Editörler : supporters.
05 Eylül 2017 16:52

Avukatlardan adli yargı mülakatına hak kazananlar

Avukat mülakatlarımız yarın başlıyor herkese hayırlı olmasını dilerim.Ben ilk gün girenlerdenim mülakatımız 15 eylülde bitecek tahminimce eylül ayı sonu gibi mezunlarla açıklanacaktır.

sıfıryeditombo
Şube Müdürü
05 Eylül 2017 17:39

Evet öyle, Eylül sonu birlikte açıklanır.

Soruların ve cevapların hiçbir önemi olmadığından bunları paylaşmasak da olur ama gün sonunda hangi soyadında kaldığını yazalım bilenler, ben bir gün 08.20de gidip 3e kadar beklemiştim. Böyle yorgunlukların önüne geçelim en azından.

Herkese şimdiden iyi şanslar dilerim.

sage1
Memur
05 Eylül 2017 23:06

Önceki mülakatta olduğu gibi mi kısaca kendimizi tanıtacağız,önceki mülakatta nasıl tanıtacağımız mülakata girmeden yazıyordu

KaMuHuKuK
Genel Müdür
06 Eylül 2017 08:45

Avukatlık stajı problemleri :) sezonu açtık

sıfıryeditombo
Şube Müdürü
06 Eylül 2017 12:15

Nasıl isterseniz öyle tanıtın, ben mesela eşimle nasıl tanıştığımızı anlatayım diyorum ortamın keyfi yerine gelsin :D

sage1, 7 yıl önce

Önceki mülakatta olduğu gibi mi kısaca kendimizi tanıtacağız,önceki mülakatta nasıl tanıtacağımız mülakata girmeden yazıyordu

sage1
Memur
06 Eylül 2017 13:51

Evet mülakata girdim,yine kısaca kendimizi tanıtıyoruz içeri 7 kişi giriyoruz,gördüğüm önceki mülakattan değişen 2 kişi vardı heyetten,heyetten bir kaç kişi bize bakıyor diğerleri bakmıyor.Bizim gruba Adalet sistemininde en iyi işleyen kurumu sordular diğer duyduğum sorular tacir esnaf arası farklar,somut norm denetimi,Avukatlık staj sorunları gibi sorular vardı.Hakkımızda hayırlısı

nickimi buldum
Aday Memur
07 Eylül 2017 14:56

kendiziniz nasıl tanıtacağınız yazıyor girişte.

ad, soyad, nereli olduğun, doğum tarihin, medeni durumun ve evli isen aşinizin mesleği söylemeniz gerekenler.

fazlasını söyleyip azar işitenlerin olduğunu duydum yine de siz bilirsiniz.

sıfıryeditombo, 7 yıl önce

Nasıl isterseniz öyle tanıtın, ben mesela eşimle nasıl tanıştığımızı anlatayım diyorum ortamın keyfi yerine gelsin :D

sıfıryeditombo
Şube Müdürü
07 Eylül 2017 17:00

yok arkadaşım yahu bu benim 6. hakimlik mülakatım, biliyorum nasıl olduğunu. halimle dalga geçmek için söyledim. :)

her gün giren arkadaşlar hangi soyadında kaldığını yazarsa çok faydalı olur.

teşekkür ederim.

nickimi buldum, 7 yıl önce

kendiziniz nasıl tanıtacağınız yazıyor girişte.

ad, soyad, nereli olduğun, doğum tarihin, medeni durumun ve evli isen aşinizin mesleği söylemeniz gerekenler.

fazlasını söyleyip azar işitenlerin olduğunu duydum yine de siz bilirsiniz.

Zeynozey
Kapalı
07 Eylül 2017 21:31

Bizim gruba genel olarak temel hak ve hürriyetleri anlatın şeklinde bir soru soruldu.Ayrıca birkac kısiye yine temel hak ve hürriyetlerin icerisinden detaya ilişkin farklı soru da geldi.Mesela;Yerlesme ve seyahat hürriyeti ile sokağa çikma yasağını birlikte degerlendirir misiniz sorusu geldi.

nickimi buldum
Aday Memur
08 Eylül 2017 08:54

7 gün kaldı mülakatların tamamlanmasına :)

aykırı adam
Aday Memur
08 Eylül 2017 16:00

sanırım tüm mülakatlar birlikte açıklanır.

sage1
Memur
16 Eylül 2017 00:21

Hayırlı olsun avukatlarında mülakatı bitti.Artık ne zaman açıklanır onu beklemekteyiz.Avukat arkadaşlar duyumları alalım.

Mecelle1868
Genel Müdür
16 Eylül 2017 20:21

Hayırlısı olsun,amin ecmain..

sage1, 7 yıl önce

Hayırlı olsun avukatlarında mülakatı bitti.Artık ne zaman açıklanır onu beklemekteyiz.Avukat arkadaşlar duyumları alalım.

Nidanikfal
Şef
18 Eylül 2017 18:28

Biz önce ki mülakatta heyecanını yitiren grubuz.Her gün burada ha açıklandı ha açıklanacak diye kalbimiz atar,stresten birbirimize girerdik.O bile iyiymiş şevkimiz gitti.Açıklanmış açıklanmamış umrumda olmuyor bu sefer, arada bakıyorum canım sıkılır ya da aklıma gelirse.Bir de eski mülakata giren arkadaşlarımı merak ediyorum, tekrar girdiler mi acaba diye.Yoğun değil site eskisi gibi.Oysa bizim eksicilerimiz vardı anlı şanlı onlar bile kalmamış...Neredesiniz dostlar:)

Mecelle1868, 7 yıl önce

Hayırlısı olsun,amin ecmain..

Dozer Cemil
Kapalı
18 Eylül 2017 19:41

Nick aynı mıydı kardeş.

Nidanikfal, 7 yıl önce

Biz önce ki mülakatta heyecanını yitiren grubuz.Her gün burada ha açıklandı ha açıklanacak diye kalbimiz atar,stresten birbirimize girerdik.O bile iyiymiş şevkimiz gitti.Açıklanmış açıklanmamış umrumda olmuyor bu sefer, arada bakıyorum canım sıkılır ya da aklıma gelirse.Bir de eski mülakata giren arkadaşlarımı merak ediyorum, tekrar girdiler mi acaba diye.Yoğun değil site eskisi gibi.Oysa bizim eksicilerimiz vardı anlı şanlı onlar bile kalmamış...Neredesiniz dostlar:)

sage1
Memur
18 Eylül 2017 20:46

Aynen heyecan falan kalmadı geçen dönem elenenler olarak.Nasılsa bu hafta açıklanmaz diye heyecanda yok.

Nidanikfal
Şef
18 Eylül 2017 23:10

Evet aynıydı:)) Sizi görmemiştim hiç bu dönem gördüm:)

Dozer Cemil, 7 yıl önce

Nick aynı mıydı kardeş.

HiMALAYA78
Genel Müdür
19 Eylül 2017 03:52

Herkese bol şanslar. Sınavlara eski ilgi kalmamış gibi. Bana kalırsa yazılı sınav bile lüzumsuz. Halen yazılı barajı kaldırılmış ve mülakata beşer onar kişi şeklinde mi alım yapıyorlar.

sage1
Memur
19 Eylül 2017 13:05

Evet baraj hala yok ve yedişer kişi mülakata giriyor.Eski heyecan yok buralarda...

HiMALAYA78, 7 yıl önce

Herkese bol şanslar. Sınavlara eski ilgi kalmamış gibi. Bana kalırsa yazılı sınav bile lüzumsuz. Halen yazılı barajı kaldırılmış ve mülakata beşer onar kişi şeklinde mi alım yapıyorlar.

sage1
Memur
22 Eylül 2017 23:47

Bugün bakanlıktan aldığım bilgiye göre 28 Eylülde açıklanacak dendi.

Mecelle1868
Genel Müdür
22 Eylül 2017 23:49

Efe bilgin sen misin?

sage1, 7 yıl önce

Bugün bakanlıktan aldığım bilgiye göre 28 Eylülde açıklanacak dendi.

Toplam 159 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi