Editörler : crops35
14 Eylül 2017 02:12

Kasım özel idare alım tahminlerim il il

uzun zamandır yoktum unuttum sizleri sanmayın boş zamanım vardı oturup il il inceledim alım yapmasını bekledigim özel idareler ve kadro içerikleri

artvin vhki alımı bekliyorum iyi bir rakam gelebilir buradan

bitlis alım yaptı haziranda ama hala memur alımı yapabilir (lisanstan almıştı)

burdur özel idarenin memur alımı yapabilir

giresun il özel idare kasım ayının büyük kadro gelecek kurumu olabilir çok ümitliyim hem vhki hem bilgisayar işletmeni eksigi var 6+6 8+8 gibi kadrolar gelirse şaşırmayın

Kırklareli İl Özel İdaresi bitlis gibi haziranda alım yaptı yine az sayıda alım yapabilir.(lisanstan almıştı)

kütahya özel idare memur alımı yapabilir

siirtte vhki ve mühendis alımı olabilir.

şırnak özel idare yalnızca memur degil hizmetli şöför gibi yardımcı hizmetlerede alım olabilir özellikle lise kpssden bekleyen arkadaşlar için çeşitli mesleklerden bol alım olabilir şırnak için

ıgdır özel idare hem memur hem teknik personel hem şöför hem hizmetli bol alım olabilir ıgdıra

yalova hem memur hem teknik hemde yardımcı hizmetlerde çalışacak personel alımı yapabilir orta halli bir alımda yalovadan bekliyorum

karabükten az sayıda alım olabilir

osmaniyeden iyi halli bir alım bekliyorum özellikle memur ve teknik personel alımı olacagını düşünüyorum (mühendis özellikle)

Selinselinn
Kapalı
14 Eylül 2017 02:15

Umarım buro yonetimi bölümüne büyük pay düşer :)

loselose
Daire Başkanı
14 Eylül 2017 13:14

içişleri kazanamayanlar için bir umut olabilir bu kasım

smllztrk
Kapalı
14 Eylül 2017 14:50

Onlisans mi olur lisansta da actiniz mi ayni konuyu

loselose
Daire Başkanı
14 Eylül 2017 15:40

memur alımı yine yarı yarıya olur yardımcı hizmetler liseden alınır

smllztrk, 7 yıl önce

Onlisans mi olur lisansta da actiniz mi ayni konuyu

smllztrk
Kapalı
16 Eylül 2017 16:23

İnşallah olur dediğin gibi

HakaN-88
Şef
18 Eylül 2017 13:29

Niye şöyle çanakkale izmir aydın muğla antalya falan yok yav, açılsın buralarada açılsın noolur sanki... :)

Hththt
Şef
18 Eylül 2017 13:31

Tüm açıktan alımları düşündüğümüz zaman kaçla kapatır bu alımlar aşağı yukarı

HakaN-88
Şef
18 Eylül 2017 13:36

Neresi olursa olsun yazarım mı diyosunuz yoksa tercihlerinizi filtreliycek kriterler varmı bu önemli?...

Hththt, 7 yıl önce

Tüm açıktan alımları düşündüğümüz zaman kaçla kapatır bu alımlar aşağı yukarı

eyeoftiger
Daire Başkanı
18 Eylül 2017 13:41

izmir,aydın,muğla,antalya büyükşehir. il özel idareleri yok. zabıta harici alım açmaz bu büyükşehirler ve merkez ilçeleri. çanakkale küçük bir şehir zaten son alımda 9 kişi almışlardı kasımda alım yapacaklarını düşünmüyorum.

HakaN-88, 7 yıl önce

Niye şöyle çanakkale izmir aydın muğla antalya falan yok yav, açılsın buralarada açılsın noolur sanki... :)

HakaN-88
Şef
18 Eylül 2017 13:43

Ben illa il özel idaresi olsun demiyorum ki zaten belediyede olur... :)

smllztrk
Kapalı
18 Eylül 2017 15:49

il ozel idareleri arayip bilgi aldiniz mi? Aciktan alimda olsa puani yuksekler istedigi yer olursa yazar diye dusunuyorum ayrica

18 Eylül 2017 18:00

Efsane sahalarda yine desene :)

loselose
Daire Başkanı
18 Eylül 2017 18:43

Alım olacak gibi arkadaşlar sakin olun izmir mugla falan beklemeyin büyükşehirlerde özel idare yok :D belediyeler alım yapar mı zor bu illerde kadro normları dolu hatta olması gerekenden fazla :D burdur ısparta falan alım yaparsa kaçırmamak lazım

Hththt
Şef
18 Eylül 2017 19:06

Yani düz memurluk için diyorum hani böyle çok aşırı köşe bucak olmadığı sürece yazarım

HakaN-88, 7 yıl önce

Neresi olursa olsun yazarım mı diyosunuz yoksa tercihlerinizi filtreliycek kriterler varmı bu önemli?...

smllztrk
Kapalı
18 Eylül 2017 20:59

Hocam siz bilgi aldiniz mi yoksa tahmini olarak mi soyluyorsunuz?

loselose, 7 yıl önce

Alım olacak gibi arkadaşlar sakin olun izmir mugla falan beklemeyin büyükşehirlerde özel idare yok :D belediyeler alım yapar mı zor bu illerde kadro normları dolu hatta olması gerekenden fazla :D burdur ısparta falan alım yaparsa kaçırmamak lazım

loselose
Daire Başkanı
18 Eylül 2017 21:17

bunlar benim tahminlerim ama takip edenler bilirler laf olsun diye kadro tahmini yazmam mantıklı verilere dayanarak bu tahminleri yaptım kılavuz açıklandıktan sonra umarım yanılmam bol sayıda atama olur atanmış biri olarak bu mutlulugu herkesin yaşamasını isterim

smllztrk, 7 yıl önce

Hocam siz bilgi aldiniz mi yoksa tahmini olarak mi soyluyorsunuz?

smllztrk
Kapalı
18 Eylül 2017 22:04

Umarim yine hakli cikarsin kardesim bende Giresun istiyorum olursa giresunda iyi olur

loselose, 7 yıl önce

bunlar benim tahminlerim ama takip edenler bilirler laf olsun diye kadro tahmini yazmam mantıklı verilere dayanarak bu tahminleri yaptım kılavuz açıklandıktan sonra umarım yanılmam bol sayıda atama olur atanmış biri olarak bu mutlulugu herkesin yaşamasını isterim

mehmet-0101
Memur
18 Eylül 2017 22:21

il özellerde şoför kadrosu açılır mı kanka :)

loselose
Daire Başkanı
18 Eylül 2017 23:03

şırnak ıgdır yalova bu üçünden şöför alımı gelebilir yalnız özel idareler genelde d veya ce istiyor özellikle ce isteyebilirler çünkü ce eski tipte e de alındıgından hem araba hem otobüs hem kamyon hem tır yani özel idare almışken her şeyi sürebilecek kişiler alır diye tahmin ediyorum kastamonu haziranda beş şöför aldı ce istedi bu arada liseden aldı önlisans mezunlarından şöför için otobüs kaptanlıgından alabilirler çorum öyle yaptı

mehmet-0101, 7 yıl önce

il özellerde şoför kadrosu açılır mı kanka :)

mehmet-0101
Memur
18 Eylül 2017 23:08

inşallah çok alir

loselose, 7 yıl önce

şırnak ıgdır yalova bu üçünden şöför alımı gelebilir yalnız özel idareler genelde d veya ce istiyor özellikle ce isteyebilirler çünkü ce eski tipte e de alındıgından hem araba hem otobüs hem kamyon hem tır yani özel idare almışken her şeyi sürebilecek kişiler alır diye tahmin ediyorum kastamonu haziranda beş şöför aldı ce istedi bu arada liseden aldı önlisans mezunlarından şöför için otobüs kaptanlıgından alabilirler çorum öyle yaptı

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi