Editörler : Pangaea
«888990919293949596979899»

mikail41
Aday Memur
06 Kasım 2017 18:30

Yedekler için WhatsApp grubu kurdum isteyenler memurlar net özelden telefon numarası göndersin.

prospektusss
Aday Memur
06 Kasım 2017 18:36

sağolun. yerler hakkında bilgi verdiler mi? söylüyorlar mı kim nereye yerleşmiş?

hazalylmz, 6 yıl önce

ben bugün görüştüm yerler beli olmuş valinin onayına kalmış yarın büyük ihtimal valide imza atıcak sonra tek tek arayacaklarmış herkesi sözleşme imzalamaya

mikail41
Aday Memur
06 Kasım 2017 18:37

İstanbul yedekler için WhatsApp grubu kuruyoruz numaranızı özelden ulaştırabilirsiniz

memuradayı28
Yasaklı
06 Kasım 2017 18:38

http://forum.memurlar.net/konu/2295445/

012seda
Aday Memur
06 Kasım 2017 18:52

Hocam bu iyi bi haber bu hafta aranırız o zaman :)

hazalylmz, 6 yıl önce

ben bugün görüştüm yerler beli olmuş valinin onayına kalmış yarın büyük ihtimal valide imza atıcak sonra tek tek arayacaklarmış herkesi sözleşme imzalamaya

seloay
Aday Memur
06 Kasım 2017 18:56

Vallahi heyecanlandim:)

hazalylmz, 6 yıl önce

hazalylmz
Aday Memur
06 Kasım 2017 19:32

Aynen arkadaşlar hayırlısıyla başlarız İnşallah en geç önümüzdeki pztsi

seloay, 6 yıl önce

Vallahi heyecanlandim:)

seloay
Aday Memur
06 Kasım 2017 20:32

Size bizi bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim. Nereden ogrendiniz personel servisinden mi onu da sorayim da :)

hazalylmz, 6 yıl önce

Aynen arkadaşlar hayırlısıyla başlarız İnşallah en geç önümüzdeki pztsi

labtekno
Aday Memur
06 Kasım 2017 21:35

Şimdi bugun işe basladık gittik, mutemetlikte bizi bi güzel yerin dibine soktular yok 6 aylık gecici işcisiniz 6 ay sonra sözleşme niz devamda eder iptalde olur dedi, maaşı sorduk ilk ay belki o önceden yatan yatmaya bilir dedi maaşıda biz manuel hesaplıyoruz 2440 cıkıyo oda yanlış okadar cıkmaması lazım dedi biz sok olduk, gittik hesap actırmaya normal vatandaş gibi actırdık hiç ne memur ne bişe, geldik evrakları imzaladık bizi oturtup iş ögretmeye basladılar. Personel subeyi aradım dedim bunlar böyle böyle diyo kulaktan dolma bilgilere inanmayın siz devlet memurusunuz dedi kapattı, ne maas belli ne özlük hakkı ne sgk girişi belli öyle bi cıkmazın içindeyiz ki Allah sonumuzu hayır etsin burnuma kötü kokular geliyor

hazalylmz
Aday Memur
06 Kasım 2017 21:57

Size kim kulaktan dolma bilgiler yayıyorsa ismini alın şikayet edin,arkadaşlar siz kendi hakkınızın savunmasını yapmazsanız kimse yapmaz,kanun mı biliyor ordaki memur mu,bu konular burda kaç kez konuşuldu ama 100 iyi şey söylense siz kötüye inanmaya hazırsınız.Burnunuza o kötü koku nereden geliyor koskoca devlet bugüne kadar kimseye yapmadı şu aldığı 1500 kişiyi mi kandıracak üstelik arladan 1600 kişi daha da alıcak.bende kendi personel şefimle konuştum mevzuatta ne yazıyorsa aynılarını söyledi maaşta dahil.

labtekno, 6 yıl önce

Şimdi bugun işe basladık gittik, mutemetlikte bizi bi güzel yerin dibine soktular yok 6 aylık gecici işcisiniz 6 ay sonra sözleşme niz devamda eder iptalde olur dedi, maaşı sorduk ilk ay belki o önceden yatan yatmaya bilir dedi maaşıda biz manuel hesaplıyoruz 2440 cıkıyo oda yanlış okadar cıkmaması lazım dedi biz sok olduk, gittik hesap actırmaya normal vatandaş gibi actırdık hiç ne memur ne bişe, geldik evrakları imzaladık bizi oturtup iş ögretmeye basladılar. Personel subeyi aradım dedim bunlar böyle böyle diyo kulaktan dolma bilgilere inanmayın siz devlet memurusunuz dedi kapattı, ne maas belli ne özlük hakkı ne sgk girişi belli öyle bi cıkmazın içindeyiz ki Allah sonumuzu hayır etsin burnuma kötü kokular geliyor

ayderyaylası
Aday Memur
06 Kasım 2017 22:42

Memnu değilim ben de maalesef. Pınarhisar. Sizinki neresi bu arada?

prangaaa, 6 yıl önce

Ayderyaylasi hocam, aradilar mi sizi de? Neresi oldu?

ayderyaylası
Aday Memur
06 Kasım 2017 23:04

günde 65 km talim. Eş durumundan tayin uğraşacaz artık. o da çok zor.

39cheerful
Aday Memur
06 Kasım 2017 23:17

6 aylik gecici isci sizce bu kadar sinava girer mi ?

labtekno, 6 yıl önce

hazalylmz
Aday Memur
06 Kasım 2017 23:38

Yerler hakkında bilgi vermiyorlar henüz vali imzalamadığından evet personel servisinden öğrendim,yarın kısmet bekleyelim mutlaka bir haber gelicwktir İnşallah

seloay, 6 yıl önce

Size bizi bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim. Nereden ogrendiniz personel servisinden mi onu da sorayim da :)

3249mr
Aday Memur
06 Kasım 2017 23:45

Çalışanlar gerçekten bilmiyor sözleşmeli alımları 4b yi emin olun biz daha iyi biliyoruz . Onlarda sallayıp duruyor . Benimde Sakarya bugün başladık hayırlısı bakalım ...

labtekno, 6 yıl önce

seloay
Aday Memur
06 Kasım 2017 23:48

Acikcasi cok heyecanliyim..

hazalylmz, 6 yıl önce

Yerler hakkında bilgi vermiyorlar henüz vali imzalamadığından evet personel servisinden öğrendim,yarın kısmet bekleyelim mutlaka bir haber gelicwktir İnşallah

prangaaa
Aday Memur
07 Kasım 2017 01:11

Benim Luleburgaz oldu hocam. Biz sevincliyiz esimle. Allah hayirlisini nasip etsin hepimiz icin. Pinarhisar sakin bir yer. Cok rahat edersiniz.

ayderyaylası, 6 yıl önce

Memnu değilim ben de maalesef. Pınarhisar. Sizinki neresi bu arada?

07 Kasım 2017 10:17

İstanbul yedekler de kaçıncı sırada bilgisi olan var mı?

kermejin
Şef
07 Kasım 2017 10:19

Heyecanlanmayin arkadaslar. Sonra uzak ve ters ilcede bir koye verirler sizi de ben ne yaptim dersiniz :)

ayderyaylası
Aday Memur
07 Kasım 2017 10:33

Amin hocam. Ben, üniversitede çalışıyorum. Çakılı kadrom var. Eşim artık git-gel yapacak. Eş durumu, çoluk çocuk dikkate alınmış. En yakın ilçeye verdiler. Hayırlı uğurlu olsun size de.

prangaaa, 6 yıl önce

Benim Luleburgaz oldu hocam. Biz sevincliyiz esimle. Allah hayirlisini nasip etsin hepimiz icin. Pinarhisar sakin bir yer. Cok rahat edersiniz.

Toplam 2163 mesaj
«888990919293949596979899»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi