolumlerinden kac kisi almis enson kac puanda kapatmis sayisal verilerden taban puanlari kendin kontrol et osymnin sitesinden.

Ceylinfatih23
Aday Memur
26 Ağustos 2017 20:58

Sağlık kurumları işletmeciliği mezunuyum bu alandan alım yok sanırım memur olarak başvurucamda

Ozsev5860, 7 yıl önce

Ona ancak okuyacagin bolumle ilgili kendin karar verebilirsin. Ornegin tibbinsekreterlik okursan 83 civari bir puanla.atanmislar.ilk atamada tekniker olarak yada saglik memuru olarak. Diger bolumlerin onlisans bolumlerinden kac kisi almis enson kac puanda kapatmis sayisal verilerden taban puanlari kendin kontrol et osymnin sitesinden.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi