Editörler : cihan27E.Kayı Han

ayşeparlak
Aday Memur
09 Eylül 2017 23:39

Bu fetö-pkkcı öğretmen söylemlerinden bıktım usandım artık okullarda olumlu,ılımlı devletine sahip çıkan tek sendika eğitim-bir sendir 60 yaşını geçmişlerin olusturdugu okulu kendi demirbaşı sanan eğitim-işı de unutmamak gerekir madem çok mücadelecisin git doğuda ver mucadeleni de görelim doğuda esamereleri okunmaz pkkcı egitimsenlilere karşı tek savaşçı sendikadir benim sendikam ve gurur duyuyorum mesleğimi alnımın akıyla yapıyorum

k.cokol
Kapalı
10 Eylül 2017 00:13

başlığı açan arkadaşa sesleniyorum, dediğin gibiyse sen bir sendika kur, oraya geçelim hah hah ha ha ha :)))

oktay2323
Daire Başkanı
10 Eylül 2017 01:01

Başlığı açan arkadaş sendikasız olmayı istiyor . Haklı da . Bari bizi satan olmaz

k.cokol, 7 yıl önce

başlığı açan arkadaşa sesleniyorum, dediğin gibiyse sen bir sendika kur, oraya geçelim hah hah ha ha ha :)))

oktay2323
Daire Başkanı
10 Eylül 2017 01:08

Harbiden memur sen i savunanların aklından şüphe etmeye başladım. Birisi kalkmış ülkemiz elimizde gidiyor bu sendikaya sahip çıkalım. Birisi çıkmış öğretmenleri tek savunan eiğitim bir sendir . Eğitim iş pkk yı savununuyormuş. Sizler ne ayaksınız harbiden saçmalıyorsunuz farkında mısınız. Eğer ülkem elden gidecekse bunun çözümü malum sen e geçerek mi kurtulacak. Sizler ne söylüyorsunuz Allah aşkına.ülkem elden gidecekse direk kendim savaşmaya giderim.sendikaya üye olunmakla değil.

oktay2323
Daire Başkanı
10 Eylül 2017 01:11

Evet çok güzel sahip çıkıyor sendikanınız. Büyük ihtimalle menfaatleri dokunmuş sana . Bunca mulakat zulmü ,idareci seçimlerdeki torpilliği ve liyakatsizlik ülkeme çok güzel sahip çıkıyor. Artık haram ile helali karıştırmışız

ayşeparlak, 7 yıl önce

Bu fetö-pkkcı öğretmen söylemlerinden bıktım usandım artık okullarda olumlu,ılımlı devletine sahip çıkan tek sendika eğitim-bir sendir 60 yaşını geçmişlerin olusturdugu okulu kendi demirbaşı sanan eğitim-işı de unutmamak gerekir madem çok mücadelecisin git doğuda ver mucadeleni de görelim doğuda esamereleri okunmaz pkkcı egitimsenlilere karşı tek savaşçı sendikadir benim sendikam ve gurur duyuyorum mesleğimi alnımın akıyla yapıyorum

Pdr-SedaNur
Yasaklı
10 Eylül 2017 01:47

Sevgili Hocam,

Mevlam, haklıyı/haksızı, torpili/zülmü, adaleti/mülakatı, liyakati/yandaşı ayırabilecek kadar İMAN AKLI nasip eylesin size diyorum.

ayşeparlak, 7 yıl önce

aras75
Kapalı
10 Eylül 2017 04:46

Merkez Bankası Döviz Rezervleri ;

2002 Kasım 27 Milyar Dolar

2013 Mayıs 135 Milyar Dolar

Gezi Olayları 120 Milyar Dolar

15 Temmuz Sonrası 102 Milyar Dolar

An İtibari İle 115 Milyar Dolar !

Dünyanın 12. Ekonomisiyiz !

Avrupa'nın 5.Ekonomisiyiz !

Ortadoğu'nun 1. Ekonomisiyiz !

Süper Güç Yolundayız ....

Şimdi Anladınız mı Dertlerini ?

Mesele Erdoğan Yada Hükümet Değil

Hızla Büyüyen Türkiye'yi İstemiyorlar !

Gün Birlik Zamanıdır !

Geleceğimiz İçin, Çocuklarımız İçin

El Ele Gücümüzü Birleştirelim.

Dik Duralım

İzin Vermeyelim !

Türk -Kürt , Alevi - Sünni,

Laz - Çerkes ....

Hepimiz Kardeşiz !

Çanakkale Ruhu Hepimizin İçinde Hala !

#Sen_Yoksan_Bir_Eksiğiz 😔

10 Eylül 2017 09:38

Sendikayı din savunucusu gibi gören dava yolu gören beyefendiler. Kul hakkı yemek sizin dininizce mübah mı? Yönetici atamalarında yediğiniz o kadar kulun hakkı helal mi? Öğretmen alımında 18.500 kişiye + - 5 puan verilirken 1500 kişiye 10 20 puan verilip hak yedirilirken sesiniz hiç çıkmadı. Hiç eylem kararı almadınız. Sizin sendikanızdan olmayan yönetici var mı kurumlarda bunlar kimsenin hakkını yemeden geldiler öyle mi? Ben müslümanım dinimi sizsiz yaşarım kul hakkı yemem.

hilmi0707
Yasaklı
10 Eylül 2017 09:54

dayı sen trolmüsün, aklından zorun mu var?

aras75, 7 yıl önce

Merkez Bankası Döviz Rezervleri ;

2002 Kasım 27 Milyar Dolar

2013 Mayıs 135 Milyar Dolar

Gezi Olayları 120 Milyar Dolar

15 Temmuz Sonrası 102 Milyar Dolar

An İtibari İle 115 Milyar Dolar !

Dünyanın 12. Ekonomisiyiz !

Avrupa'nın 5.Ekonomisiyiz !

Ortadoğu'nun 1. Ekonomisiyiz !

Süper Güç Yolundayız ....

Şimdi Anladınız mı Dertlerini ?

Mesele Erdoğan Yada Hükümet Değil

Hızla Büyüyen Türkiye'yi İstemiyorlar !

Gün Birlik Zamanıdır !

Geleceğimiz İçin, Çocuklarımız İçin

El Ele Gücümüzü Birleştirelim.

Dik Duralım

İzin Vermeyelim !

Türk -Kürt , Alevi - Sünni,

Laz - Çerkes ....

Hepimiz Kardeşiz !

Çanakkale Ruhu Hepimizin İçinde Hala !

#Sen_Yoksan_Bir_Eksiğiz 😔

hilmi0707
Yasaklı
10 Eylül 2017 09:55

Hocam süpersin. Ağzına sağlık. Allah önce insanı yarattı ve insanca yaşamayı emretti. Kul hakkı yemeyi değil, torpil yapmayı değil. Bunlar gerçekten yüzsüz.

Sultanüş-Şuara, 7 yıl önce

Sendikayı din savunucusu gibi gören dava yolu gören beyefendiler. Kul hakkı yemek sizin dininizce mübah mı? Yönetici atamalarında yediğiniz o kadar kulun hakkı helal mi? Öğretmen alımında 18.500 kişiye + - 5 puan verilirken 1500 kişiye 10 20 puan verilip hak yedirilirken sesiniz hiç çıkmadı. Hiç eylem kararı almadınız. Sizin sendikanızdan olmayan yönetici var mı kurumlarda bunlar kimsenin hakkını yemeden geldiler öyle mi? Ben müslümanım dinimi sizsiz yaşarım kul hakkı yemem.

hilmi0707
Yasaklı
10 Eylül 2017 09:57

Hocam Allah sana akıl fikir izan şuur iman nasip etsin. vay be.

ayşeparlak, 7 yıl önce

handyun
Aday Memur
10 Eylül 2017 09:57

Bence alınan zam oranında sıkıntı yok sıkıntı herkesin öğretmen olmasında çok para kazanacağını düşünenler öğretmen olmamalı zaten o tipler okulda da görüyorum sürekli daha çok para aldıkları yere göre mesleklerini planlıyorlar devlet okulunda sadece zaman dolduruyor

hilmi0707
Yasaklı
10 Eylül 2017 09:58

tabi alışıksın ordan oraya zıplamaya,

k.cokol, 7 yıl önce

hilmi0707
Yasaklı
10 Eylül 2017 10:00

tek sorun zam oranı mı?

handyun, 7 yıl önce

Bence alınan zam oranında sıkıntı yok sıkıntı herkesin öğretmen olmasında çok para kazanacağını düşünenler öğretmen olmamalı zaten o tipler okulda da görüyorum sürekli daha çok para aldıkları yere göre mesleklerini planlıyorlar devlet okulunda sadece zaman dolduruyor

hilmi0707
Yasaklı
10 Eylül 2017 10:01

şurada eğitim-birseni savunanların %90'ı zamanında fetöcü idi. Her türlü iddia edebilirim bunu. bayılıyordunuz onlara. sadece siz değil müdürleriniz, yöneticileriniz onların iti köpeği olmuştu.

ayşeparlak
Aday Memur
10 Eylül 2017 10:23

Aslında anlayamadiginiz şu saçma sapan tavırlarınızla çok üye kaybettiniz.Şu anda Egitim-bir sende Atatürkçü,vatanını seven,öğrencisi,okulu için canını verebilecek, üyeler var Fetöcüler temizlendi hala varımdır muhakkak Eşi hapiste olup da kendi hala gorevde kendini gizleyen öğretmenler vardır elbette onlar da teker teker gidecekler mülakatlara gelince bu bir geçiş surecidir feto gidene kadar bazi onlemler zaruridir liyakat hususu çoğu egitimbirsenlinin gönlünde yatar

hilmi0707, 7 yıl önce

şurada eğitim-birseni savunanların %90'ı zamanında fetöcü idi. Her türlü iddia edebilirim bunu. bayılıyordunuz onlara. sadece siz değil müdürleriniz, yöneticileriniz onların iti köpeği olmuştu.

10 Eylül 2017 10:44

Bırak hocam göz göre göre hak yeniyor insanların hakkını yiyor üstünede liste yayınlıyorlar bak gör nasıl yedik hakkını diye. Bunun savunması olmaz yöneticilerin hepsi bir sendikadan çıkıyor geçiş dönemi için mi? Pisa naporları ortada geriliyoruz her yıl liyakat değil yalakalık makam sahibi yapıyor çünkü

ayşeparlak, 7 yıl önce

Aslında anlayamadiginiz şu saçma sapan tavırlarınızla çok üye kaybettiniz.Şu anda Egitim-bir sende Atatürkçü,vatanını seven,öğrencisi,okulu için canını verebilecek, üyeler var Fetöcüler temizlendi hala varımdır muhakkak Eşi hapiste olup da kendi hala gorevde kendini gizleyen öğretmenler vardır elbette onlar da teker teker gidecekler mülakatlara gelince bu bir geçiş surecidir feto gidene kadar bazi onlemler zaruridir liyakat hususu çoğu egitimbirsenlinin gönlünde yatar

hilmi0707
Yasaklı
10 Eylül 2017 10:54

hocam ben basit bir öğretmenim. neyden üye kaybedeceğim. kimim ben. bi dergahım mı var üye kabul ettiğim. kara ambar kamyoncular derneği başkanı değilim ki üye kabulü yapayım. ilk entry mi okursan sendikalara duruşum bellidir.

öyle "artık temizlendi" diye kaşmak yok. bir nesli mahvettiniz, bunları (fetöcü)başımıza bela ettiniz, bari çıkın özür dileyin.

ayşeparlak, 7 yıl önce

ayşeparlak
Aday Memur
10 Eylül 2017 11:01

Bırakın bu şovmen tavırları size çok açık söylüyorum mucadele silahla değil eğitimle olur duygularinizda samimiyseniz gidersiniz güneydoğu anadolu bölgesine değerli fikirlerinizle yetistirirsiniz çocukları ulkemin birinci sorunu teror sorunudur batıda oturup bilgisayar başında efelenmeye benzemez ama yok siz düzeninizi bozamazsiniz bırakın doğuya gitmeyi,rotasyon gelecek denilince bile panik oldunuz ben şahsen pkknin cirit attigi yerde gorev yaptım ogrencilerime hayal kurmaları için fırsat yarattım ülkemi sevdirdim batıda ise tek gördüğüm para para para ve boş siyaset. Öğretmenler odasında lak lak yaparken derse 15-20 dakika geç giren öğretmenler haram helali sorguluyor öğrenciyi adam yerine koymayan,başından savan,döven,onurunu kiran geliyor ogretmenler odasında hükümeti,egitimbir seni elestiriyor dedim ya tiksindim artik

oktay2323, 7 yıl önce

Harbiden memur sen i savunanların aklından şüphe etmeye başladım. Birisi kalkmış ülkemiz elimizde gidiyor bu sendikaya sahip çıkalım. Birisi çıkmış öğretmenleri tek savunan eiğitim bir sendir . Eğitim iş pkk yı savununuyormuş. Sizler ne ayaksınız harbiden saçmalıyorsunuz farkında mısınız. Eğer ülkem elden gidecekse bunun çözümü malum sen e geçerek mi kurtulacak. Sizler ne söylüyorsunuz Allah aşkına.ülkem elden gidecekse direk kendim savaşmaya giderim.sendikaya üye olunmakla değil.

furkan ak
Aday Memur
10 Eylül 2017 11:32

Hocam allah aşkına bırak bu zihniyete bişey anlatamazsın. Doğudada olsa farketmez bunlar heryerde aynı eleştirir eleştirir derse geç girer. Uyduruk projelerle nasıl daha fazla ek ders almanın dersindedir. Hep kendileri bilir hep baskaları kötüdür ( kendisi gibi düşünmeyen) bunlar değil çuvaldızı iğneyi dahi kendilerine batırmazlar. Onun için bunlara anlatsanda birdir anlatmasanda onlar anlamazlar.

ayşeparlak, 7 yıl önce

Bırakın bu şovmen tavırları size çok açık söylüyorum mucadele silahla değil eğitimle olur duygularinizda samimiyseniz gidersiniz güneydoğu anadolu bölgesine değerli fikirlerinizle yetistirirsiniz çocukları ulkemin birinci sorunu teror sorunudur batıda oturup bilgisayar başında efelenmeye benzemez ama yok siz düzeninizi bozamazsiniz bırakın doğuya gitmeyi,rotasyon gelecek denilince bile panik oldunuz ben şahsen pkknin cirit attigi yerde gorev yaptım ogrencilerime hayal kurmaları için fırsat yarattım ülkemi sevdirdim batıda ise tek gördüğüm para para para ve boş siyaset. Öğretmenler odasında lak lak yaparken derse 15-20 dakika geç giren öğretmenler haram helali sorguluyor öğrenciyi adam yerine koymayan,başından savan,döven,onurunu kiran geliyor ogretmenler odasında hükümeti,egitimbir seni elestiriyor dedim ya tiksindim artik

Toplam 219 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi