Editörler : crops35
20 Eylül 2017 16:47

herkes sız bız gıbı olsa hocam nufsta yasadım 7 kısı gtmemıs ondan dedım hocam anlaysınız ıcın tesekkurer :)

smrclk, 7 yıl önce

Eğer başvuru yaparsam tabi ki giderim hocam merak etmeyin dikkat ediyorum buna :))

smrclk
Kapalı
20 Eylül 2017 18:53

rica ederim hocam bu arada diploma renkli mi oldu siyah beyaz mı farkeder mi çünkü renkli olunca mb si artıyor

Memur adayi12, 7 yıl önce

herkes sız bız gıbı olsa hocam nufsta yasadım 7 kısı gtmemıs ondan dedım hocam anlaysınız ıcın tesekkurer :)

20 Eylül 2017 19:58

ben yapmadım ama sıyah beyaz ıyıdır onemlı olan ıcerık dıye dusunuyorum :)

smrclk, 7 yıl önce

rica ederim hocam bu arada diploma renkli mi oldu siyah beyaz mı farkeder mi çünkü renkli olunca mb si artıyor

smrclk
Kapalı
21 Eylül 2017 15:31

Hocam diplomanın ön ve arka yüzü için iki kez mi dosya seç dediniz

birmemurolsam, 7 yıl önce

An itibariyle başvuruyu yaptım. Umarım sıralamaya gireriz hakkımızda hayırlısı artık

21 Eylül 2017 16:48

ben yapmadım ama bence 2 kez olur hocam tek seferde yuklenmez sanırım ayrı ayrı olur

smrclk, 7 yıl önce

Hocam diplomanın ön ve arka yüzü için iki kez mi dosya seç dediniz

birmemurolsam
Aday Memur
21 Eylül 2017 17:51

Ben ön arka çekip yolladım. Arkasının resmi için diğer seçeneğini seçip yükle dedim.

ben yapmadım ama bence 2 kez olur hocam tek seferde yuklenmez sanırım ayrı ayrı olur

smrclk
Kapalı
22 Eylül 2017 15:26

Arkadaşlar , arkadaşımın başvurusunu ben yapmıştım kurumun gönderdiği bilgilendirme mesajında başvuru formu çıkıyor ya hani ekte orda diplomanın sadece arka yüzü görünüyor. Sizler bi kontrol eder misiniz sizinkinde hem ön hem arka yüz görünüyor mu diye

smrclk
Kapalı
22 Eylül 2017 15:33

Pardon kurumun gönderdiği bilgilendirme maili demek istedim

22 Eylül 2017 16:05

hocam ben arka yuzunu cektrmedım on yuzde tum bılgıler var gerek var mı

smrclk, 7 yıl önce

Arkadaşlar , arkadaşımın başvurusunu ben yapmıştım kurumun gönderdiği bilgilendirme mesajında başvuru formu çıkıyor ya hani ekte orda diplomanın sadece arka yüzü görünüyor. Sizler bi kontrol eder misiniz sizinkinde hem ön hem arka yüz görünüyor mu diye

22 Eylül 2017 16:49

tarayıcı ne kullandınız

smrclk
Kapalı
22 Eylül 2017 18:41

Yani bilmiyorum bana mail olarak geldi bilgileri bende başvuruyu öyle yaptım. Sadece arka yüz yada sadece ön yüz olunca problem olur mu acaba ,, En iyisi haftaiçi kurumu aramak sanırım

tarayıcı ne kullandınız

pilingov
Aday Memur
23 Eylül 2017 15:33

Arkadaşlar başvuruyu yaptım, başvuruyu yaparken puan otomatik gözüküyor ya, orada bölüm kodu filan gözükmüyordu sizde de öyle mi? Gelen bilgilendirme mailinde de bölüm kodu filan gözükmüyor sıkıntı çıkarır mı?

pilingov
Aday Memur
23 Eylül 2017 19:44

Arkadaşlar bi cevap verseniz.

23 Eylül 2017 22:10

hocam zorda olsa basvuryu yaptım expoler tarayıcı kullandım dıploma secenegını 2 kez ısaretledım on ve arka yuzunu yukledım ıslem sonunda basarılı dıyor sıze yazdıgınız maıl adersınıze basvuru formunuz pdf olarak gelıyor ıslem bıttı gerısıne ben takılmadım sız de takılmayn

pilingov, 7 yıl önce

Arkadaşlar bi cevap verseniz.

pilingov
Aday Memur
23 Eylül 2017 22:52

Saolun hocam hayırlı olsun. Pdfe bakar mısınız rica etsem bölüm kodu kısmı boş mu değil mi diye? Merak ettim.

hocam zorda olsa basvuryu yaptım expoler tarayıcı kullandım dıploma secenegını 2 kez ısaretledım on ve arka yuzunu yukledım ıslem sonunda basarılı dıyor sıze yazdıgınız maıl adersınıze basvuru formunuz pdf olarak gelıyor ıslem bıttı gerısıne ben takılmadım sız de takılmayn

23 Eylül 2017 23:03

tmm hocam

pilingov, 7 yıl önce

Saolun hocam hayırlı olsun. Pdfe bakar mısınız rica etsem bölüm kodu kısmı boş mu değil mi diye? Merak ettim.

23 Eylül 2017 23:06

bos hocam baktım rahat olun

pilingov, 7 yıl önce

pilingov
Aday Memur
24 Eylül 2017 11:49

Teşekkür ederim. Artık hayırlısı olsun hakkımızda :)

bos hocam baktım rahat olun

24 Eylül 2017 13:18

amın hocam rıca ederım

pilingov, 7 yıl önce

Teşekkür ederim. Artık hayırlısı olsun hakkımızda :)

smrclk
Kapalı
09 Ekim 2017 15:53

Arkadaşlar kurumu aradım. Son kontroller yapılıyor akşamüstü açıklanacak dediler. Mesai bitimine yetişir mi dedim sonrası da olabilir dedi

Toplam 87 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi