Editörler : Adversary
20 Kasım 2017 18:38

erkin esen
Aday Memur

70 civarı işletmecilere (iibf) dhmi ancak hayal

21 Kasım 2017 02:59

aselminaa
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar.. bı sorum olacak sizlere cvplarsaniz çok sevinirim. Şimdi 2018 KPSS hazırlanıyorum DHMİ stajyer ATC için. Sınav 22 temmuzda ve ben Ekim'de 27 yaşımdan gün Almaya baslicam. Yani arada 3 aylık bı süre var. Sizde hiç şansım var mı? Sınava girdiğimde 25 yaşında olucam ancak büyük ihtimalle başvurular sırasında 26 olucam. Bilgisi olan lütfen yardımcı olabilir mi. Boşuna hayal kurmayaym ATC için. Çalışma isteğim de olmuyor böyle belirsizlikle.. cvplariniz için şimdiden teşekkürler..

21 Kasım 2017 09:58

Arff1
Aday Memur

şartlarda kurs sonu itibarıyla 27 yaş yazıyorsa başvuramazsın,başvuru tarihi itibarıyla 27'den gün almamak yazıyorsa başvurabilirsin

21 Kasım 2017 10:31

gazetecilik
Aday Memur

düz memur için İngilizce istenmiyor.

alien90, Dün - Alıntıya git

Düz memur ne kadar alıyor?

21 Kasım 2017 11:44

alien90
Aday Memur

Düz memur ne kadar alıyor?

gazetecilik, 8 saat önce - Alıntıya git

başlangıç 5 bin

21 Kasım 2017 11:46

doksanşart
Memur

kurum sınav açınca kamu yönetimi mezunlarını her sınavda alırmı yoksa almadığı sınavlar oluyormu örneğin şu son aldığı sınavda kamu yönetimi mezunları başvurabildimi yardımcı olacak varmı acaba

21 Kasım 2017 11:47

doksanşart
Memur
21 Kasım 2017 11:55

Memuraadayi
Aday Memur

Devlet Hava Meydanları (DHMİ) KPSS 2017/1 Memur Alımı Branşları ve Tüm Şartları

bu sınavı kastediyorum

doksanşart, 7 saat önce - Alıntıya git

Sınav değil ki bu 2017/1 merkezi ataması. Dhmi bir tek atc alımı için kendi sınavını yapıyor bildiğim kadarıyla ona da tüm lisans mezunları başvurabiliyor. Yaş sınırı oluyor.

21 Kasım 2017 12:44

doksanşart
Memur

Sınav değil ki bu 2017/1 merkezi ataması. Dhmi bir tek atc alımı için kendi sınavını yapıyor bildiğim kadarıyla ona da tüm lisans mezunları başvurabiliyor. Yaş sınırı oluyor.

Memuraadayi, 7 saat önce - Alıntıya git

evet ben merkezi atamayı kastetmiştim yanlış cümle kurmuşum.merkezi atama için sorumu cevaplarmısınız acaba ?

21 Kasım 2017 12:45

doksanşart
Memur

alan sınavına hazırlanan biri olarak her kurumun kendi sınavı olduğu için merkezi atama kelimesi dağarcığımdan çıkmış zamanla :)

21 Kasım 2017 14:12

glsmakinemüh
Aday Memur

Merhabalar herkese. Ben de dhmi istiyorum ama herkes genelde gözlerinden dolar işareti çıkartarak maaşları sormuş. Maaş da önemli ama benim merak ettiğim mühendis olarak atananlar ne iş yapıyor tam olarak? bi de makine müh alımı yapılıyor mu? bilgisi olan varsa cevaplandırırsa sevinirim. herkese iyi çalışmalar.

21 Kasım 2017 15:41

krbkrb
Aday Memur

Merhabalar herkese. Ben de dhmi istiyorum ama herkes genelde gözlerinden dolar işareti çıkartarak maaşları sormuş. Maaş da önemli ama benim merak ettiğim mühendis olarak atananlar ne iş yapıyor tam olarak? bi de makine müh alımı yapılıyor mu? bilgisi olan varsa cevaplandırırsa sevinirim. herkese iyi çalışmalar.

glsmakinemüh, 4 saat önce - Alıntıya git

Normal memur gibi evrak, muhasebe vs işleri yapıyorlar. Puanınız kaçtı hocam?

21 Kasım 2017 16:33

mkeee
Aday Memur

glsmakinemüh, 4 saat önce - Alıntıya git

sende dolar değilde euro var galiba gözlerinde. peki sen neden dhmi ile ilgileniyorsun. dhmi de diğer klasık kit ler gibi kamu kurumu. farkı güzel maaş vermesi. herkeste daha fazla kazanmak isteyebilir elbet. edebiyat parcalama burda bence.

Toplam 213 mesaj
ANKET
Sizce Ankara'da yapımı devam eden Ankapark projesine devam mı edilmeli?