Editörler : Adversary
12 Eylül 2017 20:42   

2018 Yılı orta öğretim kpss

Selamın aleyküm

Arkadaşlar ben 2018 orta öğretim KPSS girsem 85-90 arası alacağımı düşünüyorum. Üniversite kazandım bilgilerim taze henüz eylül ayında olacak KPSS ben 85-90 alsam Makine bölümü mezunuyum liseden merkezi atama iLe o puanla atanabilir miyim daha yeniyim tecrübem Yok da

12 Eylül 2017 22:49

fbzoom
Şef

üniversite kazandığın ilde kadro bulabilecek misin?

12 Eylül 2017 23:30

Volvol6161
Şef

üniversite kazandığın ilde kadro bulabilecek misin?

fbzoom, 2 ay önce - Alıntıya git

Olmazsa tecrübe olur bana

Ben 2 yıllık KPSS puanı toplanıp öyle tercih yapıyon sanıyom meğerse basitmiş KPSS ya tek sene çift yıllık yek puanla gir atan vay be

13 Eylül 2017 14:15

fbzoom
Şef

''Ben 2 yıllık KPSS puanı toplanıp öyle tercih yapıyon sanıyom meğerse basitmiş KPSS ya tek sene çift yıllık yek puanla gir atan vay be''

Ne demek istediğinizi anlamadım?

13 Eylül 2017 14:55

Volvol6161
Şef

''Ben 2 yıllık KPSS puanı toplanıp öyle tercih yapıyon sanıyom meğerse basitmiş KPSS ya tek sene çift yıllık yek puanla gir atan vay be''

Ne demek istediğinizi anlamadım?

fbzoom, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam mesela ben 2018 ve 2020 de KPSS gircem

Çift iki kere aldığım puanın ortalaması iLe atanıyon sanıyom

Meğerse tek puanla atanılıyomuş burda Yen'i ögrendim basitmiş o zaman KPSS ya

13 Eylül 2017 16:41

halisöztürk
Kapalı

makine mezunuyum dediğine göre meslek lisesi gibi birşey mezunu olmalısın. gerçekten bir üniversitenin ciddi bir bölümünü mü kazandın yoksa 2 yıllığa yerleşme ile mi yerleştin? hem 85-90 almak lise kpss den liseliler için kolay olmasa gerek. hem son 4-5 yılın lise kpss yerleşme verilerini araştır bak 85-90 ile memur olunuyor mu. daha açıklayıcı- tatmin edici olur senin için olur

13 Eylül 2017 18:47

Volvol6161
Şef

makine mezunuyum dediğine göre meslek lisesi gibi birşey mezunu olmalısın. gerçekten bir üniversitenin ciddi bir bölümünü mü kazandın yoksa 2 yıllığa yerleşme ile mi yerleştin? hem 85-90 almak lise kpss den liseliler için kolay olmasa gerek. hem son 4-5 yılın lise kpss yerleşme verilerini araştır bak 85-90 ile memur olunuyor mu. daha açıklayıcı- tatmin edici olur senin için olur

halisöztürk, 2 ay önce - Alıntıya git

Halil hocam tarih bölümü kazandım 390 ile

Ama bölüm 4 yıllık olmasına karşın tıraş bir bölüm

Makine lise alımlarına baktım 85 ile atanabiliyorsun diğerleri 95 -98 falan bizim bölüm daha düşük

Ben denemelere girdiğimde 80 çıkarıyorum vatandaşlık Yok hiç görmedim cunku onu koycam üstüne coğrafya Türkçe tarih kasacam gelir ya 85-90 arası çokta zor değil gençlere bence

Toplam 6 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?