Editörler : muhtesem32ulsgkc
04 Eylül 2017 20:23   

Tavsiye edebileceğiniz saç ekim merkezi var mı?

arkadaşlar merhaba saç ekimi düşünüyorum, maddiyattan ziyade kaliteli bir yer bulmaya çalışıyorum... hiç bir bilgim olmamakla beraber istanbul da daha kaliteli merkezler olur düşncesi ile istanbulu araştırıyorum ama dğer hiç bir şehir konusunda bilgim de yok....

daha önceden saç ekimi yaptırmış olan iyi ya da kötü önerisi olan var mı acaba ? araştırmaya çalıştım ama çok bir netice de elde edemedim

04 Eylül 2017 22:39

sefotaxim
Memur

hiç saç ektiren yok mu ? önerisi olan

05 Eylül 2017 09:01

beşincielement
Yasaklı

İzmir de çok iyi artık bu konuda bilginiz olsun yakınsanız İzmir'e

06 Eylül 2017 20:24

sefotaxim
Memur

istanbul da araştırıyorum şimdilik izmiri bilmiyorum pek o sebeple

15 Eylül 2017 17:30

uerbilg
Aday Memur

çok dikkatli olmanız gerekli, öyle merdiven altı saç ekimi merkezlerine yaptırılmamalı kesinlikle, kesinlikle Songül Alcı'yı tavsiye ederim.

18 Eylül 2017 10:59

soyluca
Aday Memur

merhaba arkadaşlar. Bende

7-8 ay önce tedavi gördüm. Yani suan saçlarım var. Çok okudum çok araştırdım.

Valla araştırana kadar daha önce ektirseydim saçlarım toplayacak kadar uzun

olurdu heralde. Songül Alcıda tedavi gördümbende. Gayet memnunum süreçten.

Baktım burada benim gibi tedavi olan varmı. Şikayeti olan memnuniyeti olan. ben

yaptırdım ve çok araştırdım mememnunum. şaçını ektik bitti gitti yapmadılar

mesela en ufak sorularımı bile arayıp sorabiliyorum kendilerine ve bu da içimi

rahatlatıyor. hepinize arayışlarınızda kolaylıklar diliyorum ama kesinlikle

bilinmedik yerlede yaptırmayın sonuçda mikrop kapma riskinizde var aman dikkat

edin

24 Kasım 2017 15:58

interaktifmedya

istanbulda bir çok saç ekim merkezi vardır.

22 Ocak 2018 18:20

ahmedates
Aday Memur

Bende cok arastırdım buldum ve hair ajans sac ekim merkezine yaptrdım benle beraber arkadasım da yaptrcaktı sonradan o baska bi firmaya gitti pişman oldu mikrop kaptı o yuzden iyi yerde yaptır ... benim gercekten cok güzel oldu ve sonrasında sürekli kontrol ediyorlar takibimi yapıyorlar .6 ay oldu tamamen cıkması 1 yılı bulacak ama suanı bile gayet iyi ben urfadan gittim Güven abi var onu bul konus ve gozün kapalı git

09 Mart 2018 19:08

farukd29
Aday Memur

geçen yıl ağabeyim 2 hafta önce de ben ve en yakın arkadaşım yine Hermes Hair Clinic'e saç ektirdik ve çok memnunuz. Gerçekten iyi bir saç ekim merkezi bulmak kolay değil. Size iyi araştırmalar

13 Aralık 2018 14:26

Ahmettoprak63

Ben Kayseri de ektirdim Kazım Selvi Roza da ve çok memnun kaldım. Önceden baya bir keldim şuan çok m

18 Aralık 2018 15:49

ahmetak3696

hiç saç ektiren yok mu ? önerisi olan

sefotaxim, 2 yıl önce - Alıntıya git

Ben saç ekimimi İstanbul'da Mega Hair Trans diye bir klinikte yaptırdım sonuçtan gayette memnunum sana da tavsiye ederim.

18 Aralık 2018 15:51

ahmetak3696

İstanbul'da olanlar için Mega Hair Trans'ı öneririm ben de oraya gittim işlerinde de oldukça iyiler

28 Aralık 2018 21:45

akhunlar
Aday Memur

dün op dr hüseyin kandulu'ya saç ekimi yaptırdım 4000 greft, süreç benim için harika geçti dr bey ve ekibi çok cana yakın çok ilgiliydiler daha önce de bir arkadaşım yaptırmıştı çok memnun kaldı bu yüzden dr hüseyin beyi tercih ettim arkadaşlar, gerçekten çok rahatladım, eğer imkanınız varsa bir an önce yaptırıp kurtulun süreci uzattıkça kafanız çok karışıyor ki ben 2 yıldır araştırıyordum... Çok iyi araştırın muayenelere gidin görüşün bir çok dr muayene ücreti almıyor iyice araştırdıktan sonra en içinize sinen yerle yaptırın... saçlarımın fotoğraflarını da paylaşmayı düşünüyordum ama burada paylaşılmıyor. umarım herkesin süreci çok iyi olur herkes yaptırdığı yerde mutlu olur terkar söylüyeyim iyi araştırıp iyi karar verin

12 Şubat 2019 09:45

Ahmettoprak63

iç anadolu da Roza saç ekim Merkezi Kazım Selvi den daha iyi saç ekim merkezi ben tanımam çok güzel

26 Mayıs 2019 03:56

isobeyi
Aday Memur

Hermes hair clinic tavsiye eden arkadaştan allah razı olsun. İyi ki saç ektirmeye hermes hair clinic'e gitmişim çok memnun kaldım

https://eniyi-haber.com/en-iyi-sac-ekim-merkezi-fiyatlari/

05 Haziran 2019 14:15

fizik58
Memur

saç ekimi için hermes clınıc güvenilir mi bende saç ekimi düşünüyorum

11 Haziran 2019 02:32

volkann35
Aday Memur

ben de hermes hair clinic övgülerini çok duydum hep internette iyi yorumları var. Neopital ile Hermes arasında kaldım ben de... Perşembe günü için Hermesde randevu verdiler öngörüşme için gidip görüşeceğim. 2 merkezden hangisi aklıma yatarsa orada saç ektireceğim. Perşembe günü görüşme sonucunu yazarım

16 Haziran 2019 14:49

volkann35
Aday Memur

saç ekimi için hermes clınıc güvenilir mi bende saç ekimi düşünüyorum

fizik58, 5 ay önce - Alıntıya git

Gittim görüştüm ve içime sindi. 2 temmuzda saç ekimine tarih aldım Hermes hair clinic'de. Daha erken tarihler dolu olduğu için 2 temmuza kadar beklemem gerekecek. Saç ektirdikten sonra gelişmeleri yazacağım

30 Ağustos 2019 16:03

S. Yılmaz66
Aday Memur

Merhabalar, Birkaç kişi Mega Hairtrans'ı tavsiye etmiş. Bende onlara katılıyorum. 8 ay önce saç ekimimi Mega Hairtrans'a yaptırdım. Bana 2500 greft ekim yapıldı. Tüm ekilen kökler çıkmasada şuan saçlarım dökülmeden önceki gibi doğal ve sık. Ekim yaptıracak kişilere tavsiye edebileceğim bir klinik.

18 Eylül 2019 18:19

mert1345

aaaaaaaaaa

18 Eylül 2019 19:29

semhtr
Aday Memur

Merhaba. Mega Hairtrans çok başarılı bir saç ekim merkezi. Bunu aldığı ödüllerden ve yaptıkları saç ekimlerinden de görebiliriz. Bende Mega Hairtrans'ta saç ekimi yaptırdım ve güzel bir değişim yaşadım. Saç ektirmek isteyen kişilere kesinlikle öneririm arkadaşlar.

Toplam 20 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;