Editörler : muhtesem32ulsgkc
27 Ağustos 2017 02:13   

Hızlı okuma kursuna gidip faydasını gören var mı?

Hızlı okuma kursuna gidip de faydasını gören var mı özellikle sınavlar için soruyorum.

27 Ağustos 2017 15:03

havvaaask
Aday Memur

ALES dgs sınavları için faydalı mi cvp vermek isteyen var mı

27 Ağustos 2017 17:23

cesaretinbedeli
Müsteşar

Kesinlikle faydalı

Bende hızlı okuma kursuna gittim

Piyasadaki ilgili bütün kitapları da aldım

Çok çaba sarfettim

Ve dk da 600 kelime okumayı başardım

Kpss hazırlanma döneminde beraber deneme çözdüğüm arkadaşlarım

Benimle birlikte deneme çözmezlerdi

Psikolojileri bozuluyormuş:p

Tabi şimdi o eski performansım yok

Antrenman gibi düşün

Önceleri emek gösterdikçe düşersin

Sonra hızlanırsın

Devam etmezsen bir daha düşersin

28 Ağustos 2017 21:35

topal martı
Şef

İki günlük eğitim almıştım üniversite döneminde, okuma hızım üç katına çıktı, 45 dakikada bitirdiğim kitap olmuştu mesela, insana her şeyden önce büyük mutluluk ve motivasyon sebebi :) tabi teknikler uygulanmayınca zamanla hız düşüyor ..

28 Ağustos 2017 22:57

evvolation
Aday Memur

Hızlı okuma kursunun bende faydasını gördüm dakikada 500 kelimeyi buldum, ama sınavlarda etkisini bilemiyorum muhakkak faydalı olacağını düşünüyorum

29 Ağustos 2017 00:30

cihan27
Editor

Tavsiye ederim...

http://onlinehizliokuma.net/

06 Eylül 2017 16:05

fatmayilmaz1983
Aday Memur

Bende Ales için katılmıştım bu kursa çok faydasını gördüm. Dakikada 650 kelimeye çıktım. Ama kurstan sonra kitap okumaya devam etmeniz lazım. Bende tavsiye ederim.

http://onlinehizliokuma.net

06 Eylül 2017 21:44

dDuVaR
Şube Müdürü

Bu bana da lazım. İstanbul anadolu yakasında önerebileceginiz bir kurs varsa önerilerinize acığım. Lütfen öneride bulunun

07 Eylül 2017 17:07

beşincielement
Yasaklı

Kitabı var alın okuyun, benim eski hakimim çok faydasını gördüğünü söylemişti.

07 Eylül 2017 22:16

dDuVaR
Şube Müdürü

Kitabı var alın okuyun, benim eski hakimim çok faydasını gördüğünü söylemişti.

beşincielement, 2 yıl önce - Alıntıya git

Hangi kitap?

08 Eylül 2017 00:15

beşincielement
Yasaklı

Hangi kitap?

dDuVaR, 2 yıl önce - Alıntıya git

Hızlı Okuma Teknikleri gibi bir ismi vardı sanki. Net bilgi istersen öğrenebilirim. Geçen hafta odasındaydı, o zaman sohbetini yaptık.

08 Eylül 2017 13:19

HakaN-88
Şef

Hızlı okuma teknikleri vs pek bi bilgim yok kursa falanda gitmedim zaten çok hızlı da okuyamıyorum ama bişey merak ediyorum bu teknikleri öğrenip uygulayan arkadaşlar cevaplarsa müteşekkir olurum; Okuma hızınızı çok arttırdığınız zaman okuduğunuz metnin anlamını idrak edebilme potansiyeliniz düşmüyormu yani okuduğunuz metindeki nüansları atlama ihtimaliniz artmıyor mu? eğer bu olmadan bu teknikler okuma hızınızı artırıyorsa gerçekten çok güzel, o zaman bende bunları uygulamak isterim...

09 Eylül 2017 00:17

dDuVaR
Şube Müdürü

Hızlı Okuma Teknikleri gibi bir ismi vardı sanki. Net bilgi istersen öğrenebilirim. Geçen hafta odasındaydı, o zaman sohbetini yaptık.

Olur valla. Bi öğrensen

11 Eylül 2017 11:48

beşincielement
Yasaklı

Sordum , Yazarı Mustafa Ruşen olan iyi dedi.

18 Eylül 2017 07:48

dDuVaR
Şube Müdürü

Sordum , Yazarı Mustafa Ruşen olan iyi dedi.

Sağol canım

18 Eylül 2017 13:39

HakaN-88
Şef

Hızlı okuma teknikleri vs pek bi bilgim yok kursa falanda gitmedim zaten çok hızlı da okuyamıyorum ama bişey merak ediyorum bu teknikleri öğrenip uygulayan arkadaşlar cevaplarsa müteşekkir olurum; Okuma hızınızı çok arttırdığınız zaman okuduğunuz metnin anlamını idrak edebilme potansiyeliniz düşmüyormu yani okuduğunuz metindeki nüansları atlama ihtimaliniz artmıyor mu? eğer bu olmadan bu teknikler okuma hızınızı artırıyorsa gerçekten çok güzel, o zaman bende bunları uygulamak isterim...

HakaN-88, 2 yıl önce - Alıntıya git

Aman yaralı parmağa işersiniz haaa :) şu forumda bi kere de görmedim ki mantıklı bi mevzuuda birileri birilerine yardımcı olsun düzgün başlıklarda insanlar uzun uzun konuşsun birbirine yardımcı olsun... :)

Toplam 15 mesaj

ANKET
2002'den bu yana, en çok beğendiğiniz Milli Eğitim Bakanı kimdir?