Editörler : **sude**
12 Eylül 2019 17:26

Akbar2
Aday Memur

Yeni gördüm hocam kusura bakmayın. Kitap ile isim arasındaki uyum yerindeydi. İlk başta pek oturtamasam da zamanla sindirilen bir isim oldu.

Dönemin sağ sol kavgası sonucu oluşan durumlar, gladyo ve devlet içinde bölünmüş grupların kirli işlerini anlatan hoş bir Ümit kitabı.

sabah melikesi, 3 ay önce - Alıntıya git

Eyvallah hocam düşündüğüm gibi.

Yeni kitap çıkaracak yazar severlerine duyuralım .

08 Kasım 2019 12:37

Eki n
Şube Müdürü
"Roman yazan sanatçıların adetidir hep kendilerine, şu ya da bu insanın başından geçenleri sanki tüm ayrıntılarıyla kuşbakışı görüp kavrayabilir ve bunu Tanrı kendi kendine anlatıyormuşcasına, yani tüm çıplaklığıyla, hiçbir noktası önemsiz sayılmayacak şekilde hikaye edebilirlermiş gibi davranırlar. Ben üstesinden gelemem bu işin benim gibi sanatçılar da gelemez. " Hermann Hesse /Demian
10 Kasım 2019 12:31

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı

1998 ilkbaharında Bluma Lennon, Soho'daki bir kitapçıdan Emily Dickinson'ın şiirlerinin eski bir baskısını aldı ve ilk köşe başında, tam da ikinci şiiri okumaya başladığında bir arabanın altında kaldı.

Kağıt Ev, Carlos Maria Domingues

10 Kasım 2019 13:11

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı

Eyvallah hocam düşündüğüm gibi.

Yeni kitap çıkaracak yazar severlerine duyuralım .

Akbar2, 3 ay önce - Alıntıya git

Yeni kitabını temin ettim ilk siparişlerimle birlikte.

Üç hikayeden oluşuyor bu kez

Komiser Nevzat ve ekibi var yine.

Havalar soğusun biraz okuyacağım; battaniye, kahve/sıcak çikolata da olabilir ve kitap üçlüsü ile.

27 Kasım 2019 14:05

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı

"Kendim çok günahsızmışım gibi sana ceza kesebilir miyim?"

Bu uğursuz cümle dönüp duruyordu beynimin içinde. Az evvelki acayip konuşmadan geriye tek kalan oymuş gibi.

Unutma Beni Apartmanı, Nermin YILDIRIM

Toplam 45 mesaj