Editörler : uzmantarik
19 Eylül 2017 11:33

hknkds
Aday Memur

Cumhuriyet Başsavcılığınca hakkında "Kovuşturmaya yer olmadığına dair karar" verilecek, bu kararın onaylı sureti Ohal komisyonuna gidecek komisyon yok bir kurumuna soralım bakalım ne diyecek diyerek bekleyecek ve bu kişi Adalet Bakanlığı tarafından ihraç olmuş olacak. Yargı yolu açılacak hukuk işleyecek ... Bu kişi mağdur edilmemiş olacak... Takipsizliğin anlamını bilmeyen bir Adalet Bakanlığı karşısında Ohal komisyonuna ne kadar güveniyorsunuz ?

22 Eylül 2017 10:07

Caaan06
Kapalı

Cumhuriyet Başsavcılığınca hakkında "Kovuşturmaya yer olmadığına dair karar" verilecek, bu kararın onaylı sureti Ohal komisyonuna gidecek komisyon yok bir kurumuna soralım bakalım ne diyecek diyerek bekleyecek ve bu kişi Adalet Bakanlığı tarafından ihraç olmuş olacak. Yargı yolu açılacak hukuk işleyecek ... Bu kişi mağdur edilmemiş olacak... Takipsizliğin anlamını bilmeyen bir Adalet Bakanlığı karşısında Ohal komisyonuna ne kadar güveniyorsunuz ?

hknkds, 2 ay önce - Alıntıya git
22 Eylül 2017 10:15

Caaan06
Kapalı

Ohal komisyonunun adil çalışmayacağına inanan arkadaşlar bu düşünceden vazgeçmeli. Çünkü devlette farkında mağduriyetlerin. İstemese zaten kurmazdı komisyonu. Yine aihm süreci uzun olacaktı. Hükümetin tabanında da bu mağduriyetlerin çok fazla olduğu ve bir an önce bunun giderilmesi gerektiği söyleniyor. 2019 seçimlerine kadar inşaallah bu mağduriyetler çözülecek.

gkhn4435, 3 ay önce - Alıntıya git

http://www.memurlar.net/haber/695277/ohal-komisyonu-ilk-karari-ekim-de.html

Hadi bakalm arkadaşlar khk sırası bi yana dosyası ilk evraklanana daha önce bakabileceklermiş inş ilk dönenlerden oluruz gönül ister kş bütün masumlarrrr🤗

23 Eylül 2017 08:32

arz2003
Memur

Arkadaşlar ortak wifi den bylock mağduruyum ..kullanan belli ama adli soruşturmam devam ediyor size komisyon adli soruşturması devam edenler hakkında nasıl bir yol izler. Soruşturma neticesini bekler mi yoksa red kararı mı var.

23 Eylül 2017 08:43

ftmgl4848
Aday Memur

Allah biliyor ya zerre güvenmiyorum.Tamamrn ağız kapamak.Madem magduriyetlerin farkındasın mudurluklere inceleme konusunda baskı yap.Ben mesela yalvardım neredeyse genel müdürlüğe saha araştırması yapılsın hem çalıştığım yerde hem memleketimde.Mudurum kefil oldu.Mudurlukle konuştu dediler ohal burosuna yazı yazın tamam derlerse geri dondurelim.yazi gitti ohal burosuna.hani herkes diyordu ya valilik e itiraz etmedin mi diye külliyen yalan.daha benim verdiğim dilekçeler duruyormus.ole bı yazı yok bizim birsey yapmaya yetkimiz yok demisler.yaw bı çocuk kandırmasinlar...

23 Eylül 2017 12:59

Sarkat
Genel Müdür

Arkadaşlar ortak wifi den bylock mağduruyum ..kullanan belli ama adli soruşturmam devam ediyor size komisyon adli soruşturması devam edenler hakkında nasıl bir yol izler. Soruşturma neticesini bekler mi yoksa red kararı mı var.

arz2003, 2 ay önce - Alıntıya git

Adli kontrol sonucunu bekleme ihtimalleri yüksek hocam

23 Eylül 2017 13:36

kbrugr
Aday Memur

arz2003, 2 ay önce - Alıntıya git

Nasil belli oldu kullanna rapor falan mi geldi

23 Eylül 2017 13:49

yunak1986
Aday Memur

Rabbim tüm mağdurların yardımcısı olsun.

Ben 14 temmuzda 692 sayılı khk ile ihraç oldum.

11 nisanda beraat ettim 10 eylülde beraat kararım istinaf mahkemesinde onaylanarak

kesinleşti ve hakkımda adli süreç bitti.

Ohal komisyonuyla döneceğime inanıyorum. Tüm suçsuzlar inşeAllah en kısa zamanda işlerine dönerler.

23 Eylül 2017 14:48

buzmavisi176
Şef

Rabbim tüm mağdurların yardımcısı olsun.

Ben 14 temmuzda 692 sayılı khk ile ihraç oldum.

11 nisanda beraat ettim 10 eylülde beraat kararım istinaf mahkemesinde onaylanarak

kesinleşti ve hakkımda adli süreç bitti.

Ohal komisyonuyla döneceğime inanıyorum. Tüm suçsuzlar inşeAllah en kısa zamanda işlerine dönerler.

yunak1986, 2 ay önce - Alıntıya git

suçlama neydi?

23 Eylül 2017 14:58

yunak1986
Aday Memur

suçlama neydi?

buzmavisi176, 2 ay önce - Alıntıya git

fetö üyeliği

23 Eylül 2017 14:58

buzmavisi176
Şef

fetö üyeliği

yunak1986, 2 ay önce - Alıntıya git

deliller neydi işte. ne yaptığınız iddia ediliyordu da dava açılmıştı?

24 Eylül 2017 17:52

Aziz NESİN
Şef

komisyon tüm kurumlardan 29 Eylül e kadar ihraç gerekçesini istediğine göre ilk kararlar ekim ayının ortalarında çıkar.

25 Eylül 2017 12:36

erhan888
Daire Başkanı

komisyon tüm kurumlardan 29 Eylül e kadar ihraç gerekçesini istediğine göre ilk kararlar ekim ayının ortalarında çıkar.

Aziz NESİN, 2 ay önce - Alıntıya git

Peki kurumlar irtibat iltisak vardı ondan attık, mit raporlarına dayanarak listeleri gönderdik derse nolacak ozaman. Komisyon haa o zaman iyi yapmissiniz mi diyecek, yoksa delil mi isteyeçek? Ekimde karar vermesi çokta problem degil.

25 Eylül 2017 14:51

Sarkat
Genel Müdür

Aziz NESİN, 2 ay önce - Alıntıya git

Nerde daha Kasımda incelemeye başlayacakmış. Çok yoruldu galiba beyefendiler

http://www.memurlar.net/haber/695879/komisyon-kasim-da-dosyalari-incelemeye-baslayacak.html

26 Eylül 2017 01:10

ftmgl4848
Aday Memur

Ya uzattikca uzatiyorlar.insanlar ince hastalıktan olsun,depresyondan depresyona koşsun, çaresiz kalip intihar etsin.bu yani.deli olcam yahu bu nedir?insanların mağdur olanlarin hayatlarıyla oynadılar, biraz da umutlariyla oynayalım diyorlar sanirim

Toplam 135 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?