Editörler : Pangaea
24 Eylül 2017 11:58

Kyk'dan da ptt gibi bir duyuru bekliyoruz

Yürütmeyi durdurma kararı alındı fakat hiçbir etkisini göremedik. PTT gibi bir açıklama yapılsın haksızlıklar giderilsin lütfen. Kyk duy sesimizi!!!

biyokimyakpss
Aday Memur
24 Eylül 2017 15:01

+++

24 Eylül 2017 19:50

Daha çok kişiyi mağdur etmeden, Kyk da sadece sözlü puanıyla alımdan dönmeli. Şu anda yürütmeyi durdurma kararı zaten alındı. Ptt de emsal olacağı için iptal edilecektir. Üst mahkemeye götürüp sonra daha çok kişiyi mağdur etmek yerine, biran önce sözlüyle alımdan dönülüp. Açıklama yapılmalı.

hulyaaa00
Şef
24 Eylül 2017 20:05

arkadaşlar değişen bişey olmaz torpillilere mülakat 100 verirler almayacaklarına da 40-50 verirler kpss puanının yarısını alsalar yine asil olamaz puanı yüksek adaylar

24 Eylül 2017 20:19

Sanmıyorum cesaret edebileceklerini, mülakatın tamamen kaldırılmasını hızlandırır sadece. Herkes herşeyin farkında görüyoruz ki

biyokimyakpss
Aday Memur
25 Eylül 2017 12:07

Kyk da, PTT de, içişleri de Kpss puanına göre alım yapsın

derinsu22
Şef
26 Eylül 2017 08:45

sanki kpss puanını göz ardı edip sadece mülakatla alım yapılmış gibi algı oluşturuluyor..zaten kpss puanına göre sıralama yapıp mülakata alıyor adayları. düşük kpss puanı olan aday sıralamaya bile giremiyor. adayların biri 90 biri 60 kpss puanına sahip değil ki (meb'de sözleşmeli öğretmen mülakatında olduğu gibi değil olay)..birbirlerine çok yakın puanlar 85-90 arası. ha mülakatla alıma karşı çıkarız o ayrı olay ama karşısında durulan şeyin de bi mantığı olması lazım. insanların ağzına bir parmak bal çalmak için haberler çıkarılıyor ondan sonra boş ümitlere kapıl dur..

S10Olsun
Aday Memur
26 Eylül 2017 14:26

keskin torpil

26 Eylül 2017 15:45

kyk 1403 için bugün avukata evraklarımı teslim ettim. yakın bir sürede davam açılmış olacak. zaman gösterecek etkisi olup olmadığını ama buradan tanıştığım arkadaşlardan da gördüğüm kadarıyla kyk alımlarının herkesin hayatında olumsuz bir etkisi olmuş ve halen sürmekte.Sadece davayı kendi mülakatım için açabiliyordum ve öyle yaptım ama genel yürütmeyi durdurmaya da başvurum kabul edilirse etkisi olacağını söyledi avukatlar. genel yürütmeyi durdurma yapılmayıp sadece benim başvurumun kabul edilmesi de olasılıklar dahilinde. onun için sizin de böyle bir düşünceniz varsa önce kendi mülakatınız için açmanız gerekiyor. birçok şey olabilir ama umarım böyle kalmaz.. şans dileyin:)

BOZTEPE61
Aday Memur
27 Eylül 2017 14:43

yaakında kyk da iptal kararı verilecek.12 daire bu konuda çok haklı kararlar veriyor.Muhtemelen mülakatlı alım devam edecektir ama KPSS puanı esas olacaktır.

biyokimyakpss
Aday Memur
28 Eylül 2017 09:00

Bizi süreç boyunca bilgilendirirseniz sevinirim

bankamıdedin, 7 yıl önce

kyk 1403 için bugün avukata evraklarımı teslim ettim. yakın bir sürede davam açılmış olacak. zaman gösterecek etkisi olup olmadığını ama buradan tanıştığım arkadaşlardan da gördüğüm kadarıyla kyk alımlarının herkesin hayatında olumsuz bir etkisi olmuş ve halen sürmekte.Sadece davayı kendi mülakatım için açabiliyordum ve öyle yaptım ama genel yürütmeyi durdurmaya da başvurum kabul edilirse etkisi olacağını söyledi avukatlar. genel yürütmeyi durdurma yapılmayıp sadece benim başvurumun kabul edilmesi de olasılıklar dahilinde. onun için sizin de böyle bir düşünceniz varsa önce kendi mülakatınız için açmanız gerekiyor. birçok şey olabilir ama umarım böyle kalmaz.. şans dileyin:)

28 Eylül 2017 11:49

tabi ki..

biyokimyakpss, 7 yıl önce

Bizi süreç boyunca bilgilendirirseniz sevinirim

Mefeserap
Aday Memur
29 Eylül 2017 17:05

İnşallah kyk iptal edilir başvurmamıştım ama çok insanın Hakkı'nı yemişler yazık

01 Ekim 2017 16:40

danıştay yürütmeyi durdurma kararı vermişte KYK dan ses seda yok nedense neyi bekliyorlar resmi duyuruyu yapmak için bilen varsa yazsın lütfen.

BOZTEPE61
Aday Memur
11 Ocak 2018 10:24

Bırakın hakkı korumayı, hukuku sağlamayı,konu hakkında bilgilendirme yapmayı dahi gerekli görmüyorlar...

kimberlitbacası, 7 yıl önce

danıştay yürütmeyi durdurma kararı vermişte KYK dan ses seda yok nedense neyi bekliyorlar resmi duyuruyu yapmak için bilen varsa yazsın lütfen.

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi