Editörler : supporters.

kpssFobia
Şef
11 Eylül 2017 17:26

Hem çalışıp hem a grubuna çalışan ya da önceden çalışmış ve a grubundan atanmış var birileri var mı?

Benim için onların çalışma yöntemlerini öğrenmek daha faydalı olacak...

hukuk2017temiz
Yasaklı
11 Eylül 2017 21:17

çalışmaya inanç varsa gerisi kişinin harekete geçmesi ve adımlaması ..h.sonu dershaneyi öneririm h.içi akşamları çalışma ve tekrarlar( 3-4 saat) dershane programına bağlı kalalım derim ...2dönem ortası dersler biter ve hazır konuma gelmelisiniz...son 1 ay kamplar,2 deneme,çıkmış sorular gerisi ya nasip

kpssFobia, 7 yıl önce

Hem çalışıp hem a grubuna çalışan ya da önceden çalışmış ve a grubundan atanmış var birileri var mı?

kimene09
Aday Memur
12 Eylül 2017 22:43

hukuktan a kadro yayınları mı yoksa 657 yayınevini mi önerirsiniz?

Snc61
Aday Memur
12 Eylül 2017 23:55

A kadro kesinlikle

kimene09, 7 yıl önce

hukuktan a kadro yayınları mı yoksa 657 yayınevini mi önerirsiniz?

tuba921
Aday Memur
13 Eylül 2017 09:45

bende çalışıyorum a hazırlanmaya başladım akşamları ve haftasonu çalışmayı düşünüyorum inş olur hakkımızda hayırlısı

kpssFobia, 7 yıl önce

dallaway
Aday Memur
13 Eylül 2017 11:51

Maliye bölümünü önerir misiniz yoksa işletme daha mı avantajlı

Atama ve iş imkanı olarak

Snc61, 7 yıl önce

Gk gy hiç çalışmadım iktisat ve hukuk ağırlıklı gittim maliye okuduğumdan maliye bi nebze kolaydı. Muhasebem kötüydü bi onunda dezavantajını gördüm. Ders seçmeyerek ilerlemek önemli.

Kubbb
Aday Memur
13 Eylül 2017 11:57

Arkadaşlar merhaba bende bu yıl Çeko dam mezun oldum. dershaneye gitmeyerek bu süreci evde tamamlayacağım ancak bi kaç sorum olacak alan Sınavı'nda bir çekocu olarak çözeceğim dersler hangileri bir çok araştırma yaptım ama net bir bilgiye ulaşamadım yardımcı olursanız sevinirim.

ebrmutlu06
Aday Memur
16 Eylül 2017 21:58

Hocam genel anlamda maliye söylenir ama puan olmadan hiçbir işe yaramıyor ikisi de...aynı düzeyde bence.....okuyun kaliteli bir dershaneye yazılıp çok iyi puan alarak önünüze çıkan engelleri aşmaktır....Ankara bu işin merkezi

dallaway, 7 yıl önce

HARHUN HARHUN
Kapalı
16 Eylül 2017 22:04

girmek isteyecğeiniz kurumun personela alımına göre değişir

Snc61
Aday Memur
17 Eylül 2017 16:27

Kpss yi düşünüp soruyorsan maliye tabikii daha çok işin içinde işletme genellikle özel sektöre yönelik

dallaway, 7 yıl önce

kpssFobia
Şef
18 Eylül 2017 13:13

Ben de akşamları ve haftasonları çalışıcam mecburen ama henüz başlayamadım dershaneler ekim sonu gibi başlıyoruz diyor hep süre yetecek mi onlarla gidersem ondan da emin olamıyorum...hayırlısı artık

tuba921, 7 yıl önce

bende çalışıyorum a hazırlanmaya başladım akşamları ve haftasonu çalışmayı düşünüyorum inş olur hakkımızda hayırlısı

Alex3333
Aday Memur
20 Eylül 2017 06:49

Peki tecrubelerinizden faydalanacağimiz bize yol gösterecek yaptığı programı ile başarılı olmuş arkadaşlardan LÜTFEN PROGRAMLARINI PAYLAŞMASINI İSTİYORUZ.

20 Eylül 2017 18:59

İktisada yeni başlıycam sıfırdan başlayanlar için bi kaynak önerir misiniz? Yüksel bilgiliyi duydum ama

Aragog
Şef
21 Eylül 2017 13:51

Kendin calisacaksan Erdal Unsal'dan sasma.İktisat bilgin sifir ise

İktisata giris

Mikro iktisata giris

Makro iktisata giris

Mikro iktisat

Makro iktisat seklinde bir siralama izleyebilirsin.Temelin varsa girisleri atlayabilirsin.

Yuksek Bilgili falan ezberci adamlar.Ezber bilgiyle 15 neti gecemezsin.

Mikro-makro halledildikten sonra kalkinma,buyume ve uluslararasi iktisata gecilebilir.

Yuksek Bilgilinin karsilastirmali iktisat okullari iktisadi dusunce tarihi konusunda iyi bir kitap bir tek bunu oneririm Yukselden.

Soru cozumu ise kesinlikle cikmis kaynaklara takili kalinmadan olabildigince cok ozgun soru cozulmelidir.Ayni kitabi 2 3 kere cozmek gibi bir hataya dusmeyin hicbir ise yaramaz.Soru ezberlemek,sadece cikmis soru cozmek insani basariya goturmez.

lavinya94, 7 yıl önce

İktisada yeni başlıycam sıfırdan başlayanlar için bi kaynak önerir misiniz? Yüksel bilgiliyi duydum ama

21 Eylül 2017 15:46

SANA VURULDUM BİNNUR

hfzak
Aday Memur
09 Ekim 2017 16:58

Whatsap grubunuza beni de dahil edebilirmisiniz?

emirowen
Aday Memur
10 Ekim 2017 00:48

whatsapp grubuna ekler misiniz?

11 Ekim 2017 21:17

Hocam Kpss-a için puan türleri var biliyorsunuz ya bir kaç puan türü belirleyip o dilim alanına yönelirsiniz ya da 4 temel ders olan h-i-m-m pazar sabah oturumuna çok iyi yapmalısınız,bence bir dershane rehberlik Hocası ile görüş

Kubbb, 7 yıl önce

Arkadaşlar merhaba bende bu yıl Çeko dam mezun oldum. dershaneye gitmeyerek bu süreci evde tamamlayacağım ancak bi kaç sorum olacak alan Sınavı'nda bir çekocu olarak çözeceğim dersler hangileri bir çok araştırma yaptım ama net bir bilgiye ulaşamadım yardımcı olursanız sevinirim.

19 Ekim 2017 08:27

watsap grubuna bende kaydolmak istiyorum

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi