Editörler : "eskiyara"Pangaea

k.cokol
Kapalı
12 Eylül 2017 17:56

Hopalı Editörüm ben ve eşim ikimiz de aynı ilçe emrinde depoyuz. Bizler 2017 mazeret tayininde il dışından ilçe emrine geldik. kısaca 4900 öğretmen içindeyiz. Bizlere hak verilmedi değil mi?

hopali
Başbakan Müsteşarı
12 Eylül 2017 17:58

Görevi Başladıkları Anda Aynı İlçede Oluyor Durumda Olanlar (İlçe Emriyle Gelenler) Duyuruda Yer Bulamamış. İl Emriyle Gelenlerde Farklı Yerlerde Olanların Hakkı Var İlçe Emri ile Gelenler İçin Ek Bir Yazı mı Yaparlar Bakalım.

k.cokol, 7 yıl önce

şimdi Yusuf Tekin'in açıklamasında iliçi başvuru şartlarını taşıyanlar ile il-ilçe emrindekilere hak verilecek deniyordu. Şimdi ne oldu da 4900 il-ilçe emrindeki öğretmen kılavuza konmadı?

mfath
Şube Müdürü
12 Eylül 2017 18:13

Arkadaşlar kararname ile başvuru yapılabiliyor mu

bad_pearl
Memur
12 Eylül 2017 18:13

Hopalı editörüm ve hocalarım, ağustos eş durumunda il dışından mersinin bir ilçesine geldim. Eşimin iş ve ikametgahı dışında bir ilçe olduğu için bu ek atama da yeniden eşimim iş ve ikametgah adreslerine tayin isteyebilir miyim?

Bir diğer sorumda yeniden belgeyi cuma günü verip okul ve ilçenin yine onay vermesini mi bekleyeceğiz acaba?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

hopali
Başbakan Müsteşarı
12 Eylül 2017 18:16

Başvuru Yapabilirsiniz. Başvuruyu Yaparken Tercihleri Yapacaksınız. Belgeleri Verdikten Sonra Onaylar Olacak...

bad_pearl, 7 yıl önce

Hopalı editörüm ve hocalarım, ağustos eş durumunda il dışından mersinin bir ilçesine geldim. Eşimin iş ve ikametgahı dışında bir ilçe olduğu için bu ek atama da yeniden eşimim iş ve ikametgah adreslerine tayin isteyebilir miyim?

Bir diğer sorumda yeniden belgeyi cuma günü verip okul ve ilçenin yine onay vermesini mi bekleyeceğiz acaba?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

hopali
Başbakan Müsteşarı
12 Eylül 2017 18:16

Evet...

mfath, 7 yıl önce

Arkadaşlar kararname ile başvuru yapılabiliyor mu

hopali
Başbakan Müsteşarı
12 Eylül 2017 18:18

Şuan Durum Muamma. Duyuruda Size Hak Veren Bir Yazıya Rastlamadım. Ek Bir Yazı Gönderip İşin İçinden Çıkabilirler...

k.cokol, 7 yıl önce

Hopalı Editörüm ben ve eşim ikimiz de aynı ilçe emrinde depoyuz. Bizler 2017 mazeret tayininde il dışından ilçe emrine geldik. kısaca 4900 öğretmen içindeyiz. Bizlere hak verilmedi değil mi?

devrimdeniz32
Aday Memur
12 Eylül 2017 18:19

Hopalı hocam, ben 2017 haziran ildisi ile bir büyük şehire geldim, eşim de ağustos özür grubu ile başka bir ilçeye geldi. Bu kılavuza göre ben iliçi ozurden eşimin ilçesine tayin isteyebiliyorum sanirim. Benim durumumdakileri kısıtlayan herhangi bir madde görmedim. Sizin görüşünüz nedir, saygılar.

k.cokol
Kapalı
12 Eylül 2017 18:25

Eski Kılavuzları Kopyala Yapıştır Yapmışlar 4900 öğretmen için mutlaka ek yazı çıkacaktır yada Yusuf Tekin tweeti ni silmesi gerekiyor

hopali
Başbakan Müsteşarı
12 Eylül 2017 18:28

Farklı İlçe Olduğundan Kesinlikle Özür Tayin Hakkı Var. İkameti 3. Bir İlçeye Alırsanız 2 İlçe Yazma Hakkınız Olur Unutmayın...

devrimdeniz32, 7 yıl önce

Hopalı hocam, ben 2017 haziran ildisi ile bir büyük şehire geldim, eşim de ağustos özür grubu ile başka bir ilçeye geldi. Bu kılavuza göre ben iliçi ozurden eşimin ilçesine tayin isteyebiliyorum sanirim. Benim durumumdakileri kısıtlayan herhangi bir madde görmedim. Sizin görüşünüz nedir, saygılar.

hopali
Başbakan Müsteşarı
12 Eylül 2017 18:30

Sadece 1. Aşama ve 2. Aşama Yerine Başvuru ile Tercihler Birlikte Olacak Kısmı Değişmiş. Ek Yazı Gelebilir Ama Nasıl Olacak Bakalım. Muhtemelen,

"Kadrosu İl ve İlçe Memlerde Olan Öğretmenler Oldukları İlçe İçinde Başvuru Yapabilecektir" Olacbilir. Belki İlçe İçi Değilde İl İçi Derler.

k.cokol, 7 yıl önce

Eski Kılavuzları Kopyala Yapıştır Yapmışlar 4900 öğretmen için mutlaka ek yazı çıkacaktır yada Yusuf Tekin tweeti ni silmesi gerekiyor

Volksdeutsche
Daire Başkanı
12 Eylül 2017 18:32

İldışı atamayla atanıp aynı gün özür grubuna başvurabilir miyiz?

hopali
Başbakan Müsteşarı
12 Eylül 2017 18:40

Sizlere Mebbis Şifresi Verecekeklerdir. Akabinde Başvurunuzu Yapabilirsiniz.

Volksdeutsche, 7 yıl önce

İldışı atamayla atanıp aynı gün özür grubuna başvurabilir miyiz?

fatih0142
Aday Memur
12 Eylül 2017 19:15

Hopali hocam Ağustos ayında ki atamadan evraklar var,onu tekrar tarayıp başvursak kabul ederler mi,8 Ağustos tarihli, yoksa tekrar mı hazirlayalim, ilçeyi aradım, malûm cevap bilmiyoruz

venester
Memur
12 Eylül 2017 19:37

Arkadaşlar bilgisi olan cevap verebilir mi? Başvuru ve tercih aynı anda olacağından sadece boş olan okulları göreceğiz değil mi? Ağustosta muhtemel boşalacak kadrolar da görünüyordu.

Bu atamada nasıl olacak? Muhtemel boşalacak kadroları tercih edemeyeceksek şansımı az.

atakorkut
Aday Memur
12 Eylül 2017 19:47

Tamamen göstermelik zaten biz yaptık hesabı hiç umudum yok

venester, 7 yıl önce

Arkadaşlar bilgisi olan cevap verebilir mi? Başvuru ve tercih aynı anda olacağından sadece boş olan okulları göreceğiz değil mi? Ağustosta muhtemel boşalacak kadrolar da görünüyordu.

Bu atamada nasıl olacak? Muhtemel boşalacak kadroları tercih edemeyeceksek şansımı az.

bloodygorgeous48
Aday Memur
12 Eylül 2017 20:10

Sayın benim tahminimce siz özrünüzün olduğu ilceye atandiginiz icin hakkiniz olmayabilir ama beklemek lazim bakarsiniz yazi falan cikar. Tabi bu benim şahsi görüşüm hocam

k.cokol, 7 yıl önce

k.cokol
Kapalı
12 Eylül 2017 20:29

zaten bizim durumumuzdaki 4900 öğretmenin tamamı özrünün olduğu ilçeye atandı. Yusuf tekin, söz verirken bunu bilmiyor muydu?

bloodygorgeous48, 7 yıl önce

Sayın benim tahminimce siz özrünüzün olduğu ilceye atandiginiz icin hakkiniz olmayabilir ama beklemek lazim bakarsiniz yazi falan cikar. Tabi bu benim şahsi görüşüm hocam

feyzagün
Aday Memur
12 Eylül 2017 20:32

Müstakil müdürlüğü bulunmayan eğitim kurumlarında görevli öğretmenler ile kadroları il/ilçe milli eğitim müdürlüklerinde bulunan öğretmenler, başvurularını kadrolarının bulunduğu il/ilçe milli eğitim müdürlüklerine yapacaktır.

feyzagün
Aday Memur
12 Eylül 2017 20:33

Bu maddeye gore ilce emrine atananlarda basvuru yapabilir demek değil midir? Boș yeremi ilisik kesip basvuru yaptim mebbis sifresi aldm bu nasıl bir rezilliktir anlamadm gitti

Toplam 113 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi