Editörler : "eskiyara"Pangaea
09 Eylül 2017 13:24

İhtiyacı karşılanmayan eğitim kurumu müdürlüklerine atama yapılması konusunda

Mesela bizim okulda, m. Yardımcısı müdür olarak atandı.müdür yardımcılığı boşa çıktı burası yeniden tercihe açılacak mı? Yoksa daha önceki münhal listede boş kalan yerler mi açılacak

dikab_06
Şef
09 Eylül 2017 13:25

....

ernil38
Aday Memur
09 Eylül 2017 13:36

Alınmayacak hocam. Sadece bu atama döneminde tercihe açılan ama atama yapılmayan kurumlar acılacak.

Herman
Aday Memur
09 Eylül 2017 14:01

Takvime gore aciklanmayacak ama ben acilir diye umut ediyorum cunku il disi il ici il emri derken şişmeye basladi merkezler pazartesi belli olur hersey hayirlisi bende bekliyorum acilirsa md.yrd.olurum

dikab_06
Şef
09 Eylül 2017 14:04

İnşallah hocam umarım yeni yerler açılır

Herman, 7 yıl önce

Takvime gore aciklanmayacak ama ben acilir diye umut ediyorum cunku il disi il ici il emri derken şişmeye basladi merkezler pazartesi belli olur hersey hayirlisi bende bekliyorum acilirsa md.yrd.olurum

cuveyriye
Aday Memur
09 Eylül 2017 19:02

Peki eski yerlerin açılacağı kesin mi ? Takvimde olacağı yazıyor ama bu atama nasıl olacak görevlendirme mi ? Yoksa aynı şekilde tercih alınıp puana göre mi yapılacak

dikab_06
Şef
09 Eylül 2017 20:35

Aynı şekilde tercih usülü olacak ama inşallah yeni yerler de açılır

cuveyriye, 7 yıl önce

Peki eski yerlerin açılacağı kesin mi ? Takvimde olacağı yazıyor ama bu atama nasıl olacak görevlendirme mi ? Yoksa aynı şekilde tercih alınıp puana göre mi yapılacak

cuveyriye
Aday Memur
11 Eylül 2017 06:28

Yayınlanan il var mı ?

pi-3.14
Aday Memur
11 Eylül 2017 10:17

Konya ilinin yönetici atama personelinin bu soruma cevabı evet hocam müdür ve müdür yardımcılığına atananların yerlerini de 15inde gösterecez dedi.inşallah arkadaşlar öyle olur

Herman
Aday Memur
11 Eylül 2017 10:18

Valla hocam mukemmel bir haber verdin sabah sabah tesekkurler

pi-3.14, 7 yıl önce

Konya ilinin yönetici atama personelinin bu soruma cevabı evet hocam müdür ve müdür yardımcılığına atananların yerlerini de 15inde gösterecez dedi.inşallah arkadaşlar öyle olur

pi-3.14
Aday Memur
11 Eylül 2017 10:23

Hocam dediğim gibi isterseniz sizde arayın il meni aradım yönetici atama birimine bağlandim personel bunları dedi hatta konya taslak liste yayımlanmış yi hataların olduğunu duzeltilecegini söylediler.kesin sonuc bir kac güne belli olur denildi

Herman, 7 yıl önce

Valla hocam mukemmel bir haber verdin sabah sabah tesekkurler

Herman
Aday Memur
11 Eylül 2017 10:29

Yok hocam aradim ne yazikki boşalan kadrolara bu dönemde atama yapilmayacakmiş

Boş kalan kadrolara atama yapacaklarmiş

pi-3.14, 7 yıl önce

Hocam dediğim gibi isterseniz sizde arayın il meni aradım yönetici atama birimine bağlandim personel bunları dedi hatta konya taslak liste yayımlanmış yi hataların olduğunu duzeltilecegini söylediler.kesin sonuc bir kac güne belli olur denildi

pi-3.14
Aday Memur
11 Eylül 2017 10:35

Hangi ili aradınız hocam

Herman, 7 yıl önce

Yok hocam aradim ne yazikki boşalan kadrolara bu dönemde atama yapilmayacakmiş

Boş kalan kadrolara atama yapacaklarmiş

Herman
Aday Memur
11 Eylül 2017 10:37

Konya yönetici atama

pi-3.14, 7 yıl önce

Hangi ili aradınız hocam

Herman
Aday Memur
11 Eylül 2017 10:40

Teyit amacli isterseniz bir daha arayin hocam

Herman
Aday Memur
11 Eylül 2017 10:54

Aradinizmi hocam nedir bu işin dogrulugu

pi-3.14
Aday Memur
11 Eylül 2017 11:12

Hocam az önce aradım hatta yönetici atamayı bağlayın dedim şube müdürümüz İbrahim Beyin ilgilecegini söylediler ve bağladılar.Müdür Bey sorularıma gayet açık cvp verdi taslak listede yanlışlık var düzeltilerek aynı zamanda 15inde müdür ve basyardimciligindan boşalan bütün normlar gozukecek dedi

Herman, 7 yıl önce

Aradinizmi hocam nedir bu işin dogrulugu

Herman
Aday Memur
11 Eylül 2017 11:34

Hocam bende aynen aradim banada boşalan kadrolar degil boş kalan kadrolara atama yapilacak dedi simdi kime inanacaz 1 milli egitim iki farkli cevabi ayni gunde nasil verebilir

pi-3.14, 7 yıl önce

Hocam az önce aradım hatta yönetici atamayı bağlayın dedim şube müdürümüz İbrahim Beyin ilgilecegini söylediler ve bağladılar.Müdür Bey sorularıma gayet açık cvp verdi taslak listede yanlışlık var düzeltilerek aynı zamanda 15inde müdür ve basyardimciligindan boşalan bütün normlar gozukecek dedi

pi-3.14
Aday Memur
11 Eylül 2017 11:38

Hocam ben özellikle konuşmamda müdür ve basyardimcilgindan boşalan kadrolar diye belirttim.Koskoca şube müdürü bunu yanlış anlamamali

Herman, 7 yıl önce

Hocam bende aynen aradim banada boşalan kadrolar degil boş kalan kadrolara atama yapilacak dedi simdi kime inanacaz 1 milli egitim iki farkli cevabi ayni gunde nasil verebilir

*izmir*
Aday Memur
11 Eylül 2017 13:45

2017 meb yonetici atama kılavuzunda ki madde:

2.14. Görev süresini dolduran yöneticilerin kurumları ile yöneticiliği vekâleten ve geçici görevli olarak yürütülen eğitim kurumlarının yöneticilikleri münhal ilan edilecektir. Münhal kurumların ilanından sonra herhangi bir nedenle münhal olan eğitim kurumları, bu görevlendirme döneminde münhal ilan edilmeyecektir.

Herman
Aday Memur
11 Eylül 2017 15:12

Hocam maddeye bakarsan haklisinda maddeye kim bakiyor bak canlari istedimi yok il disi yok il ici yok mazeret ..... yeterki canlari istesin

*izmir*, 7 yıl önce

2017 meb yonetici atama kılavuzunda ki madde:

2.14. Görev süresini dolduran yöneticilerin kurumları ile yöneticiliği vekâleten ve geçici görevli olarak yürütülen eğitim kurumlarının yöneticilikleri münhal ilan edilecektir. Münhal kurumların ilanından sonra herhangi bir nedenle münhal olan eğitim kurumları, bu görevlendirme döneminde münhal ilan edilmeyecektir.

Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi