Editörler :
14 Eylül 2017 01:26   


21. Pomem alımları hak. yaş sınırlandırması

Merhaba Arkadaşlar;

Biliyorsunuz ki 21. Dönem alımları başlamış bulunmaktadır ve hepimize hayırlı olmasını dilerim, Ancak şöyle bir konuda vardır ki 31.12.1988 ve sonrası alımları hak. biliyorsunuz ki pek çok kişi bu konulardan mağdur olmuştur. uzun zamandır konuşulan ama hala faaliyete girmeyen yaş sınırlandırılmasının düzeltimesi içinde sizlerinde destekleri gerek 4 yıllık üniversite okumak ve bunu türkiye şartlarında yapıp 30 yaşından gün almamak zor oluyor. bunun içindir ki bu durumun birlerine duyurmak gerekmektedir. insan tecrübe olmadan yaşayamaz benim tecrübelerimin en önemli kısmı ağlamayana hiç birşey yok. onun içindir ki size aşağıdaki örnek metni bırakıyorum ve yanında linkler olacak o linkere metni gönderelim. daha çok kişi demek daha çok kişiye ulaşmak demekdir. konuyu İÇ İŞLERİ bakanlığı üstlenmektedir ve kanun hakkında kararname ile bu işi çözüme kavuşabilmektedir.

mustesarlik@icisleri.gov.tr

personel@icisleri.gov.tr

egitim@icisleri.gov.tr

bhim@egm.gov.tr

https://www.bimer.gov.tr/

https://basvuru.tccb.gov.tr/Forms/pgDefault.aspx

14 Eylül 2017 02:00

habersız0
Aday Memur

örnek link nerede görünmüyor arkadasım..

14 Eylül 2017 02:10

Mesziva
Aday Memur

Örnek metin aşağıdaki gibidir. ;

Merhaba Sayın Devlet Yetkilileri;

Bu yıl sonuna kadar düzenlenmesi beklenen 21. Dönem Pomem alımlarında yaş sınırlandırılması 31.aralık.1988 yılı ve sonrası doğanlar için geçerli gözükmektedir. Ancak bu durumdan dolayı son yıllarda mağduriyet çok fazla mağduriyet yaşanmaktadır. yaş sınırlandırılmasını 1 ocak 1988 yada 32 yaşından gün almamak şartı konulmasını talep ederim bu durumda çok fazla mağduriyet yaşamaktayız şayet 4 yıllık mezun biri için ancak şartlar olgunlaşmakta ve maalesef ancak 1 dönem şansımız olmaktadır. Daha önceki alımlarda yaşanan fetö terörü ve bunların arka çıkanları yüzünden zaten polis alımlarında ne yazık ki bizleri elemektelerdi demem o ki anca fırsatını bulabildiğimiz ve ancak şartların bize yakın olduğu 21. Pomem alımlarında bizleri de görmenizi isteriz. Bizlerde en çok olmak istediğimiz bu meslekten mağdur edilmek istemiyoruz. Polislik bizlerin hayalleri ve amaçlarımızın içindeyken sadece hayallerimizde kalmasını istemiyoruz.

Siz sayın devlet yetkilileri bu konuya ele almanızı ve yaşadığımız bu sıkıntıdan bizlere de ferahlatan haberler vermenizi isterim.

Bilgilerinize Saygılarımla.

Toplam 2 mesaj
 
ANKET
İstiklal Marşının sözlerinin aynı kalarak bestesinin değişmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?