Editörler : asaygincihan27
24 Eylül 2017 22:26

hilmi0707
Daire Başkanı

Up

25 Eylül 2017 07:30

handyun
Aday Memur

Sen Eğitim Birsen'i yerden yere vuracağına üyesi olduğun yada borazanlığını yaptığın sendikanın bir tane kazanımını Veya almış olduğu zam oranını yazsana ucuz kahramanlık yapmayın terrorist sevicilerin sendikalarını nasıl araçsallaştırdıklarını iyi bilirim Bize istikamet çizeceğine öğretmenlik yap tüccarlık değil

26 Eylül 2017 04:14

hilmi0707
Daire Başkanı

Yürü git yüzsüz. Sendika savunmuyoruz. Sadece senin gibiler neden yüzsüz diyoruz.

Yoksa sen de bizi kıskanan gelişmiş ülkeler tarafından diş macununa karıştırılan maddelerden mi etkilendin? ;)

26 Eylül 2017 10:04

yalaka avcısı
Memur

Bol salyalı yalamayı bırak da yüzsüz arsızca memurları satan satılmışların sendikasından utanmazca tepkiden dolayı istifa eden onurlu insanlara yazılanlara bak:

Memur-Sen'e bağlı Enerji Hizmet kolu sendikasının başkan vekili Mehmet Doğan , istifa eden üyelerini fareye benzettiği çok çirkin bir Twitter mesajı yayınladı .

Bu ahlaksızca yakıştırmayı yapan şeref yoksunu hayasızlarla aynı çatı altında bulunmayı hala ahlaklı bir davranış olarak görüyorsanız insanlığınızdan utanın...

26 Eylül 2017 12:35

hilmi0707
Daire Başkanı

Up

26 Eylül 2017 17:07

kelikuputis
Şube Müdürü

Noluyor lan burada?

26 Eylül 2017 18:21

oktay2323
Daire Başkanı

Bimerden sendika ile ilgili çok güzel cevap geldi bana.ama bunu paylaşmayacam.vallahi paylaşsam memur sen iptal ettirmek seferber olur. Sadece son cümleyi söylerim "en kısa zamanda yönetmenlik çalışması tamamlanıp gereğin yapılmasında bilgilerinize sunarız" eğer ki memurlar net haber yapacaksa editörlerle paylaşırım bunu

26 Eylül 2017 18:41

ancelo
Müsteşar Yardımcısı

Bimerden sendika ile ilgili çok güzel cevap geldi bana.ama bunu paylaşmayacam.vallahi paylaşsam memur sen iptal ettirmek seferber olur. Sadece son cümleyi söylerim "en kısa zamanda yönetmenlik çalışması tamamlanıp gereğin yapılmasında bilgilerinize sunarız" eğer ki memurlar net haber yapacaksa editörlerle paylaşırım bunu

oktay2323, 2 ay önce - Alıntıya git

Oktay hocam, saygıdeğer hocam bana özelden paylaşmanı dilerim, lakin mühimi: anasayfa yaptır.

26 Eylül 2017 19:18

oktay2323
Daire Başkanı

Ben anasayfa yapılmasını istiyorum memurlar nete mesaj attım bakalım...ama onlar da böyle bir haberi geçen yıl yapmış tabi gündeme getirmişler yani belki bu haber nedeniyle hük ümet çalışma başlatmış ve benim bimere ondan olumlu cevap verilmiş olabilir...

26 Eylül 2017 19:20

oktay2323
Daire Başkanı

Memur senliler telaşlanmayın kapatılmayacak sendikanız :)))))) bu işimizi kolaylaştırma amaçlı

26 Eylül 2017 21:06

ancelo
Müsteşar Yardımcısı

Memur senliler telaşlanmayın kapatılmayacak sendikanız :)))))) bu işimizi kolaylaştırma amaçlı

Artık devir susma vakti ve devri olmayı çoktan aşmıştır (!) sayın hocam.

http://www.memurlar.net/haber/696109/erdogan-ders-kitaplariyla-ilgili-meb-i-elestirdi.html

26 Eylül 2017 23:50

Torpil-SeN-İstifa-et
Aday Memur

Dahiyane

Toplam 212 mesaj
ANKET
Lojmanlar, içinde oturana, satılmalı mı?