Editörler :
19 Eylül 2017 09:45   


Buzdolabı

Bosch mu Arcelik mi sizce ve hangi özelliklerini dikkate almalıyız bakınca her şey aynı gibi ama 2,5milyara da bar 5 milyara da

19 Eylül 2017 13:10

yemenja
Aday Memur

bende bunu merak edıyorum

26 Kasım 2017 03:14

shark21
Memur

LG ,Hitachi yada sharp tavsiye ederim

29 Kasım 2017 12:18

mhalat
Aday Memur

Buzdolabı alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Buzdolabı tavsiye ile ilgili bazı noktaları aşağıda belirteceğim

Yeni bir buzdolabı satın almaya karar verdiğinizde öncelikle bütçeniz önemli, nofrost buzdolabı mı almalısınız yoksa derin donduruculu bir buzdolabı mı kararını vermeniz gerekmektedir.

Peki bunu neye göre yapacağız? Eğer sobalı evde oturuyorsanız yani ısı dengesinin ayarlı olmadığı bir evde buzdolabını kullanacaksanız derin donduruculu buzdolabı tavsiye ediyoruz.

Hem fiyatları daha uygun olur hem de daha verimli kullanırsınız.Doğalgaz kombi yada kaloriferli evde oturuyorsanız nofrost buzdolabı tercih edebilirsiniz.

No frostla derin dondurucu arasındaki fark en basit tanımıyla; derin dondurucularda biraz buzlanma olabilir. No frost bir buzdolabında buzlanma olmaz buzlanmayı önler.Derin dondurucuda gıdaları 1 sene kadar saklayabilirsiniz. Soğuk hava deposu gibi işlevi görür.

Ancak nofrost buzdolaplarında gıdalar 1 ay 2 ay en fazla 3 ay dayanabilir. Buzlanma olduğunda cihaz bu buzları eritir bunun sonucunda boruların tıkanmasına neden olabiliyor.

15 Aralık 2017 15:59

heyyy
Aday Memur

buzluğu altta olanları tavsiye ederim ..Meyve sebze almak için hiç eğilmek zorunda kalmıyorsunuz

Toplam 4 mesaj
 
ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?