Editörler : Adversary
16 Eylül 2017 09:38   

İçişleri bakanlığı kazananlar

Buradan devam edelim sürecin başından sonuna kadar destek veren İZmirli hocama tekrar teşekkür ederim.

Lütfen sorularınızı buraya yazmanızı , İZmirli hocamın da buradan cevap vermesini rica ederim.

Herkese hayırlı olsun.Çok bekledik ama sonunda kazandık.

16 Eylül 2017 09:47

akca066
Memur

kıyafet konusunda bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilirmi

16 Eylül 2017 09:49

stats
Memur

kıyafet konusunda bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilirmi

akca066, 2 ay önce - Alıntıya git

Dostum devlet memurları kılık kıyafet yönetmeliğine göre giyineceksin.

googledan bulabilirsin.

16 Eylül 2017 10:19

zehramrt
Aday Memur

Herkese hayirli olsun 😊

16 Eylül 2017 10:31

Edg61
Aday Memur

Bursa kazandim liste degismezse ben de varim.

16 Eylül 2017 10:52

dyt.hvv
Memur

Herkese hayirli olsun arkadaslar

16 Eylül 2017 11:26

kısaveöz
Aday Memur

Kazanan tüm arkadaşlara hayırlı olsun kazanamayan arkadaşlara yeni kapılar açılır insallah ümidimizi kaybetmeyin ben 5 senedir ugrasiyorum :) şu an gülüyorum ama yaşarken çok zordu bu sebepten hala hayal gibi geliyor biçok kişiye de duyurdum kesin listeyle daha rahatlicaz insallah

Bu hafta bir duyuru gelir insallah süreçle ilgili evrak başlama süresi gibi ve tabi en çok merak ettiğim ist avr yakasindayim nereye yerleşeceğim ilçe olarak ne zaman belli olacağı

16 Eylül 2017 11:32

zehramrt
Aday Memur

Bnde etrafimdaki herkese duyurdum cunku aylardır bu gunu bekliyordum sonunda oldu sukur en kisa zamanda insallah yerlerimizde velli olur rahata kavusuruz

16 Eylül 2017 11:58

kadirhan63
Aday Memur

arkadaşlar hangi ilçeye yerleşeceğiniz ile ilgili evrak teslimi sırasında il müdürleriyle görüşerek herhangi bir mazaretiniz varsa bildiriniz. Atama yapıldıktan sonra değişmesi biraz zor olur

16 Eylül 2017 15:00

sevinçsevinç
Aday Memur

merhabalar bende kazandım umarım liste degişmez. herkese hayırlı olsun.

16 Eylül 2017 15:01

sevinçsevinç
Aday Memur

merkez ilçe olmasını talep edersek kabul görürmü arkadaşlar küçük bebeğim var

16 Eylül 2017 15:10

imalatmuh84
Aday Memur

hepiniz için hayırlısı olsun, inşallah seneye biz de böyle yazarız :)

16 Eylül 2017 15:27

elifkara16
Memur

Ben de Bursa ya atandım herkese hayırlı olsun. Bakalım ne zaman başlayacağız

16 Eylül 2017 15:28

Aslims
Aday Memur

merkez ilçe olmasını talep edersek kabul görürmü arkadaşlar küçük bebeğim var

sevinçsevinç, 2 ay önce - Alıntıya git

Herkese hayırlı olsun arkadaşlar :)

10 aylık bebeğim var benimde ve şehir değiştireceğim iş için. Yardımcı olurlar değil mi? En azından merkez ilçe olması konusunda

16 Eylül 2017 17:36

semind
Aday Memur

Merhaba benim aklıma bir soru takıldı bu puanlar kpss puanıyla ortalama alınarak tekrar mı hesaplanacak? Yoksa sadece itirazlar olur diye mi kesin olmayan liste diyor?

16 Eylül 2017 17:40

sevinçsevinç
Aday Memur

Herkese hayırlı olsun arkadaşlar :)

10 aylık bebeğim var benimde ve şehir değiştireceğim iş için. Yardımcı olurlar değil mi? En azından merkez ilçe olması konusunda

Aslims, 2 ay önce - Alıntıya git

öyle ümit ediyorum inş istediğiğmz gibi olur

16 Eylül 2017 18:08

Edg61
Aday Memur

Merhaba benim aklıma bir soru takıldı bu puanlar kpss puanıyla ortalama alınarak tekrar mı hesaplanacak? Yoksa sadece itirazlar olur diye mi kesin olmayan liste diyor?

semind, 2 ay önce - Alıntıya git

Hesaplarima gore aritmtk ortalmya gore olmamis ya sadece mulkt puani ya da farkli bi oran uygulnmis

16 Eylül 2017 18:29

semind
Aday Memur

Duyuruda çünkü başarı listesinde 70 puanı geçenler kpss puan sırasına göre sıralanacak gibi bişey gördüm sıralama değişir mi? Boşuna sevinmeyelim yani

16 Eylül 2017 18:36

Bayram sezerbaspinar
Aday Memur

Duyuruda çünkü başarı listesinde 70 puanı geçenler kpss puan sırasına göre sıralanacak gibi bişey gördüm sıralama değişir mi? Boşuna sevinmeyelim yani

Sadece itirazlar degerlendirilecek ort alinmayacak

16 Eylül 2017 19:08

semind
Aday Memur

Ortalama alınmayacak ama mavi çizgiye kadar olanlarda dahil edilerek (70i geçtikleri için) kpss puan sırasına göre liste tekrar mı hazırlanacak? Off kafam çok karıştı :(

16 Eylül 2017 19:30

Bayram sezerbaspinar
Aday Memur

Ortalama alınmayacak ama mavi çizgiye kadar olanlarda dahil edilerek (70i geçtikleri için) kpss puan sırasına göre liste tekrar mı hazırlanacak? Off kafam çok karıştı :(

Öyle bisey yok uydurma itibar etmeyin oyle seylere

Toplam 1997 mesaj
12345678910111213»
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?