Editörler :
19 Eylül 2017 09:06   

Dsi'yi tercih edecek makina mühendisleri

87.83 ile Hakkari hariç heryeri yazacam

19 Eylül 2017 10:34

mehmet4328
Memur

puan 91.4

1-maraş

2-diyarbakır

3-urfa

4-afşin

yalnız bi konuda bilgi almam lazım. 4/B sözleşmeliyken 2018 temuzda merkezi atamada tercih yapabilir miyim.

19 Eylül 2017 11:06

The makinaA
Aday Memur

puan 91.4

1-maraş

2-diyarbakır

3-urfa

4-afşin

yalnız bi konuda bilgi almam lazım. 4/B sözleşmeliyken 2018 temuzda merkezi atamada tercih yapabilir miyim.

mehmet4328, 2 yıl önce - Alıntıya git

Kardeş o puanla kasımda dhmi gibi çok iyi bir yere gidersin kadro yakma 1 ay için ayrıca bütün kadrolu seçenekler garanti gibi kasımda sana. Ama çalışcaksandsi de daha tercih yapmayacaksan yaz tabi. O puanı sözleşmeli bir kadro için harcama veya kadro yakma derim.

19 Eylül 2017 11:31

konuralpp
Şef

puan 91.4

1-maraş

2-diyarbakır

3-urfa

4-afşin

kardesim madem dside kalmak istemiyorsun neden tercih ediyorsun? puanin gayet iyi beklerden kadimda da temmuzda da gidersin

19 Eylül 2017 15:07

Ataniyormuyuz
Aday Memur

87,83403 puan hakkari van ığdır kars hariç heryer

19 Eylül 2017 15:09

Ataniyormuyuz
Aday Memur

puan 91.4

1-maraş

2-diyarbakır

3-urfa

4-afşin

Arkadaşlarla aynı fikirdeyim.Bence kasımdaki merkezi atamada çok güzel bi yerlere atanırsın.Boşuna dsi yazma derim.Ama ben dsi de çalışcam diyosan o ayrı.Ki anladığım kadarıyla öyle bi düşüncen de yok.Puanın çok iyi lütfen daha düşük puanlıların sözleşmeli atamalardaki şansını azaltma devam etmiceğin kadroyu yakma..

19 Eylül 2017 15:20

fbzoom
Şef

91.4 puanı olan ilk 50'de bir yerde oluyor. 10 kişi de 2017/1'de gitti ilk 35-45 arası bir şey. dsi'den gideni de var, dhmi aim memuru olarak gideni de var 3 kişi bu şahıs ilk 30'da.

İnsan bazı şeyleri söylerken utanmalı. ilk 30'da olup maraş, diyarbakır, urfa, afşin. 2017/2 ölüsünden bile kesin atanırsın. Sebep ne?

88.75 puanım var. 26 kişilik kontenjan verdim kendime.

Bursa

Karacabey/Bursa

Düzce

Edirne

Edirne/İpsala

Konya

Erzurum

Trabzon

Balıkesir

Antalya

Kayseri

Aydın

Sivas

Isparta

Adana

Kahramanmaraş

Mersin/Silifke

Aksaray

Kahramanmaraş/Afşin

Konya/Ereğli

Konya/Çumra

Sivas/Suşehri

Yozgat

19 Eylül 2017 15:59

Grkndiablo
Memur

aklımızda tutalım da bimere şikayet edicem bu daldan dala atlayan tipleri. En azından b ir yere basvuran birkaç sene zorunlu kalsın ki oralarda kadro yakamasin .

19 Eylül 2017 22:35

mehmet4328
Memur

komedi...

burdan tartışmak, hakaret etmek hiç huyum değildir ama artık tutamicam kendimi...

siz vasıfsız insanlarsınız. şu forumdaki meslektaşlarınızdan kadro dileniyorsunuz...

ben torpil peşinde değilim.

acaba nasıl bir ayrıcalık kazanırım demedim.

kanuna aykırı bir talebim de yok.

kendinize gelin insancıklar... adamlar kanımızı emiyor, bize kadroyu cımbızla dağıtıyor, siz gelmiş bana cımbızla verilmiş kadro üzerinde haklarını kullanma diyorsunuz.

19 Eylül 2017 22:40

mehmet4328
Memur

aklımızda tutalım da bimere şikayet edicem bu daldan dala atlayan tipleri. En azından b ir yere basvuran birkaç sene zorunlu kalsın ki oralarda kadro yakamasin .

Grkndiablo, 2 yıl önce - Alıntıya git

sen beni şikayet et de ben ne edim?

şimdi dicem alaydın puanı sen seçeydin dicem, kıyamam. sonuçta kader arkadaşımsın.

beni şikayet edeceğin kişilere deki kadro ver kadro.

antepte yaygın bir söylem vardır; akıl akıl, gel bene takıl...

19 Eylül 2017 22:47

mehmet4328
Memur

yüksek puanla güneydoğu yazacam demişim. güneydoğu istememin özel sebepleri var. yine özel sepeplerden, kasımda tercih yapmicam. 2018 temuzda da yine güneyoğuda iyi bir kurum olursa tercih edecem. bir avuç kadro üzerinde kanuni hakkımı kullanacam.

ha olurda burdan biri bana derseki "kardeşim bir yıllık maaşını verelim, temuz atamasını bekle"...

varsa böyle bir durum bekleyim.

20 Eylül 2017 00:13

konuralpp
Şef

yüksek puanla güneydoğu yazacam demişim. güneydoğu istememin özel sebepleri var. yine özel sepeplerden, kasımda tercih yapmicam. 2018 temuzda da yine güneyoğuda iyi bir kurum olursa tercih edecem. bir avuç kadro üzerinde kanuni hakkımı kullanacam.

ha olurda burdan biri bana derseki "kardeşim bir yıllık maaşını verelim, temuz atamasını bekle"...

varsa böyle bir durum bekleyim.

alacagin 4 aylik maasin icin bir meslektasinin emekli olana kadar alacagi maasi engelleyeceksen insallah hayrini gormezsin bilader. kadro yakmayi devletin sana verdigi dogal bir hak olarak goruyorsan o senin karakterinle ilgili bir problemdir

cok insan gorduk 94 kusur puaniyla her mulakatli alima basvuruo kafadan listeye girip mulakata katilma zahmeti bile gostermeyen. o da kendine bunu hak olarak goruyordu

20 Eylül 2017 21:06

MAKİNE 4834
Aday Memur

Güncell

Toplam 12 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?