Editörler : ayşegül bgm
«282930313233343536373839»

hemşireygn
Aday Memur
27 Ekim 2017 14:40

Olan en cok ta lisanslara olacak zaten

Hakyemeyenler
Kapalı
27 Ekim 2017 14:59

Lisanslar olarak yakında helvamiizi yeriz, Allah yardımcımız olsun çok hakkımızı yediler güvenlik soruşturması bile facia ilerliyor Ekim sonu biticek dediler daha haber yok, hangi laflarna sözlerine inanıp güvencez acaba

hemşireygn
Aday Memur
27 Ekim 2017 15:16

Aynen öyle yalnızca 1 kez tercih verebileceğiz eğer olmaz sa bu haksızlık ya

Hakyemeyenler
Kapalı
27 Ekim 2017 15:49

Hemşireygn hangi 1 kez tercihinden bahsediyorsnz hocam, kasimdaki merkezi alımı saymayin lütfen, mayıstan önce alım olması Garanti değil malesf

hemşireygn
Aday Memur
27 Ekim 2017 16:08

Verebildik olacaktı o hazirandakinden bahsetmistim

Hakyemeyenler, 6 yıl önce

Hemşireygn hangi 1 kez tercihinden bahsediyorsnz hocam, kasimdaki merkezi alımı saymayin lütfen, mayıstan önce alım olması Garanti değil malesf

Hakyemeyenler
Kapalı
27 Ekim 2017 17:38

Sunucu net soramadı, ek alım gündeme bile gelmedi, seneye daha çok personel alicazz dedi, daha bütçe planlanıyormus hazır değilmiş, asistan hemşire sayısını arttırıcaz özellikle dedi, net bişi gene söylemedi yani

hemşireygn
Aday Memur
27 Ekim 2017 17:53

Ya inşallah o alimin birini sinav öncesi yapar

Sunucu net soramadı, ek alım gündeme bile gelmedi, seneye daha çok personel alicazz dedi, daha bütçe planlanıyormus hazır değilmiş, asistan hemşire sayısını arttırıcaz özellikle dedi, net bişi gene söylemedi yani

Hemsire Sevilay
Aday Memur
27 Ekim 2017 21:16

Puan 93 hocam benim lise mezun hemşireyim aslında üniversiteye de gidiyorum yine hemsirelik okuyorum aslinda onu beklesem daha iyi olur ama istanbul istemiyorum ve il dis olursa da üniversiteyi birakmal zorunda kalıcam diye araştırmak istedim ama o da imkansız sanırım bu arada teşekkürler bilgi için

HemşireSevilay kasımda az kişi alınacak zaten ortaöğretime kadro sayısı az düşüyor, teknisyen hizmetli kaloriferci alıyor tek tük düz memur almış, diğer işleri zaten yapamazsnz bi duz memur alan kısma başvurabilirsiniz, ondada çok yüksek kapatmış 92-95 ile millet yerleşmiş, sizin puan kaç?? bnce hemşire olarak alımları bekleyip yerleşmeye bakın kasimdaki alımdan pek bişi beklemeyin

Hakyemeyenler
Kapalı
28 Ekim 2017 11:20

HemsireSevilay puanınız iyi okuduğunuz yerde düz memurluk ilanı açarsa gelme şansı vardır size, Kadroluda belki 3 5 ortaöğretim hemşire alır ozmn da git bence, 2 yıl sonra eğitim tayini yapar gelirsn okuluna, güzel şeyler seni bekliyor bence, hangi ilde okuyorsun, kaçıncı sinifsn??

selooooo
Kapalı
28 Ekim 2017 12:35

arkadaslar bu sene en az bir defa daha atama olmasi lazimken gelecek seneye bizleri mecbur kiliyorlar unutmayalim hak verilmez alinir biz millet vekillerine bosuna oy vermedik geregini yapmalari lazim .

hemşireygn
Aday Memur
28 Ekim 2017 15:58

Keşke olsa alım ama ben artık inşallah mayıs öncesi olur mu diye düşünür oldum malesef

selooooo, 6 yıl önce

arkadaslar bu sene en az bir defa daha atama olmasi lazimken gelecek seneye bizleri mecbur kiliyorlar unutmayalim hak verilmez alinir biz millet vekillerine bosuna oy vermedik geregini yapmalari lazim .

hiçimben
Daire Başkanı
28 Ekim 2017 16:34

Bence rahat olun hocam Mayıstan önce yapmak zorundalat 1 sene alım yapmamayi secim oncesi gozleri yemez :)

hemşireygn, 6 yıl önce

Keşke olsa alım ama ben artık inşallah mayıs öncesi olur mu diye düşünür oldum malesef

hemşireygn
Aday Memur
28 Ekim 2017 16:51

Zaten bu seçimden dolayı ya olcak ya olmayacak bilmiyrm gercekten :)erken seçim olursa olma ihtimali var ama 2019 da olursa

seçim ister istemez geciktirebilirler bnce

hiçimben, 6 yıl önce

Bence rahat olun hocam Mayıstan önce yapmak zorundalat 1 sene alım yapmamayi secim oncesi gozleri yemez :)

hiçimben
Daire Başkanı
28 Ekim 2017 16:57

Gönül ister ki lisans kpssden once 2 alım olsun ama şu durumda 1 alım olur gibi gozukuyor. Biz onlisanslar gibi lisans mezunlarinin da hakkı yenildi ama bizim sinavimiz Ekimde olunca biraz daha iyi durumdayiz inşallah guzel alimlar görürüz. Memurlar nete girdigimde guzel haberlerr gormeyi ozledim :)

hemşireygn, 6 yıl önce

Zaten bu seçimden dolayı ya olcak ya olmayacak bilmiyrm gercekten :)erken seçim olursa olma ihtimali var ama 2019 da olursa

seçim ister istemez geciktirebilirler bnce

hemşireygn
Aday Memur
28 Ekim 2017 17:00

Gerçekten öyle inşallah en azından 1 alımda olsa ama olsa

hiçimben, 6 yıl önce

Gönül ister ki lisans kpssden once 2 alım olsun ama şu durumda 1 alım olur gibi gozukuyor. Biz onlisanslar gibi lisans mezunlarinin da hakkı yenildi ama bizim sinavimiz Ekimde olunca biraz daha iyi durumdayiz inşallah guzel alimlar görürüz. Memurlar nete girdigimde guzel haberlerr gormeyi ozledim :)

Hemsire Sevilay
Aday Memur
28 Ekim 2017 22:05

İstanbuldayım hocamm henüz 1.sınıfımda eğitim tayininde nasıl gelicemm ki o ancak kadrolu da olur oda biraz zor gibi anca sözleşmeli kiloda olursaaa

HemsireSevilay puanınız iyi okuduğunuz yerde düz memurluk ilanı açarsa gelme şansı vardır size, Kadroluda belki 3 5 ortaöğretim hemşire alır ozmn da git bence, 2 yıl sonra eğitim tayini yapar gelirsn okuluna, güzel şeyler seni bekliyor bence, hangi ilde okuyorsun, kaçıncı sinifsn??

Hakyemeyenler
Kapalı
28 Ekim 2017 23:42

Hemşire Sevilay, bende zaten kadrolu Kasım alımında gidersnz eğitim tayini olur dedim, sana tavsiyem ilk alimda gidebilcgn en iyi ile atan hemşire olarak rahat et, üniversite okumana gerek kalmaz zaten daha okulun bitmesine 4 yıl var, hatta yatay geçiş şansın olucak 1.sinif sonrası, bu yıl ortalamanıi yüksek tut atanıp gittiğin yerdeki okula geçiş yaparsn okumak isterseniz orda devam edersn..

Hemsire Sevilay
Aday Memur
29 Ekim 2017 00:08

Tabi ki hocam bende isterim istanbul disi guzel ve istedigim bir yere atanmak insAllah ve tabiki hayirlisiysa isteyen herkese ve bana da nasip olur.Suan onemli olan sayi ve acilacak kadrolarsanirim bu konularda tecrube ve bilgi olmayinca da zor oluyormus hakikaten ne yapacagim konusunda cok bir fikrimde yok acikcasi puani ziyan etmekten korkuyorum sonucta emek verdik cokca hepimiz hakkimizda hayirlisi olsun

Hemşire Sevilay, bende zaten kadrolu Kasım alımında gidersnz eğitim tayini olur dedim, sana tavsiyem ilk alimda gidebilcgn en iyi ile atan hemşire olarak rahat et, üniversite okumana gerek kalmaz zaten daha okulun bitmesine 4 yıl var, hatta yatay geçiş şansın olucak 1.sinif sonrası, bu yıl ortalamanıi yüksek tut atanıp gittiğin yerdeki okula geçiş yaparsn okumak isterseniz orda devam edersn..

asliorthemşire
Daire Başkanı
29 Ekim 2017 13:36

....

29 Ekim 2017 22:15

Olmaz

Toplam 931 mesaj
«282930313233343536373839»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi