Editörler : Cüneyt Barışoglu
12 Eylül 2017 16:47

orhanreis24
Daire Başkanı

Burda yazarak bir netice alınmıyor her yerde imza kampanyası paylaşıldı kimse tenezzül edip imzalamadi bile...akademinin insafina kaldı yaş işi..

habersız0, 2 ay önce - Alıntıya git

Çünkü insanlar bi önceki dönemde baya umutluydu,sürekli siyasiler yaş yükselecek diye bizi oyaladilar o yüzden büyük bir hayal kırıklığı oldu.Kimse artık bu kadar umutlanip sonra büyük üzüntü yaşamayı istemiyor o yüzden sessiz buralar

12 Eylül 2017 16:58

habersız0
Aday Memur

Çünkü insanlar bi önceki dönemde baya umutluydu,sürekli siyasiler yaş yükselecek diye bizi oyaladilar o yüzden büyük bir hayal kırıklığı oldu.Kimse artık bu kadar umutlanip sonra büyük üzüntü yaşamayı istemiyor o yüzden sessiz buralar

orhanreis24, 2 ay önce - Alıntıya git

haklısın bır sure sonra umıt etmekten de yoruluyor ınsan...ben de ugrasmıyorum bıraktım artık beynım yorudu..

13 Eylül 2017 16:27

tatar88
Aday Memur

BURDA YAZARAK BELKİ SESİMİZİ DUYURAMAYIZ AMA TWITER BIMER CIMER YAZARAK SESİMİZİ DUYURABILIRIZ

ARKADAŞLAR 2019 SEÇİM VAR HÜKÜMET YAZILANLARI DİKKATE ALACAKTIR

ÇOK UMUTLU DEGİLİM AMA SON VIRAJDAYIZ ŞARTLAR AÇIKLANMASINA

BELKİ SON 1 HAFTA VAR

KPPS 55 OLSUN DİYE TWITERDA MİLLET BASTIRIYOR AMA YAŞ KONUSUNDA YAZAN 2 -3 KİŞİ BİRDE 20 DÖNEMDE KONTEJANLAR DOLMADI ÜMİTSİZ OLMAYIN 1 HAFTA DAHA

YAZALIM OLMASSA OLMASIN

13 Eylül 2017 17:15

habersız0
Aday Memur

Kaç tane vekile mesaj attım görüldü yapıyorlar mesaja hiç geri dönen olmuyor .

13 Eylül 2017 17:45

tatar88
Aday Memur

malesef öyle vekiller rahat maaşlar dolgun emeklilik kıyak onnumara beşyıldız hayat sürüyorlar

13 Eylül 2017 17:48

habersız0
Aday Memur

malesef öyle vekiller rahat maaşlar dolgun emeklilik kıyak onnumara beşyıldız hayat sürüyorlar

tatar88, 2 ay önce - Alıntıya git

belki benim gibi mesaj atanları görüp konuyu yetkili kişilere iletiyorlardır baska da elden bır sey gelmıyor..

14 Eylül 2017 17:17

miracksd
Memur

Yaş sınırı kaç pomem de

15 Eylül 2017 18:46

tatar88
Aday Memur

yaş konusunda duyum alan arkadaşlar nerdesiniz

Toplam 48 mesaj
ANKET
Lojmanlar, içinde oturana, satılmalı mı?