Editörler : Cüneyt Barışoglu
11 Eylül 2017 00:05   

Saçma sapan üni ortaöğretim kavgaları

bazı üniversite mezunu arkadaşlar vizeleri finalleri geçmek için eş*k gibi çalışıyorduk yazmışlar vıdı vıdı vs . zaten önce ki senelerde puanlar kaçtı şimdi puanlar kaç... bizden saçma sapan bi şekilde üniversite kazanmamız isteniyor istediğiniz oluyor 86 almıştım atanmak zaten imkansız 1.5 sene özelde çalıştım çıktım şimdi eş*k gibi şu an ygs lys çalışıyorum hiç bir konuyu okulda görmedik lys konularından bi haber günde 5-6 saat kendi başıma anlamaya çalışıyorum kazanırda mezun olursam 25 yaşında olacağım birde işe başlar mıyım bilinmez 5 seneye ölmeyeceğimiz ne malum ki atama durumları şimdi ki gibi olsun allah yardımcımız olsun işimiz çok zor :) artık atanma beklemiyorum alın başınıza çalın atanmayı da

11 Eylül 2017 00:15

belirsizzhemsire
Memur

güzel güzel atanın iyi mi zaten ülke kötüye gidiyor üniversite mezunu hemşirede alınmaz ileride saf saf kalırız :)

11 Eylül 2017 00:30

BursaOlsaSuperOlur
Aday Memur

+1

11 Eylül 2017 11:42

Nursee12
Memur

Helal kardeşim tüm konuyu ozetledin zaten bu kavgayı baslatanlarda atanamayan 69 dan bile düşük alan insanlar ben kaç yıl hastanede çalıştım böyle bi ayrımi ilk kez burda gördüm

11 Eylül 2017 11:49

Hemsire9
Memur

Bende lisede 2 yıl boyunca staj yaptım burda da bir yıldır yapılan üniversite lise ayrımını üniversitelerinin liseli mezunu olduğu için yadırgamasını falan birgün görmedim hastanede hiçbir sağlık personelinin arasında

Toplam 4 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?