Editörler : crops35
04 Eylül 2017 14:12

İkinci üniversite ataması yüksek önü açık önerebileceginiz bir bölüm?

İkinci üniversite hangi bölümü önerirsiniz?

Acil Durum ve Afet Yönetimi ** (Yeni)AdaletAşçılıkBankacılık ve SigortacılıkBüro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı *Coğrafi Bilgi SistemleriÇağrı Merkezi HizmetleriDış TicaretEmlak ve Emlak YönetimiEngelli Bakımı ve Rehabilitasyon ** (Yeni)Ev İdaresiFotoğrafçılık ve KameramanlıkHalkla İlişkiler ve Tanıtımİlahiyat (Arapça) ***** (Yeni)İlahiyatİnsan Kaynakları Yönetimiİşletme YönetimiKültürel Miras ve TurizmLaborant ve Veteriner Sağlık **LojistikMarka İletişimiMedya ve İletişimMenkul Kıymetler ve Sermaye PiyasasıMuhasebe ve Vergi UygulamalarıÖzel Güvenlik ve Koruma ****Perakende Satış ve Mağaza YönetimiRadyo ve Televizyon ProgramcılığıSağlık Kurumları İşletmeciliğiSosyal HizmetlerSpor YönetimiTarımTıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik *Turizm ve Otel İşletmeciliği **Turizm ve Seyahat Hizmetleri **Web Tasarımı ve KodlamaYaşlı BakımıYerel Yönetimler

denizlevent
Daire Başkanı
04 Eylül 2017 21:26

Ben büro okuyorum 2. Ünv olarak son atamaya mezun olucam allah izin verirse 83-84 ün üstüne rahat çıkarım diyorsan oku ama çok daha düşük puanlarla alım yapan bölümlerde var.

Selinselinn
Kapalı
05 Eylül 2017 01:24

Walla ben aciksozlu biriyim.kimse kusura bakmasın ama onu açık diye okumayı düşündüğüm bölümü herkese oneripte o bölümün önünü kapatmam :))

Selinselinn
Kapalı
05 Eylül 2017 01:27

Önemli olan bölümün alım yapmadı gibi durabilir ama en önemlisi mezunun az olması bence.80.000 mezunu olan buro bölümüne 1000 kadro çok değil.

antalyam1003
Kapalı
05 Eylül 2017 07:33

Hahaha :) şu forumda ne hayinler ne oyuncular gördüm hiçbiri sen gibi mert olmadı valla,büyük alkış =)

Selinselinn, 7 yıl önce

Walla ben aciksozlu biriyim.kimse kusura bakmasın ama onu açık diye okumayı düşündüğüm bölümü herkese oneripte o bölümün önünü kapatmam :))

Selinselinn
Kapalı
05 Eylül 2017 10:01

Hainlik değil. Bi bölümün mezunu az diye puanı düşük kapatıyorsa ben o bölümü okumayı düşünsem ve herkese önermem hepsi okusa 90 puanla kapatır.

antalyam1003, 7 yıl önce

Hahaha :) şu forumda ne hayinler ne oyuncular gördüm hiçbiri sen gibi mert olmadı valla,büyük alkış =)

Selinselinn
Kapalı
05 Eylül 2017 10:03

Ayrıca beni kim düşünüyor ki bu forumda?herkes önce kendini düşünür. Bu bir gerçek.

kaplumbaga155
Yasaklı
05 Eylül 2017 12:11

güncell. aynı soru ben işletme yönetimi, muhasebe, emlak arasında kaldım

Selinselinn
Kapalı
05 Eylül 2017 14:31

Şuanda kararınızı çoktan vermiş olmanız gerekirdi.on başvuru yapmanız lazımdı ve onun süresi geçti. Bugün kayıtlar basladi

kaplumbaga155, 7 yıl önce

güncell. aynı soru ben işletme yönetimi, muhasebe, emlak arasında kaldım

agrieco
Şef
05 Eylül 2017 14:39

kayıtlar bittiyse siz de söyleyin hangi bölüme kaydoldunuz? :)

Selinselinn, 7 yıl önce

Şuanda kararınızı çoktan vermiş olmanız gerekirdi.on başvuru yapmanız lazımdı ve onun süresi geçti. Bugün kayıtlar basladi

Selinselinn
Kapalı
05 Eylül 2017 14:59

Onbasvuru yapmıştım ama henüz kayıt olmadım. Son güne kadar bekliyorum. Kayıt olsam mi olmasam mi emin değilim :)

agrieco, 7 yıl önce

kayıtlar bittiyse siz de söyleyin hangi bölüme kaydoldunuz? :)

kaplumbaga155
Yasaklı
05 Eylül 2017 17:28

ön başvuru yaptım ancak onun gerçek kayıtla ilgisi var mı bilmiyorum. gerçek kayıtlar hala açık ve kaydolabilirsiniz 18 ine kadar.

Selinselinn, 7 yıl önce

kaplumbaga155
Yasaklı
05 Eylül 2017 17:30

ben de emin değilim bankacılık,muhasebe,emlak,işletme y. arasında kaldım

antalyam1003
Kapalı
05 Eylül 2017 18:31

Yok ben hain olanlara dedim zaten.sinsi sinsi millete yalan söyleyenler varda...Siz en güzelini yapmışsınız iyi bir kahkaha attım okurken:D

Selinselinn, 7 yıl önce

Hainlik değil. Bi bölümün mezunu az diye puanı düşük kapatıyorsa ben o bölümü okumayı düşünsem ve herkese önermem hepsi okusa 90 puanla kapatır.

Selinselinn
Kapalı
05 Eylül 2017 20:46

Ben facebookta insanlara atar yapacak sözler paylaşabilcekk kadar dürüstum :))) ama mütavazı degilim

antalyam1003, 7 yıl önce

Yok ben hain olanlara dedim zaten.sinsi sinsi millete yalan söyleyenler varda...Siz en güzelini yapmışsınız iyi bir kahkaha attım okurken:D

Selinselinn
Kapalı
06 Eylül 2017 00:17

Onbasvuru hangi bölümden yaptın? Bana bugün kayıtlar başladı diye mesaj geldi.bence başvuru önemli.

Selinselinn
Kapalı
06 Eylül 2017 00:22

On başvuru önemsizse bile ben işimi garantiye aldım. Garanticiyim biraz.kpss ye girerken 1 saat önce okulun önünde oluyodum.millet son dakika geliyordu.

mekatronikçi444
Aday Memur
06 Eylül 2017 13:01

önbaşvuru formalite bunu yapmayanlarda 18 eylüle kadar kendine uygun bölüme kayıt yaptırabilir

kaplumbaga155
Yasaklı
06 Eylül 2017 14:15

ön kaydım banakcılıkta. ama ben emlak düşünüyorum daha karar vermedim.

Selinselinn, 7 yıl önce

Onbasvuru hangi bölümden yaptın? Bana bugün kayıtlar başladı diye mesaj geldi.bence başvuru önemli.

Selinselinn
Kapalı
06 Eylül 2017 14:39

Kayıt olup olmamakta kararsızım. Onun yerine matematik mi çalışsam diye düşünüyorum.Eğer on başvuru sonrası bölüm degistirilebiliyosa değiştirebilirim.

Selinselinn
Kapalı
06 Eylül 2017 20:56

Ben aciktan dikey gecis yaparak kamu yönetimi okuyordum.yine anadolu dan ikinci üniye kayıt için kamu yönetimi kaydımı sildirmem gerekiyor.bunu kayıtlar başlamadan önce mi yapmam gerekiyordu acaba. Acikogretim bürosuna sormuştum ama iptal edilir demişti. Yinede emin değilim nedense.kayıt olacağım zaman ilk önce büroya gidip kaydımı sildirmem gerekiyor.gitmişken internet başvurusunuda ordan hallettiririm artık.

Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi