Editörler : supporters.

yenbatıur
Yasaklı
02 Aralık 2017 21:13

Sınavlardan korkanlar genelde zayıf olanlardır.. Sınavları öcü sanırlar. Bilgililer sınavlara şarkılar söyleyerek ve koşa koşa giderler.

Docentlikson
Müsteşar Yardımcısı
02 Aralık 2017 21:18

yaşa sen

yenbatıur, 6 yıl önce

Sınavlardan korkanlar genelde zayıf olanlardır.. Sınavları öcü sanırlar. Bilgililer sınavlara şarkılar söyleyerek ve koşa koşa giderler.

ozanbeylim
Yasaklı
03 Aralık 2017 05:24

Selamsız sabahsız, avantadan beleş doçentlik ha?

Okullarımızda da, 8-9 zayıfı olanlar üst sınıfa geçiyor ya, bari bu beleşçilik, avantacılık da olsun!

Docentlikson
Müsteşar Yardımcısı
03 Aralık 2017 11:11

aynen. tamam.

ozanbeylim, 6 yıl önce

Selamsız sabahsız, avantadan beleş doçentlik ha?

Okullarımızda da, 8-9 zayıfı olanlar üst sınıfa geçiyor ya, bari bu beleşçilik, avantacılık da olsun!

ozanbeylim
Yasaklı
03 Aralık 2017 20:41

Derslerine çalışmayan beleşçiler sınavlardan hoşlanmazlar. Torpille profesör olmayı düşlerler.

Docentlikson
Müsteşar Yardımcısı
03 Aralık 2017 20:48

tamam.

ozanbeylim, 6 yıl önce

Derslerine çalışmayan beleşçiler sınavlardan hoşlanmazlar. Torpille profesör olmayı düşlerler.

zupo
Aday Memur
06 Aralık 2017 13:36

Bazı arkadaşların sanırım 2016 aralık ve sonrası yeni kriterlerden haberi yok. Sadece yazıyorlar.

Öncesinde 3 yayınla benim alanımdan doçentlik eser aşamasından başvurabilirdiniz. Bir de ağla ,zırla, itiş kakış sözlüden geçtin mi? işlem tamam. Onurlu doçent oldunuz. Çok duyduk, gördük. Ne güzel!

Şimdi başvurun bakalım 3 yayınla doçentliğe eser aşamasından!

Yok sözlüyü istemeyenler tembelmiş, torpil bekliyorlarmış vb.

Arkadaş sözlü onur kırıcı bir süreç. Üstelik eser üretimini baltalayan bir süreç.

Yayınları artırmak, kaliteyi artırmak isteniyorsa tam dersi sözlü kaldırılmalı, eser inceleme işlerine odaklanılması gerek.

kinghaldy
Aday Memur
07 Aralık 2017 10:14

Arkadaşlar hayırlı olsun. Cumhurbaşkanı başta olmak üzere konuyu gündeme getiren herkesten Allah razı olsun. Ben bir defa yaşadım. Kim bilir bu insan düşmanı, vatan düşmanı, yetersiz, eksik, ahlaksız jüriler kimlere ne zulümler yaşattılar. Görevini gerçekten objektif olarak yapan çok az bir kesimi dışında tutuyorum. Şimdi beklentim şudur:

Bir forum oluşturalım. Görevini yıllarca kötüye kullanan bu tip jürilerin mağduru olan binlerce doçent, profesör, yardımcı doçent bir forumda bir araya gelelim. Bu insanlara maddi ve manevi tazminat davası ve görevini kötüye kullanmayla ilgili suç davası açalım. Bu tipler cezalarını çeksinler. YÖK'ün de bu tip jürilerle ilgili soruşturma başlatıp bunların profesörlüklerini iptal edip bunları Türk üniversitelerinden def etmesi gerekmektedir.

PEŞİNİ BIRAKMAYALIM. CEZALARINI ÇEKSİNLER...

zupo, 6 yıl önce

Bazı arkadaşların sanırım 2016 aralık ve sonrası yeni kriterlerden haberi yok. Sadece yazıyorlar.

Öncesinde 3 yayınla benim alanımdan doçentlik eser aşamasından başvurabilirdiniz. Bir de ağla ,zırla, itiş kakış sözlüden geçtin mi? işlem tamam. Onurlu doçent oldunuz. Çok duyduk, gördük. Ne güzel!

Şimdi başvurun bakalım 3 yayınla doçentliğe eser aşamasından!

Yok sözlüyü istemeyenler tembelmiş, torpil bekliyorlarmış vb.

Arkadaş sözlü onur kırıcı bir süreç. Üstelik eser üretimini baltalayan bir süreç.

Yayınları artırmak, kaliteyi artırmak isteniyorsa tam dersi sözlü kaldırılmalı, eser inceleme işlerine odaklanılması gerek.

fzk1977
Daire Başkanı
22 Aralık 2017 21:55

İnşanlah doçentlik için mahkemeye gerek kalmadan sözlü kaldırılır, çünkü bildiğim kadarıyla bizim için mahkeme ile haklı çıkmak mümkün değil

Docentlikson, 6 yıl önce

https://www.memurlar.net/haber/716670/sozlude-elenen-ogretmen-adayi-actigi-davayi-kazandi.html?utm_source=headlines

fzk1977
Daire Başkanı
24 Aralık 2017 08:11

Yeni khk lar yayınlandı; maalesef sözlü ile ilgili herhangi bir gelişme yok

Docentlikson
Müsteşar Yardımcısı
24 Aralık 2017 10:56

maalesef sözlüye çalışmaya devam

fzk1977, 6 yıl önce

Yeni khk lar yayınlandı; maalesef sözlü ile ilgili herhangi bir gelişme yok

musavir2
Aday Memur
23 Temmuz 2019 21:00

Kıymetli Hocalarım,

"Doçentlik Unvan Tarihi" alanında birkaç paylaşım yer almaktadır. Lütfen görüşlerinizi bildirmeniz önemlidir.

https://forum.memurlar.net/konu/2383816/

docent2018
Genel Müdür
24 Temmuz 2019 12:26

Bu başlıklar açılırken çoğu kişi boşuna uğraşıyorsunuz dedi, sözlü kaldırılmaz dedi. Pek çoğu da bize inanmadı hatta benzer durumda olanlar destek bile olmadı. Sonuç; haklıydık, kazandık. Çok emek sarfettik, mücadele ettik. Forum dışında twitter, mail vs. her yerden mücadele ettik ama kazandık.

Toplam 254 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi